Statystyki zawodnika
| Ilość | Wydarzenie | Czas | |
|---|---|---|---|
| Łukasz Kowalczyk | 1 |
|
|
| Mateusz Ziółko | 1 |
|
|
| Michał Pyś | 1 |
|
7' |
| Mateusz Ziółko | 1 |
|
7' |
| Rafał Agopsowicz | 1 |
|
11' |
| Michał Krzywda | 1 |
|
11' |
| Łukasz Kowalczyk | 1 |
|
13' |
| Michał Pyś | 1 |
|
14' |
| Mateusz Ziółko | 1 |
|
14' |
| Mateusz Ziółko | 1 |
|
32' |
| Paweł Świętoń | 1 |
|
39' |
| Mateusz Ziółko | 1 |
|
40' |
| Mateusz Ziółko | 1 |
|
41' |
| Czas | Wydarzenie | Ilość | |
|---|---|---|---|
|
|
8 | Piotr Osiecki | |
|
|
1 | Piotr Niemiec | |
| 48' |
|
1 | Jacek Sypień |
| 48' |
|
1 | Piotr Niemiec |
DOMINACJA
Spotkanie liderujących w Lidze B2 Piratów z Meteorem od początku przypominało teatr jednego aktora. Ekipa Meteora nie mogła znaleźć sposobu na zbliżenie się do bramki swojego rywala. Ich rywale natomiast w sposób mistrzowski zorganizowanymi atakami i świetnymi kontrami rozbijali defensywę i zdobywali kolejne trafienia.
STRZELAŁ NAWET BRAMKARZ
O bramkę tego wieczora pokusił się nawet bramkarz Piratów (a będąc dokładnym – zawodnik go zastępujący na tej pozycji, czyli Łukasz Kowalczyk), który pewnie wykonał rzut karny. Co ważne, nie można zapomnieć również o jego kilku dobrych interwencjach, którymi udowodnił, że na tej pozycji radzi sobie również dobrze, co w napadzie.
TRAFILI HONOROWO
Wedle znanej zasady „Nigdy do zera!” Meteor postanowił z dwojoną siłą zaatakować bramkę rywala i zdobyć upragnione honorowe trafienie. Plany udały się pod koniec spotkania, po dobrze rozegranej kontrze, a bramka ta choć w pewnej części poprawiła humory po wysokiej porażce.
VIDEO
http://www.youtube.com/watch?v=e9N_S-cmbJE
FOTO
picasa_albumid=6070414029892461649