Statystyki zawodnika
| Ilość | Wydarzenie | Czas | |
|---|---|---|---|
| Tomasz Anwailer | 3 |
|
|
| Tomasz Anwailer | 1 |
|
|
| Gerry Christofer Fabbro | 1 |
|
11' |
| Xabier Murillo | 1 |
|
11' |
| Gerry Christofer Fabbro | 1 |
|
17' |
| Tomasz Cyganowski | 1 |
|
17' |
| Xabier Murillo | 1 |
|
50' |
| Czas | Wydarzenie | Ilość | |
|---|---|---|---|
|
|
3 | Bartłomiej Marczuk | |
| 12' |
|
1 | Bartosz Zych |
| 12' |
|
1 | Karol Rakowski |
| 20' |
|
1 | Bartosz Zych |
| 20' |
|
1 | Dariusz Marczuk |
| 41' |
|
1 | Dariusz Marczuk |
Inny mecz
Zgodnie z oczekiwaniami drugie spotkanie pomiędzy Calcio i BTCH miało zupełnie inny przebieg niż to pierwsze, zdecydowanie wygrane przez graczy w niebiesko-białych koszulkach. Tym razem żadna ze stron nie uzyskała przewagi większej niż 1 gol.
Rajd kapitana
Do przerwy mieliśmy remis 2:2 i taki wynik utrzymywał się do 41 minuty. Wtedy to piłkę przejął Dariusz Marczuk i przeprowadził indywidulną akcję zaczynając ją jeszcze na własnej połowie, którą wykończył płaskim strzałem.
Ostatnia akcja
Mecz zbliżał się do końca, a BTCH cały czas było na prowadzeniu i już szykowało się zapewne do dopisania sobie trzech oczek. Calcio jednak grało do końca, a po zamieszaniu w polu karny bramkę na wagę punktu zdobył w ostatniej akcji meczu Murillo. Dzięki temu golowi BTCH pozostaje w tabeli za plecami Calcio.
VIDEO
http://www.youtube.com/watch?v=DycE31iWzIU
FOTO
Link do galerii zdjęć: https://photos.app.goo.gl/TMlDMmOVMIurS8lo1