Statystyki zawodnika
| Ilość | Wydarzenie | Czas | |
|---|---|---|---|
| Mariusz Kozłowski | 1 |
|
|
| Marcin Rosół | 1 |
|
|
| Rafał Czerkas | 2 |
|
6, 21' |
| Marcin Rosół | 2 |
|
6, 32' |
| Grzegorz Szczepan | 1 |
|
21' |
| Rafał Czerkas | 2 |
|
28, 35' |
| Marcin Rosół | 4 |
|
28, 35, 47, 50' |
| Kazimierz Barnowski | 1 |
|
37' |
| Paweł Leśniak | 2 |
|
37, 47' |
| Paweł Buławka | 1 |
|
50' |
| Czas | Wydarzenie | Ilość | |
|---|---|---|---|
|
|
8 | Daniel Galicki | |
| 30' |
|
1 | Tomasz Mianowski |
Faworyt niekompletny - tylko 5 zawodników Valposiano pojawiło się na meczu. Spotkanie rozegrali w niekompletnym składzie, ale nie bronili dostępu do bramki, lecz starali się kreować sytuacje strzeleckie.
Niewykorzystana szansa - porażka w tym meczu spowodowała, że plan odskoczenia VILO spalił na panewce. Mimo tego gracze Valposiano nadal są faworytem w walce o drugą pozycję w Lidze C5.
Ku radości kibiców - 3 punkty wywalczone w tym meczu będą miały wielką wagę przy końcowym rozliczeniu rozgrywek i mogą się okazać argumentem, który pozwoli Rzezimieszkom i Łobuzom utrzymać się na obecnym poziomie rozgrywkowym. Ponadto zwycięstwo sprawiło wiele radości zawodnikom jak i dzielnie dopingującym kibicom.
http://www.youtube.com/watch?v=n1SEfo46fAs
Rzezimieszki i Łobuzy
SOLIDEXPERT