Statystyki zawodnika
| Ilość | Wydarzenie | Czas | |
|---|---|---|---|
| Adam Bednarek | 1 |
|
|
| Bartłomiej Pasiut | 3 |
|
|
| Tomasz Lichoń | 1 |
|
5' |
| Michał Lach | 1 |
|
5' |
| Adam Bednarek | 1 |
|
22' |
| Marek Buszko | 1 |
|
31' |
| Adam Bednarek | 1 |
|
33' |
| Tomasz Furmanek | 1 |
|
33' |
| Tomasz Furmanek | 1 |
|
36' |
| Piotr Kowalik | 1 |
|
36' |
| Sebastian Przewoźnik | 1 |
|
38' |
| Piotr Kowalik | 1 |
|
38' |
| Kamil Ratoń | 1 |
|
41' |
| Czas | Wydarzenie | Ilość | |
|---|---|---|---|
|
|
7 | Wojciech Włodarz | |
| 1' |
|
1 | Mateusz Skalski |
| 1' |
|
1 | Mateusz Radwański |
| 46' |
|
1 | Mateusz Skalski |
| 50' |
|
1 | Andrzej Sajak |
| 50' |
|
1 | Filip Jurecki |
Kontrola
Mimo, iż pierwsza połowa była dosyć wyrównana, można było odnieść wrażenie, że Kaprin ma wszystko pod kontrolą. W drugiej części gracze w czerwonych koszulkach zdominowali rywala i odnieśli pewne zwycięstwo. Co ciekawe 7 goli drużyny było autorstwa 6 różnych zawodników.
Filar
W ekipie Kaprinu szczególnie wyróżniał się jeden zawodnik. Mowa o Adam Bednarek, który był tego wieczoru nie do zatrzymania. Jego rajdy, dokładne rozgrywanie piłki i technika doprowadzały obrońców przeciwnika do szewskiej pasji.
Umocnienie
Po zdobyciu trzech punktów Kaprin umocnił się na piątej pozycji i ma bezpieczną pięciopunktową przewagę nad siódmym niepremiowanym miejscem OREO. Dla zajmującej dziesiątą lokatę drużyny GROMu ten sezon raczej już się skończył i kolejne mecze to zwykła formalność.
VIDEO
http://www.youtube.com/watch?v=gHiklxsDG3o
FOTO
picasa_albumid=6153806408671772193