Wybrzeże Klatki Schodowej

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Jesień 2016 przez byłych zawodników Amadeusa - Tymoteusza Turleja i Kamila Zawilińskiego. 

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi B1 (Jesień 2018), 3. miejsce w Lidze B1 (Jesień 2019), 3. miejsce Ligi C2 (Jesień 2017), Mistrz Ligi D2 (Jesień 2016)

Koszulki: Żółte z czarnymi wstawkami

Najwięksi rywale: Pink Bowling, Różowe Pantery  

Liderzy zespołu:  Łukasz Stysiński, Tymoteusz Turlej, Kamil Zawiliński

Kapitan: Kamil Zawiliński

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
9 2 1 1 0 -2 3

Aktualna forma

DomWyjazd
LW???

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
21-04-2021 19:35 Team SpiritDom
27-04-2021 19:35 Virtus LogisticsWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
06-05-2021 22:20 Za Słabi na B klasęDom
12-05-2021 19:00 Krakoska PiłkaWyjazd
14-05-2021 19:10 TS LogitechDom
PAMedicaWyjazd
Chłopaki z BarakówDom
Nazwa Rozegrane mecze
1 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
2 1 0 0 0 0
2 2 1 0 0 0
2 0 1 0 0 0
1 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 5
1 0 0 0 0 0
1 0 1 0 0 0
1 2 0 1 0 4
2 1 1 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Pink Bowling 4 3 0 1 28-15
Home Broker 3 1 0 2 18-21
Piraci 3 1 0 2 13-21
Piomet 3 2 0 1 13-9
Korkociagi.com 3 1 0 2 18-23
Black Hawks 3 2 0 1 14-9
Błękitna Siermięga 3 2 0 1 28-9
Pustynne Lisy 3 2 0 1 13-25
BAnerka 3 2 0 1 16-12
Katedra CMUJ 2 2 0 0 12-5
Bishaka Kurdwanów 2 0 0 2 4-12
GS Aleco 2 1 0 1 12-14
Galeco Team 2 0 0 2 8-12
EmiTel 2 1 1 0 9-7
Cemark.pl 2 1 0 1 10-16
Grupa Partner 2 2 0 0 16-8
Kaprin Kraków 2 1 1 0 11-8
Haftkomp 2 2 0 0 16-9
Bad Boys 1 1 0 0 5-0
Virtus Logistics 1 1 0 0 5-4
ASTOR 1 0 0 1 3-9
Oświecenia Team 1 0 0 1 3-4
Radka 1 1 0 0 9-4
CA Sharks 1 1 0 0 8-5
Jaglacci Tinderwolves 1 1 0 0 12-3
C.F. VilaNova 1 0 0 1 5-12
Prawdziki 1 0 0 1 1-9
Asy NH 1 0 0 1 2-10
Rafis 1 0 0 1 5-6
TEB Edukacja/GDA Investment 1 0 0 1 4-15
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 5-1
Aqua Soil 1 0 0 1 5-8
Browary Hills 32040 1 1 0 0 4-3
AS Maestro 1 1 0 0 6-3
Stomatologia Stupka 1 0 0 1 9-22
Mazi Team 1 0 0 1 2-10
FC Kalinex 1 1 0 0 7-3
TEB Edukacja/GDA B 1 1 0 0 11-1
GDA Investment 1 1 0 0 11-8
Cybermachina G. Pub 1 0 0 1 3-8
FC Pelikany 1 1 0 0 11-0
Zabankuj.pl 1 1 0 0 20-4
Deportivo La Speluna 1 1 0 0 10-5
Janusze Futbolu 1 1 0 0 11-3
GSBK 1 1 0 0 11-1
ZK Bruk 1 1 0 0 16-3
7 Up 1 1 0 0 6-5
YOHO Cats 1 1 0 0 9-6
KS Augustyn 1 1 0 0 7-3
UBS Kraków 1 1 0 0 9-0
Na Zero z Przodu 1 1 0 0 16-2
AS Romy 1 1 0 0 5-3
Armagedon - Jotel Bau 1 0 0 1 5-9
FC Po 40-tce 1 1 0 0 8-4
SkillsMed Bezpieczniki 1 0 0 1 4-5
Amadeus 1 0 0 1 1-12
Carpe Diem Sport 1 1 0 0 5-4
CCKS Chłopy 1 1 0 0 10-3
Los Blancos 1 1 0 0 5-0
Inter Kraków 1 1 0 0 4-2
Victoria 1 1 0 0 5-0
Zakręcony Rogal 1 1 0 0 8-7
Albatros 1 0 0 1 2-5
Delta Dębica 1 1 0 0 7-1
Team Spirit 1 0 0 1 2-5