Statystyki zawodnika

Czas Wydarzenie Ilość
5 Aleksander Mazurek
1 Konrad Kuźmienko
1' 1 Maciej Jankowski
1, 2, 11, 42' 4 Konrad Kuźmienko
2' 1 Maciej Banaś
11' 1 Paweł Gacia
17, 40' 2 Kamil Maciuła
17, 19, 40' 3 Konrad Kuźmienko
19' 1 Adam Jankowski
42' 1 Kamil Maciuła

Dominacja - tak można określić przebieg pierwszej połowy i postawę Amber Gold. Faworyt tego starcia był zdecydowanie lepszy i strzelił 5 pierwszych w meczu bramek. Drink Team niemal całą pierwszą połowę grał cofnięty, a jego bramkarz ostrzeliwany był z każdej pozycji.

Inna historia - przebieg drugiej połowy meczu był zupełnie inny niż pierwszej. Drink Team niesiony głośnym dopingiem kibiców grał do końca i zaczął odrabiać straty. W pewnym doprowadził nawet do stanu 4:5, ale potem rywale ponownie odskoczyli. Mimo tego "Drinki" wygrały drugą część gry 4:2.

Medal już we wtorek? - zwycięstwo na Drink Teamem sprawia, że już we wtorek Amber Gold może stać się medalistą Ligi C1. Stanie się tak, jeśli w meczu La Furia Roja - Popily my wczoraj padnie remis.

http://www.youtube.com/watch?v=Ub79qQweyuE