Statystyki zawodnika

Ilość Wydarzenie Czas
Radosław Cięciwa 1
Marcin Kubas 2

Po pierwszą wygraną

Obie drużyny nie najlepiej rozpoczęły sezon, ISTV Sport zanotowało remis, a ABB IT przegrało. Do drugiej kolejki sezonu obie na pewno przystępowały z nadzieją na wygraną, choć w poprzednim spotkaniu między tymi drużynami (Jesień 2015) padł remis 3:3.

Bramkarze na zero

Tempo gry zawodnicy ISTV, jak i ABB narzucili duże od samego początku. Akcja za akcją, bez czasu na złapanie oddechu. Nie przełożyło się to jednak na wynik, gdyż do przerwy było 0:0. Duża zasługa w tym bramkarzy, którzy zaliczyli wiele świetnych interwencji.

Skuteczni w przewadze

Brak celnych strzałów powodował frustrację wśród graczy obu drużyn, co dało efekt w karach - żółtą kartkę obejrzeli Robert Cięciwa (ISTV) i Maciej Kot (ABB). Grę w przewadze lepiej wykorzystało ABB i zdobywając dwie bramki, może dopisać do swojego dorobku sobie trzy punkty.

VIDEO

http://www.youtube.com/watch?v=G0CFtQ7hYiI

FOTO

{rss uri=https://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/110676002028438719337/albumid/6324637360842311777?alt=rss&kind=photo&hl=pl}