Kłopoty GEO-ZENITu

Wszystkie dotychczasowe wiosenne spotkania GEO-ZENIT przeszedł suchą stopą, bez większych problemów. Te niespodziewanie przytrafiły się mistrzowi z nie najlepiej grającym do tej pory Oświecenia Team. GEO-ZENIT nie mógł skorzystać ze wszystkich swoich najlepszych graczy, OT wreszcie stawiło się na mecz w licznym składzie i to okazało się być receptą na zacięty mecz.

Rozbici w końcówce

GEO-ZENIT przez bardzo długi czas nie mógł być pewny wygranej. Wystarczy powiedzieć, że to Oświecenia jako pierwsze wyszło na prowadzenie w 10 minucie. Co prawda GEO szybko wyrównało, ale nie mogło złamać ambitnej tego dnia ekipy Maciejowskiego. Przed przerwą mistrz dopiął swego, prowadził 2:1, ale i to nie był koniec emocji. W 34 minucie remis 2:2 dał zawodnikom w pasiastych koszulkach Antas. GEO-ZENIT dopiero w ostatnich 12 minutach na dobre przejął kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami aplikując w tym czasie 6 goli.

Niestrzelony karny

W poprzedniej kolejce w starciu z Pizzerią Oświecenia nie wykorzystało rzutu karnego, bo świetną interwencją popisał się Stanecki. W starciu z GEO sędzia także podyktował karnego dla “Pasów”, jednak i tym razem górą był golkiper rywali. Szymon Mytych kapitalnie obronił strzał Koźmika, a było to w momencie, gdy wynik nie był jeszcze rozstrzygnięty. Niestrzelony karny podłamał jednak Oświecenia, które w ostatnich minutach traciło kolejne gole.