Statystyki zawodnika
| Ilość | Wydarzenie | Czas | |
|---|---|---|---|
| Paweł Surga | 7 |
|
|
| Maciej Lisser | 3 |
|
3, 8, 27' |
| Jakub Obarzanowski | 3 |
|
3, 8, 15' |
| Łukasz Mach | 1 |
|
4' |
| Jakub Fudyma | 2 |
|
4, 27' |
| Damian Woźny | 1 |
|
15' |
| Łukasz Mach | 1 |
|
15' |
| Czas | Wydarzenie | Ilość | |
|---|---|---|---|
|
|
6 | Łukasz Migdał | |
|
|
1 | Dariusz Bekas | |
| 2' |
|
1 | Jakub Armata |
| 2,9,22,34,38' |
|
5 | Dariusz Bekas |
| 9' |
|
1 | Krystian Zając |
| 22, 34' |
|
2 | Kamil Bargiel |
| 46, 47' |
|
2 | Kamil Bargiel |
| 46' |
|
1 | Dariusz Bekas |
Szybkie akcje - w meczu mieliśmy sporo akcji prowadzonych bez zbędnej zwłoki. Zawodnicy nie zastanawiali się zbyt długo, jak rozegrać piłkę, tylko po prostu "zabierali się" z nią i atakowali bramkę przeciwników. Te indywidualne akcje wielokrotnie były skuteczne.
Najpierw jeden, potem drugi - FC Butchers mogli liczyć na skuteczność dwójki swoich napastników Bekasa i Bargiela. Najpierw ten pierwszy utrzymywał "Filmowców" w grze strzelając 5 goli, a pod koniec meczu sprawy w swoje ręce wziął Bargiel, który dał zwycięstwo Butchers.
Pożegnanie z podium - wszystko wskazuje na to, że roztrwonienie przez Spartana trzybramkowej przewagi w konsekwencji oznacza też utratę medalowych szans. W tym momencie zespół traci już 5 punktów do Dumy Katalonii, co przy 3 meczach do rozegrania może być dystansem nie do odrobienia.
http://www.youtube.com/watch?v=f-_nEx9Qo0s