Stare Wilki

Historia: Stare Wilki w Futbolowej Lidze Szóstek rywalizują od sezonu Jesień 2018.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi D2 (Jesień 2020), 3. miejsce w Lidze E1 (Wiosna 2020)

Koszulki: seledynowe

Liderzy zespołu: Feliks Bochenek, Krzysztof Kaczmarczyk, Piotr Wieliński

Kapitan: Piotr Wieliński

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
10 12 3 7 2 -16 11

Aktualna forma

DomWyjazdDomDomWyjazd
LLLLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
15-10-2019 19:40 FC LujeDom
17-10-2019 20:35 Armagedon - Jotel BauWyjazd
24-10-2019 19:40 Silicon CreationsDom
04-11-2019 19:40 Eagles FCDom
15-11-2019 19:10 Perła KrakówWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
30-08-2019 21:55 ANTyFUTBOLWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
5 1 0 0 0 0 0
11 3 1 0 0 0 0
9 6 2 1 0 0 0
10 6 5 0 0 0 0
11 2 6 0 0 0 14
9 0 0 1 0 0 47
3 0 1 0 0 0 0
1 3 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
8 4 3 1 0 0 0
2 2 1 0 0 0 0
9 2 2 0 0 0 0
8 0 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
5 6 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
10 1 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 7 9 1 0 0 0
5 2 2 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Silicon Creations 5 2 0 3 23-27
Jager-Masters 4 2 0 2 24-27
TS Logitech 4 0 0 4 3-17
Perła Kraków 3 1 1 1 15-18
Wściekłe Psy 3 1 0 2 10-16
Big Time Kraków 2 1 1 0 5-4
Koledzy z Roboty 2 2 0 0 9-3
Rekonwalescenci Skawina 2 2 0 0 10-4
Cairo-Honda 2 0 1 1 4-6
Groove Street 2 0 0 2 6-12
AKS Kabaret 2 1 0 1 9-7
BKS Team 1 1 0 0 3-2
Vittoria Kraków 1 0 0 1 1-5
GSBK 1 1 0 0 5-0
Shamrock Projekty 1 1 0 0 6-2
FC Mateco Kraków 1 0 0 1 4-10
Ready4s 1 0 1 0 1-1
PWK 1 1 0 0 4-1
InPost 1 1 0 0 9-1
Nuova Forza 1 1 0 0 2-0
Wadowscy 1 1 0 0 6-1
Victoria 1 1 0 0 4-3
Red Bulls 1 0 0 1 1-4
FC Luje 1 0 0 1 2-9
Śledziki 1 1 0 0 5-2
Rocket Fuel 1 0 1 0 2-2
FC Admind 1 1 0 0 6-3
Wakanda FC 1 0 0 1 1-7
Stefanini 1 1 0 0 5-3
Black Label 1 0 0 1 2-10
Zmarnowane Talenty Prokocimia 1 0 0 1 1-7
Banda Pycholi 1 0 0 1 0-6
Powrót Żywych Trupów 1 0 0 1 4-6
KS Klub Sportowy 1 0 0 1 3-14
Anonymous 1 0 0 1 5-10
OSK Adrenalina 1 0 0 1 5-11
Kameb 1 0 0 1 2-5
Wonderkids 1 0 0 1 1-8
Albero Meble 1 1 0 0 5-0
Eagles FC 1 0 0 1 2-5
Armagedon - Jotel Bau 1 0 0 1 3-6
ASTOR B 1 0 1 0 2-2
AZS Kozacy Bohuna 1 1 0 0 5-1