person_outline
search
  • Turnieje
  • Posted
  • Read 578 times

Podsumowanie XXIV Parkowa Cup - Asy NH triumfatorem

Niedziela 9 lutego była dniem zmagań w XXIV Parkowa Cup. W kolejnym z serii zapowiadanych zimowych turniejów Parkowa Cup bezkonkurencyjny okazał się zespół Asy NH wygrywając wszystkie mecze. W niedzielnych rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn, które zagrały w systemie każdy z każdym (mecz-rewanż).

CO SIĘ WYDARZYŁO?

Do niedzielnego turnieju przystąpiły drużyny: BBC Gaming, Parkowa Team, Asy NH, Dream Crushers oraz OIRP Kraków. Zmagania rozpoczęły się o godzinie 11:00 w systemie każdy z każdym, a następnie o godzinie 13:10 rozpoczęła się runda rewanżowa. Po wszystkich 10 meczach zwycięską została drużyna Asy NH zdobywając komplet 24 punktów, strzelając 35 bramek, tracąc zaledwie 5. Na drugim miejscu znalazł się zespół Dream Crushers (15 pkt.), na trzecim BBC Gaming (9 pkt.), a ostatnie miejsca przypadły odpowiednio OIRP Kraków (7 pkt.) i Parkowa Team (3 pkt.).

Końcowa klasyfikacja XXIV turnieju prezentuje się następująco: 1. Asy NH 24 pkt 2. Dream Crushers 15 pkt 3. BBC Gaming 9 pkt 4. OIRP Kraków 7 pkt 5. Parkowa Team 3 pkt

W finale Kraków COAST chciał się zrewanżować zespołowi Parkowa Team za grupową porażkę i sztuka ta się udała. Zespół prowadzony przez swojego kapitana Bartosza Lukowicza zwyciężył w finale 4:3. W meczu o 3 miejsce Wolni Strzelcy okazali się z kolei lepsi od BBC Gaming.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i już teraz zapraszamy na kolejne turnieje. Zachęcamy do udziału, a w celu zgłoszenia się do rywalizacji prosimy o kontakt z Piotrem Klimczakiem (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon: 885 414 987).

Zapisać do Turnieju można się też pod poniższym linkiem: http://football-festival.com/index.php/zapisz-sie

Wyróżnienia indywidualne na XXIII Parkowa Cup trafiły do:

MVP – Norbert Jaszczak (Asy NH)

Najlepszy bramkarz – Piotr Osiecki (Asy NH)

Najlepszy strzelec – Norbert Jaszczak (Asy NH)

Poniżej znajdziecie link do video z meczów, a także galerię zdjęć oraz klasyfikację generalną cyklu.

VIDEO

https://app.veo.co/matches/20200209-xxiv-parkowa-cup/

GALERIA ZDJĘĆ

KLASYFIKACJA GENERALNA CYKLU

Drużyna

Punkty za 09.02

Suma za cykl turniejów

BBC Gaming

30,5

116,5

Asy NH

38

75

S.W.I.P

0

55

Perła Kraków

0

44

Number One

0

37

Kraków COAST

0

36

Parkowa Team

21

55

Dream Crushers

34

34

Sparta Spytkowice

0

34

FC Lambada

0

33

Wolni Strzelcy

32

32

KS Universum

0

31

Eagles FC

0

31

OIRP Kraków

28

28

Się Wymyśli Potem

0

23

Dziadek i przyjaciele

0

22

Big Time Kraków

0

22

ASTOR

0

20

S.S. Lulic71

0

20

Jaglacci Tinderwolves

0

20

Potok Mordarka

0

20

Olimpijakos

0

20

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

Imię Nazwisko

Zespół

Liczba goli

Norbert Jaszczak

Asy NH, Parkowa Team

23

Mateusz Majewski

Asy NH

22

Dariusz Nowak

Asy NH, Parkowa Team

19

Konrad Zabiegaj

BBC Gaming

13

Patryk Balawender

Parkowa Team

11

Paweł Markowski

S.W.I.P.

9

Michał Guja

FC Lambada

8

Kamil Jamróz

BBC Gaming

6

Robert Ożóg

Eagles FC

5

Arkadiusz Banaczyk

KS Universum

5

Bartłomiej Bielarczyk

Sparta Spytkowice

5

Dawid Węgrzyn

Wolni Strzelcy

5

Kacper Kęska

Asy NH

4

Mirosław Kajak

Dziadek i Przyjaciele

4

Grzegorz Sobesto

FC Lambada

4

Mateusz Ziółko

OIRP Kraków

4

Norbert Zalejski

Perła Kraków

3

Mateusz Skrzyszowski

Dream Crushers

3

Adam Śmigacz

S.W.I.P.

