Perła Kraków

Historia: Perła Kraków do rozgrywek FLS została zgłoszona przed Ligą Zimową 2018/2019

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi E1 (Jesień 2020)

Koszulki: zielone

Informacje dodatkowe: Perła Kraków to przede wszystkim znakomita atmosfera. Przed meczami, w ich trakcie oraz po nich. Zawodnicy Perły zawsze mogą liczyć na wsparcie wiernego grona sympatyków, które dysponuje klubowymi szalikami i zagrzewa drużynę do walki w każdym spotkaniu.

Liderzy zespołu: Patryk Dybka, Szymon Gucwa, Michał Myszka

Kapitan: Michał Myszka

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
12 12 3 9 0 -11 9

Aktualna forma

DomWyjazdDomWyjazdDom
LLLLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
14-10-2019 19:00 PWKDom
23-10-2019 20:00 ASTOR BWyjazd
28-10-2019 21:30 Eagles FCDom
04-11-2019 20:35 ŚledzikiWyjazd
15-11-2019 19:10 Stare WilkiDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
04-10-2019 21:00 ANTyFUTBOLWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
6 0 1 0 0 0 0
12 1 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0 0
1 2 4 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
4 4 5 0 0 0 0
6 1 0 0 0 0 0
7 0 0 0 0 0 0
9 3 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 7
8 0 0 0 0 0 0
12 15 4 3 0 0 0
9 0 1 0 0 0 24
5 2 4 0 0 0 0
7 3 4 0 0 0 0
12 13 13 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
7 0 0 0 0 0 26
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
TS Logitech 8 6 0 2 34-22
Wściekłe Psy 4 1 1 2 14-21
AKS Kabaret 4 2 1 1 13-12
Vittoria Kraków 4 3 0 1 19-17
Silicon Creations 4 1 1 2 22-21
Ready4s 3 2 0 1 18-10
Stare Wilki 3 1 1 1 18-15
Aptiv2 2 0 0 2 10-17
Wonderkids 2 0 0 2 2-18
NZS UEK FC 2 1 0 1 6-6
Levada 2 1 0 1 13-7
Victoria 2 1 0 1 5-13
BKS Team 2 0 0 2 4-11
Black Label 2 2 0 0 17-2
Albero Meble 2 0 0 2 10-16
Jager-Masters 2 2 0 0 18-11
Nuova Forza 2 1 0 1 8-7
Revo Drink Team 1 0 0 1 5-6
Tylko piękne się liczą 1 1 0 0 8-4
InPost 1 0 0 1 4-9
GSBK 1 1 0 0 5-4
Shamrock Projekty 1 0 0 1 1-7
FC Mateco Kraków 1 0 0 1 0-4
ANTyloopy 1 0 1 0 4-4
Geodziki 1 1 0 0 3-2
Gamma 1 1 0 0 13-1
PWK 1 0 0 1 0-7
Wzmocnieni FC 1 0 0 1 4-7
Rocket Fuel 1 0 0 1 3-6
FC Luje 1 0 0 1 4-5
Anonymous 1 0 0 1 2-3
Armagedon - Jotel Bau 1 0 0 1 4-5
Śledziki 1 0 0 1 3-4
Eagles FC 1 0 0 1 2-6
ASTOR B 1 0 0 1 2-5
Groove Street 1 0 0 1 2-9
Black Hawks 1 0 0 1 2-3
KS Augustyn 1 0 0 1 0-8
Krakoska Piłka 1 0 1 0 4-4
Alliance 1 0 0 1 1-7
KS Batory 1 1 0 0 5-1