Rocket Fuel

Nazwa skrócona:
Rocket
Skrót:
RTF

Historia: Drużyna została założona przez Jacka Rollauera, który w 2010 roku występował w drużynie Krokodyli w lidze RedBox. W kadrze Rocket Fuel na pierwszy sezon znalazło się też kilku zawodników innego zespołu z RedBoxa Galacitcos. W FLS od początku istnienia, czyli od wiosny 2011.

Osiągnięcia w FLS:
Finalista Pucharu Ligi (Zima 2011/12)

Koszulki: Białe

Najwięksi rywale:

Dodatkowe informacje:
W drużynie już dwukrotnie dochodziło do sporych zmiany kadrowych. Najpierw po sezonie Wiosna 2011, kiedy z drużyną pożegnali się gracze związani z Galacticos, a potem po rozgrywkach jesiennych w 2012 w związku z odejściem pełniącego funkcję kapitana Grzegorza Sargi.

Liderzy zespołu:

Kapitan:
Szymon Jarosz

Rocket Fuel

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
9 12 4 6 2 -15 14

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdDomWyjazd
LLLLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
17-10-2019 20:35 FC LujeWyjazd
23-10-2019 21:55 Armagedon - Jotel BauDom
28-10-2019 19:40 ASTOR BWyjazd
04-11-2019 19:10 PWKDom
18-11-2019 20:05 Eagles FCWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
02-09-2019 19:00 ANTyFUTBOLDom
Nazwa Rozegrane mecze
6 0 0 0 0 0 0
8 0 3 0 0 0 0
9 1 2 0 0 0 0
11 1 3 0 1 0 0
9 0 0 0 0 0 0
8 0 0 0 0 0 0
12 0 1 1 0 0 46
3 6 0 2 0 0 0
2 0 1 0 0 0 0
11 0 2 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
11 8 5 1 0 0 0
9 7 1 0 1 0 0
11 8 4 2 0 0 0
7 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Vittoria Kraków 6 1 1 4 20-31
Feraina 5 1 0 4 13-22
Piraci 5 2 0 3 16-15
PGD Grupa 5 4 1 0 23-14
Klepa Team 5 1 1 3 24-31
Cracovia 5 1 1 3 20-27
Sensusmed Rolmet KW 4 3 0 1 14-5
Latin Kings 4 1 1 2 12-28
Zabankuj.pl 3 1 0 2 10-11
Jolly Roger 3 2 0 1 17-7
Victoria 3 1 0 2 11-14
Brotha Collective 3 2 1 0 12-7
Młodzi Geodeci 3 2 0 1 14-10
Melange Football Team 3 1 1 1 9-11
Sępy 2011 Kraków 3 2 0 1 12-12
Brygada Kryzys 2 0 0 2 4-10
Delta Squad 2 0 0 2 9-11
SeeKrakow 2 1 1 0 7-6
M&M 2 2 0 0 13-6
Leanpassion 2 1 0 1 6-13
Armagedon - Jotel Bau 2 0 0 2 5-15
AKS Kabaret 2 0 0 2 5-10
La Furia Roja 2 2 0 0 12-5
Aqua Soil 2 1 0 1 5-13
Desperados 2 0 0 2 6-11
Kanonierzy 2 1 0 1 7-13
Piomet AMR Campania 2 0 1 1 1-9
ROCH 2 1 0 1 10-4
KPPN 2 2 0 0 10-4
Pizzeria Football 2 1 1 0 4-3
Delta Dębica 2 0 0 2 6-8
Gladiatorzy 2 2 0 0 14-11
TEB Edukacja/GDA Investment 2 0 0 2 5-23
PAMedica 2 1 0 1 12-10
Fronton 1 1 0 0 5-1
Heineken HGSS 1 1 0 0 6-4
ISTV Sport 1 1 0 0 10-3
Niezniszczalni 1 1 0 0 7-2
Carpe Diem Sport 1 0 0 1 3-5
Hitachi ABB 1 0 0 1 2-3
Prawdziki 1 1 0 0 9-2
Black Team 1 1 0 0 4-1
AP Sportivo 1 0 1 0 5-5
Sport Consulting Group 1 0 0 1 4-7
Śledziki 1 1 0 0 5-3
NZS UEK FC 1 0 0 1 1-7
Frytki Belgijskie w Krk. 1 1 0 0 6-1
ZP Tartak 1 1 0 0 8-1
ASTOR B 1 0 0 1 0-5
FC Luje 1 0 0 1 0-9
PWK 1 0 0 1 2-3
Jager-Masters 1 1 0 0 7-3
Pink Bowling 1 0 0 1 1-4
Anonymous 1 0 0 1 1-3
TS Logitech 1 0 1 0 2-2
Perła Kraków 1 1 0 0 6-3
Stare Wilki 1 0 1 0 2-2
Silicon Creations 1 1 0 0 5-4
JogaBonito 1 1 0 0 4-1
Szesnastka 1 1 0 0 5-3
AGMA 1 1 0 0 5-3
Etanol United 1 0 0 1 2-10
Bezimienni 1 0 1 0 4-4
CA Sharks 1 0 0 1 4-5
Voigt Medica 1 0 0 1 4-14
Techglass 1 0 0 1 0-2
Nie ma Lipy 1 0 0 1 1-3
Motul Kraków 1 1 0 0 5-2
MassATTACK 1 0 0 1 1-5
Finezyjni 1 0 0 1 2-7
GSSC Electrolux 1 1 0 0 5-4
Egalite Bujakowianka 1 0 0 1 4-7
Darmat 1 0 0 1 3-11
Meteor Kraków 1 0 0 1 2-5
Błękitna Siermięga 1 0 0 1 2-3
Drewnleś Szóstka V. 1 1 0 0 14-3
KSEERO pl Lokomotiv 1 1 0 0 5-0
FC po Nalewce 1 0 0 1 4-5
Szkolni Nawijacze 1 0 0 1 3-6
Inter Kraków 1 0 1 0 1-1
Drink Team B 1 1 0 0 11-5
Home Broker 1 0 0 1 2-5
Grupa Partner 1 0 0 1 4-8
XXXIV 1 0 0 1 4-8
APLA 1 1 0 0 10-5
ASOCIAR.PL 1 0 0 1 2-6
VILO F.C. 1 0 0 1 1-5
Eagles FC 1 0 0 1 1-3