Wzięty rewanż

W zeszłym sezonie w meczu pomiędzy tymi drużynami góra był Inter gromiąc rywala aż 9:0. FC Po Staremu skutecznie zrewanżowało się za wiosenny pogrom, pewnie sięgając w poniedziałkowy wieczór po trzy punkty. Dla graczy w seledynowych koszulkach to drugie zwycięstwo z rzędu. FC Po Staremu przynajmniej do zakończenia meczów swoich rywali wydostało się ze strefy spadkowej.

Cztery dublety

FC Po Staremu do przerwy prowadziło 4:2. W drugiej połowie gracze tej drużyny utrzymywali bezpieczny dystans nad przeciwnikiem, a nawet go powiększyli. Druga część gry zakończyła się podobnym wynikiem co pierwsza – 4:3. Łupem bramkowym w drużynie FC Po Staremu podzieliła się czwórka zawodników. Każdy z nich strzelił po dwa gole. Dublet ustrzelili: Zabawa, Kwiecień, Rapacz i Jeleń.

O życie

Inter przegrał zdecydowanie pojedynek z sąsiadem ze strefy spadkowej i jego sytuacja wygląda bardzo nieciekawie. Przed tą drużyną dwa kolejne mecze o życie – z Rzezimieszkami oraz NueVos i komplet punktów w tych spotkaniach pozwoli jeszcze przedłużyć szanse na utrzymanie. Inter musi zagrać jednak zdecydowanie lepiej niż w poniedziałkowy wieczór.