Armagedon - Jotel Bau

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Jesień 2016.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze E1 (Wiosna 2021), 2. miejsce w Lidze C2 (Wiosna 2017)

Koszulki: Pomarańczowe

Liderzy zespołu: Mateusz Jurczyk, Jacek Bik, Paweł Cudek, Piotr Seweryn 

Kapitan: Jakub Luraniec

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
8 12 5 7 0 -3 15

Aktualna forma

DomWyjazdDomWyjazdDom
LLWWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
30-09-2019 20:00 PWKDom
10-10-2019 20:35 Eagles FCWyjazd
17-10-2019 20:35 Stare WilkiDom
23-10-2019 21:55 Rocket FuelWyjazd
14-11-2019 20:35 TS LogitechDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
29-10-2019 21:30 ANTyFUTBOLDom
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 4
8 2 2 1 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
9 3 3 1 1 0 0
12 3 1 0 1 0 33
9 2 2 0 0 0 0
4 0 2 0 0 0 0
10 5 3 0 0 0 0
2 0 3 0 0 0 0
11 3 4 0 0 0 0
12 11 4 2 1 0 5
3 2 0 0 1 0 0
7 6 5 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
4 2 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
3 0 0 0 1 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Janusze Futbolu 5 3 1 1 25-18
TS Logitech 3 1 0 2 8-11
Black Hawks 3 1 0 2 8-13
Powrót Żywych Trupów 3 3 0 0 25-7
Śledziki 3 0 0 3 3-16
Silicon Creations 3 1 1 1 10-10
No Name 3 1 0 2 10-11
Calcio & Birra Kraków 3 2 1 0 20-15
Błękitna Wataha 3 3 0 0 18-12
Shamrock 2 0 0 2 6-16
Nafta Kraków Retro 2 0 2 0 6-6
AVEVA 2 0 0 2 2-7
Szopeni Futbolu 2 0 1 1 3-10
Fi Squad 2 0 1 1 3-8
OREO 2 1 0 1 7-12
Geodziki 2 0 1 1 7-10
Wściekłe Psy 2 2 0 0 10-4
Virtus Logistics 2 0 0 2 5-13
Carpe Diem Sport 2 1 0 1 11-10
H&S Team 2 2 0 0 7-4
CCKS Chłopy 2 1 0 1 11-6
Hitachi ABB 2 2 0 0 18-6
Rocket Fuel 2 2 0 0 15-5
Heineken HGSS 1 1 0 0 5-3
Krakoska Piłka 1 0 0 1 5-10
Asy NH B 1 1 0 0 2-1
ADGO 1 0 0 1 2-6
Coca Juniors 1 0 0 1 0-3
FC Meczdej 1 0 0 1 5-11
DC House Solutions 1 0 0 1 2-14
Dziki Kraków 1 0 0 1 2-3
KS Klub Sportowy 1 0 0 1 2-11
Gwoździe Kretów 1 1 0 0 4-3
Wadowscy 1 0 0 1 5-10
Nie ma Lipy 1 0 0 1 4-7
Galactik Football 1 0 1 0 5-5
Darmart 1 0 0 1 2-4
Anonymous 1 0 0 1 0-9
Eagles Football Club 1 1 0 0 7-4
BTCH 1 1 0 0 7-4
Nic się nie stało 1 0 0 1 1-10
Boga Jonito 1 0 0 1 4-6
NiechSięBoio! 1 1 0 0 4-3
Synowie Gepetta Stolarz24 1 0 0 1 2-3
Red Bulls 1 0 0 1 3-5
Vittoria Kraków 1 1 0 0 10-4
Kraków Wild Dogs 1 1 0 0 5-0
Perła Kraków 1 1 0 0 5-4
Jager-Masters 1 1 0 0 13-2
FC Luje 1 0 0 1 2-5
PWK 1 0 0 1 0-1
Eagles FC 1 0 0 1 1-7
Stare Wilki 1 1 0 0 6-3
Za Słabi na B klasę 1 0 0 1 2-6
FC Admind 1 0 1 0 3-3
ISTV Sport 1 0 1 0 3-3
Pakerbox.pl 1 0 0 1 5-7
SkillsMed Bezpieczniki 1 0 0 1 4-5
ZSK '97 1 1 0 0 8-3
Pink Bowling 1 1 0 0 16-1
BAnerka 1 1 0 0 9-4
Katedra CMUJ 1 0 1 0 3-3
Kaprin Kraków 1 0 0 1 2-5
Haftkomp 1 1 0 0 5-3
EmiTel 1 0 1 0 2-2
Los Blancos 1 1 0 0 10-6
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 1 0 0 9-5
Weldbud 1 1 0 0 6-3
Amadeus 1 1 0 0 4-2
Sensusmed Rolmet KW 1 1 0 0 4-3
AKS Kabaret 1 0 0 1 0-1
Frytki Belgijskie w Krk. 1 1 0 0 5-1
NZS UEK FC 1 0 0 1 2-5
Black Team 1 1 0 0 1-0
ZP Tartak 1 1 0 0 8-3
Sport Consulting Group 1 0 0 1 2-9
DK Logistics 1 0 0 1 3-7
Amplus 1 0 0 1 1-5
Prawdziki 1 1 0 0 6-4
Bad Boys 1 0 0 1 1-14
Olsza Team 1 1 0 0 6-2
Ławka Rezerwowych 1 0 0 1 4-6
FC Po Staremu 1 1 0 0 7-0
KS Augustyn 1 0 0 1 2-9
Jala Dreips 1 0 0 1 3-5
Asy NH 1 0 0 1 2-8
eLCe 1 0 0 1 0-4
BiegunSport 1 0 0 1 2-7
Żubry 1 0 0 1 1-5
Czyżyny 1 0 1 0 4-4
Pustynne Lisy 1 0 0 1 4-8
Pizzeria Football 1 0 0 1 3-6
Stomatologia Stupka 1 0 0 1 4-9
Vicenti 1 0 0 1 1-6
FC Po 40-tce 1 0 0 1 0-5
Bishaka Kurdwanów 1 0 0 1 2-15
GS Aleco 1 0 0 1 2-7
Piomet 1 0 0 1 2-5
Black Label 1 1 0 0 13-3