Statystyki zawodnika
| Ilość | Wydarzenie | Czas | |
|---|---|---|---|
| Grzegorz Sarga | 6 |
|
|
| Mirosław Kaczor | 1 |
|
22' |
| Maciej Tarkowski | 1 |
|
40' |
| Michał Tarkowski | 1 |
|
45' |
| Alexander Dyka | 1 |
|
45' |
| Czas | Wydarzenie | Ilość | |
|---|---|---|---|
|
|
3 | Krzysztof Maślanka | |
|
|
1 | Patryk Chmolowski | |
| 27' |
|
1 | Patryk Chmolowski |
| 27' |
|
1 | Maciej Musiał |
| 36' |
|
1 | Filip Madejski |
| 43' |
|
1 | Patryk Chmolowski |
| 43' |
|
1 | Artur Szybowski |
| 45' |
|
1 | Michał Kostrz |
| 47' |
|
1 | Artur Szybowski |
| 47' |
|
1 | Filip Madejski |
| 50' |
|
1 | Maciej Musiał |
| 50' |
|
1 | Krystian Sochacki |
Trudne warunki
Trudne warunki zawodnikom MassATTACK postawiła drużyna Nie ma Lipy. Choć wydawało się, że na boisku więcej z gry mają gracze w fioletowych koszulkach to bramkę dająca prowadzenie po pierwszej połowie strzelili gracze Nie ma Lipy.
Wszystko, czego kibic zapragnie
Druga połowa zaczęła się od wymiany "zdań" obydwu zespołów aż do stanu 3:3. Wtedy to Massowi odskoczyli na trzybramkowe prowadzenie nie tracąc go do końca meczu. Na pochwałę zasługuje konsekwencja w grze Deniko, a drużynę przyjemnie się ogląda z uwagi na techniczny i dokładny futbol.
Cudowne uderzenie
Przy stanie 3:3 na uderzenie z dystansu zdecydował się zawodnik Deniko Filip Madejski. Strzał jego był na tyle przecyzyjny, że piłka po odbiciu od poprzeczki wpadła do bramki. Gol ładny i kluczowy zarazem.
VIDEO
http://www.youtube.com/watch?v=XgCxl2CPVlg
FOTO
picasa_albumid=6070108656734466881