Krakoska Piłka

Historia: Zespół powołany do życia przez znanego z występów w Kraków Knights oraz 7 Up Marcina Kopczyńskiego przed sezonem Jesień 2018.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze D1 (Wiosna 2019)

Koszulki: biało-niebieska szachownica

Informacje dodatkowe: Nazwa zespołu nawiązuje do prezentowanego stylu gry, który jest oparty na wymianie dużej liczby podań.

Liderzy zespołu: Piotr Raczyński, Jan Stachura

Kapitan: Marcin Kopczyński

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
5 2 2 0 0 4 6

Aktualna forma

DomWyjazd
WW???

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
20-04-2021 20:30 CaffaroDom
27-04-2021 19:35 Fi SquadWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
07-05-2021 19:00 Red BullsDom
12-05-2021 19:00 Wybrzeże Klatki SchodowejDom
14-05-2021 21:00 Menu CateringDom
NZS UEK FCWyjazd
TS LogitechDom
Nazwa Rozegrane mecze
1 0 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
2 1 1 0 0 0
2 1 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
2 2 0 0 0 0
2 4 1 2 0 0
0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 6
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
2 1 1 0 0 0
2 0 2 0 0 0
1 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
KS Augustyn 4 1 2 1 16-13
Alliance 4 1 1 2 5-16
4senal 2 0 1 1 6-9
Vittoria Kraków 2 0 0 2 1-11
UBS Kraków 2 0 1 1 6-8
Szopeni Futbolu 2 1 0 1 11-13
Płaszów - Serwis Bank 2 1 0 1 6-10
Despero 2 0 0 2 5-13
Hitachi ABB 2 2 0 0 15-7
Shamrock Projekty 2 1 0 1 10-12
PWK 2 2 0 0 11-5
PAMedica 2 1 0 1 8-6
Shamrock 2 1 0 1 6-9
Styropian Garlinho 2 0 1 1 10-15
Perła Kraków 2 1 1 0 8-7
ADGO 2 2 0 0 8-6
TS Logitech 2 1 0 1 6-8
Wonderkids 2 1 0 1 7-8
DC House Solutions 2 0 0 2 4-18
FC Meczdej 2 1 0 1 10-17
Fi Squad 2 2 0 0 11-7
Black Hawks 2 0 1 1 4-6
Heineken HGSS 1 0 1 0 3-3
Big Time Kraków 1 0 1 0 3-3
GEO-ZENIT 1 0 0 1 2-3
Rekonwalescenci Skawina 1 1 0 0 4-2
Stal Nowa Huta 1 1 0 0 1-0
H&S Team 1 0 0 1 2-3
Ready4s 1 0 0 1 3-4
Rafis B 1 0 0 1 5-10
CCKS Chłopy 1 0 0 1 3-4
Jaglacci Tinderwolves 1 0 0 1 1-5
Notoryczni Debiutanci 1 0 1 0 2-2
Kraków Airport 1 0 0 1 2-9
Złote Chłopaki 1 0 0 1 3-5
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 10-8
FC STILLBar 1 1 0 0 5-3
Menu Catering 1 1 0 0 8-3
AVEVA 1 0 0 1 4-5
Nie ma Lipy 1 1 0 0 8-2
BKS Team 1 1 0 0 3-1
Śledziki 1 0 0 1 1-4
FC Mateco Kraków 1 0 0 1 1-14
KS Batory 1 1 0 0 6-5
Opatkovianka 1 1 0 0 9-2
Inter Kraków 1 0 0 1 3-8
Husaria Kraków 1 1 0 0 8-4
Coca Juniors 1 1 0 0 7-5
Rodzina Królewska 1 0 0 1 3-4
Tubylcy 1 0 0 1 1-9
Wzmocnieni FC 1 0 0 1 7-8
Dragoons FC 1 1 0 0 9-4
Groove Street 1 0 0 1 4-5
Kotarba24.pl 1 0 0 1 7-18
C.F. VilaNova 1 0 0 1 4-7
Tatarskie Imperium 1 1 0 0 5-0
Victoria 1 0 1 0 3-3
Levada 1 1 0 0 7-5
Wściekłe Psy 1 1 0 0 6-3
No Name 1 1 0 0 5-4
Asy NH B 1 1 0 0 6-1
Darmart 1 1 0 0 2-0
Albatros 1 0 0 1 2-3
Calcio & Birra Kraków 1 1 0 0 12-3
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 10-5
Pakerbox.pl 1 1 0 0 6-1
KS Klub Sportowy 1 0 0 1 4-12
BTCH 1 0 1 0 5-5
Banda Pycholi 1 0 0 1 1-5
Elita-Bud 1 0 0 1 9-12
Omega 1 1 0 0 9-2
FC Po 40-tce 1 0 1 0 3-3
Grande Bande 1 1 0 0 6-1
Wakanda FC 1 0 0 1 2-5
Apollo 30 1 0 0 1 2-5
Virtus Logistics 1 1 0 0 5-3
Nic się nie stało 1 0 1 0 5-5
Caffaro 1 1 0 0 6-3