Statystyki zawodnika
| Ilość | Wydarzenie | Czas | |
|---|---|---|---|
| Damian Skwarczeński | 4 |
|
|
| Marcin Chachlowski | 1 |
|
30' |
| Konrad Trólka | 1 |
|
30' |
| Czas | Wydarzenie | Ilość | |
|---|---|---|---|
|
|
1 | Michał Starmach | |
|
|
1 | Maciej Paczka | |
|
|
1 | Grzegorz Bizoń | |
| 3' |
|
1 | Dariusz Mielec |
| 3' |
|
1 | Grzegorz Bizoń |
| 19' |
|
1 | Sebastian Stachel |
| 19' |
|
1 | Grzegorz Bizoń |
| 24' |
|
1 | Grzegorz Bizoń |
| 50' |
|
1 | Sebastian Stachel |
| 50' |
|
1 | Grzegorz Bizoń |
Szybkie ciosy
TEB Edukacja od razu po gwizdku zaatakowała rywala. Na efekty długo nie trzeba było czekać. Bramka strzelona głową dodała Edukacji pewności siebie i przed przerwą TEB jeszcze dwukrotnie pokonał bramkarza Galacticos.
Próbowali
DTW przebudziło się ze snu w drugiej połowie, kiedy to toczyło z Edukacją bardziej wyrównany bój. Momentami Galacticos osiągali nawet optyczną przewagę, jednak kluczowym dla losów spotkania okazał się moment, w którym bramkarz TEBu w świetnym stylu obronił rzut karny.
Ważniejsze mecze
DTW czekają w tym sezonie dużo ważniejsze spotkania niż to, bądź co bądź prestiżowe z Edukacją. W następnych kolejkach Galaktyczni stoczą bój o utrzymanie z takimi drużynami, jak Klepa czy Dzida i spróbują nie potknąć się na Trzynastce.
VIDEO
http://www.youtube.com/watch?v=E4AzpoHbmZM
FOTO
picasa_albumid=6014357173941453441