Statystyki zawodnika
| Ilość | Wydarzenie | Czas | |
|---|---|---|---|
| Bartłomiej Pasiut | 3 |
|
|
| Karol Gruszka | 1 |
|
5' |
| Jakub Karpiński | 1 |
|
5' |
| Patryk Skalimowski | 1 |
|
45' |
| Jakub Karpiński | 1 |
|
45' |
| Czas | Wydarzenie | Ilość | |
|---|---|---|---|
|
|
1 | Wojciech Solak | |
|
|
1 | Grzegorz Jeleń | |
|
|
2 | Aleksander Homel | |
| 14' |
|
1 | Dawid Sokołowski |
| 27' |
|
1 | Tomasz Wykurz |
| 27' |
|
1 | Wojciech Łazarz |
| 50' |
|
1 | Grzegorz Jeleń |
Pierwsze minuty dla KS Augustyn
To ekipa KS Augustyn zanotowała lepsze wejście w spotkanie. Duży pressing przyniósł swoje efekty już w 5. minucie. Karol Gruszka otworzył wynik spotkania, pokonując bramkarza FC po staremu. Ekipa KS Augustyn jednak, zamiast dokręcić śrubę, cofnęła się dając rywalom chwilę oddechu.
Walka o 3 punkty
FC Po Staremu stopniowo dochodziło do głosu w spotkaniu. Dwa trafienia dla tej drużyny sprawiły, że ekipie KS Augustyn punkty zaczęły uciekać sprzed nosa. Na 5 minut przed końcem spotkania do wyrównania doprowadził jednak Jakub Karpiński i wydawało się, że obie ekipy będą musiały podzielić się zdobyczą.
W ostatniej sekundzie
Jeśli mamy wyłonić bohatera spotkania, to został nim niewątpliwie Grzegorz Jeleń. W 50. minucie spotkania zawodnik FC Po Staremu znalazł drogę do siatki rywali, strzelając na 3:2 dla swojej ekipy. Chwilę później sędzia zakończył spotkanie, zaś ekipa FC Po Staremu mogła celebrować heroiczną wygraną i 3 punkty do kolekcji.
VIDEO
http://www.youtube.com/watch?v=LT4dc2iKizw
FOTO
Link do galerii zdjęć: https://photos.app.goo.gl/CkVhZrPAI9QHJ7Qq2