3

Nazar Pelekh

Number One

3

Daniel Wiośniowski

BBC Gaming

3

Krystian Grochalski

Asy NH

3

Damian Duda

Dream Crushers

3

Tomasz Kmiotek

Dream Crushers

3

Aleksander Kotiv

Number One

3

Maksym Daniuk

Number One

3

Norbert Kubacki

Parkowa Team

3

Damian Bełciak

Sparta Spytkowice

3

Paweł Dziekański

Kraków COAST

3

Sebastian Tokarczyk

Kraków COAST

3

Paweł Dziekański

Kraków COAST

3

Jese

Big Time Kraków

2

Artur Koczaja

FC Lambada

2

Jakub Wilczyński

Jaglacci Tinderwolves

2

Jakub Grudzień

S.W.I.P.

2

Patryk Gryz

BBC Gaming

2

Karol Kapusta

Eagles FC

2

Kamil Ożóg

Eagles FC

2

Sebastian Tokarczyk

ASTOR

2

Adam Sosnowski

KS Universum

2

Oleksiy Vorobets

Number One

2

Piotr Śledziowski

Się Wymyśli Potem

2

Kacper Masłowski

Sparta Spytkowice

2

Jacek Fąfara

Się Wymyśli Potem

2

Wiktor Klocek

BBC Gaming

2

Michał Myszka

Perła Kraków

2

Jakub Łaski

Perła Kraków

2

Sebastian Krakowski

Wolni Strzelcy

2

Filip Półchłopek

Olimpijakos

2

Jacek Fąfara

Parkowa Team

2

Wojciech Koszyk

Perła Kraków

2

Daniel Zabiegaj

BBC Gaming

2

Michał Rzeszótko

Wolni Strzelcy

2

Jakub Kiełbowicz

OIRP Kraków

2

Maciej Bala

Dziadek i Przyjaciele

2

Michał Słonina

Asy NH

1

Dawid Kubala

Dream Crushers

1

Tomasz Świder

Asy NH

1

Stanimir Ribarov

Big Time Kraków

1

Alexander Rollo

Big Time Kraków

1

Sebastian Sacha

OIRP Kraków

1

Cesar

Big Time Kraków

1

Mateusz Ciba

FC Lambada

1

Maciej Grabowski

BBC Gaming

1

Maciej Wyżga

BBC Gaming

1

Grzegorz Król

FC Lambada

1

Jakub Brzeźniak

Jaglacci Tinderwolves

1

Jakub Grzesiak

Jaglacci Tinderwolves

1

Artur Dobosz

Perła Kraków

1

Piotr Foryś

Perła Kraków

1

Tomasz Jakubczak

Perła Kraków

1

Davide Ruoppo

S.C. Lulic71

1

Piotr Góral

S.W.I.P.

1

Tomasz Ślęzak

KS Universum

1

Maciej Walczewski

ASTOR

1

Kajetan Pawełczyk

ASTOR

1

Marcin Mazur

KS Universum

1

Łukasz Różycki

ASTOR

1

Filip Gawron

BBC Gaming

1

Dmytro Ostrovskyi

Number One

1

Dominik Blańda

Sparta Spytkowice

1

Marcin Bednarczyk

Sparta Spytkowice

1

Dawid Kosik

Się Wymyśli Potem

1

Kacper Wilkosz

KS Universum

1

Michał Kuciński

KS Universum

1

Łukasz Galus

Wolni Strzelcy

1

Dawid Janik

Perła Kraków

1

Damian Przywora

Olimpijakos

1

Daniel Wiśniewski

BBC Gaming

1

Krzysztof Chlebda

Dziadek i Przyjaciele

1

Adam Płaskonka

Dziadek i Przyjaciele

1

Filip Smoter

Dziadek i Przyjaciele

1

Artur Jankowski

Potok Mordarka

1

Maksymilian Florek

Potok Mordarka

1

Damian Świątek

Potok Mordarka

1

Jakub Paprocki

Potok Mordarka

1

Piotr Klimczak

Parkowa Team

1

Mateusz Kapustka

Wolni Strzelcy

1

Joachim Tułak

Kraków COAST

1

Mateusz Sikora

Kraków COAST

1

Last modified on czwartek, 13 luty 2020 14:20
(0 votes)