Atak do poprawki

Wynik tego spotkania zupełnie nie świadczy o jego przebiegu. Gracze Schibsted Tech Polska stworzyli wiele okazji podbramkowych, ale kompletnie nie potrafili ich wykorzystać, ułatwiając tym samym zadanie rywalom, którzy tego rodzaju kłopotów nie mieli.

Samobój przez duże 'S'

Jedna z bramek dla BKS Team z pewnością znajdzie się w Futbolowej Lidze Śmiechu. Zawodnicy Schibsted Tech nie wiedzieli jak wyekspediować piłkę sprzed własnej bramki, co poskutkowało tym, że jeden z defensorów kopnął wprost w drugiego, po czym futbolówka spokojnie wtoczyła się do bramki.

Krótki zryw

Gdy Maciej Prokopiuk zdobył, jedynego jak się potem okazało, gola dla swojej drużyny w 20 minucie, on i jego koledzy uwierzyli, że jeszcze można powalczyć poniedziałkowego wieczora o punktową zdobycz. BKS jednak w cztery minuty od zmiany stron trafił dwa razy, podwyższając na 5:1 i emocje właściwie się skończyły.