GEO-ZENIT

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Wiosna 2013.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi C1 (Jesień 2021), Mistrz Ligi D1 (Wiosna 2021), Mistrz Ligi D/E (Zima 2020/21), Mistrz Ligi A (Jesień 2014, Wiosna 2017, Jesień 2017, Jesień 2018), 2 miejsce w Lidze A (Wiosna 2016, Wiosna 2018), Mistrz Ligi C3 (Jesień 2013), 2 miejsce Ligi B1 (Wiosna 2014), 3 miejsce w Lidze B2 (Wiosna 2022), Finalista Pucharu Ligi A (Zima 2016/17), 3 miejsce w Lidze A/B (Zima 2021/22)

Koszulki: błękitno-granatowe oraz czerwono-granatowe.

Najwięksi rywale: TEB Edukacja, XXXIV

Informacje dodatkowe: Sponsorem jest Firma Geodezyjna GEO-ZENIT, od którego pochodzi nazwa zespołu. Oprócz nazwy, sponsor zapewnia także stabilną sytuację organizacyjną, sprzętową oraz finansową drużyny.

Lider zespołu: Krzysztof Filipczak, Dariusz Gawęcki.

Kapitan: Krzysztof Chlebda

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
2 13 11 2 0 60 33

Aktualna forma

WyjazdWyjazdWyjazdWyjazdDom
LWWLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
22-05-2018 TEB Edukacja/GDA InvestmentWyjazd
28-05-2018 Cybermachina G. PubWyjazd
05-06-2018 GDA InvestmentWyjazd
11-06-2018 Stomatologia StupkaWyjazd
20-06-2018 Sław-MontDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
20-03-2018 Stomatologia StupkaWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
7 17 14 2 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
7 0 0 0 0 0 26
0 0 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 11
12 4 0 0 0 0 0
11 33 18 2 1 0 0
9 9 14 2 1 0 0
5 9 9 2 0 0 0
5 6 1 1 0 0 0
4 4 1 0 1 0 0
3 2 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
8 1 6 0 0 0 0
11 7 3 0 0 0 0
8 5 9 1 1 0 0
9 1 2 0 0 0 0
2 0 1 0 0 0 5
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
TEB Edukacja/GDA Investment 10 3 1 6 40-47
XXXIV 9 4 2 3 30-33
Rafis 8 6 1 1 62-23
Amber 7 6 1 0 51-22
Czyżyny 6 5 0 1 46-13
Aqua Soil 6 5 1 0 42-13
Bishaka Kurdwanów 6 4 1 1 38-18
Stomatologia Stupka 5 4 0 1 33-14
Oświecenia Team 5 5 0 0 53-11
Amadeus 5 4 0 1 35-22
Cybermachina G. Pub 5 5 0 0 36-9
Nic się nie stało 4 4 0 0 34-16
Żymła Siermięga 4 4 0 0 31-10
GDA Investment 4 4 0 0 44-6
Electricom Engieering Flamingo FT 3 2 1 0 20-12
Home Broker 3 3 0 0 30-10
Piraci 3 2 1 0 18-9
Inter Kraków 3 2 0 1 27-9
Red Bulls 3 3 0 0 25-10
Piomet 3 3 0 0 34-7
Football Heaven Bar 3 3 0 0 25-10
Egalite Bujakowianka 3 2 0 1 16-7
FC po Nalewce 2 1 0 1 17-7
Sław-Mont 2 2 0 0 12-5
Coca Juniors 2 2 0 0 19-12
PHU Olipra 2 1 1 0 7-5
Aptiv 2 2 0 0 31-9
Etanol United 2 1 1 0 12-6
Perła Kraków 2 0 1 1 12-14
Szopeni Futbolu 2 2 0 0 15-5
Krakoska Piłka 2 2 0 0 7-3
4senal 2 2 0 0 14-9
NiechSięBoio! 2 1 0 1 5-4
Chłopaki z Baraków 2 2 0 0 10-3
SklepOpon.com 2 2 0 0 13-10
Spartan 2 1 0 1 14-9
DC House Solutions 2 0 1 1 10-12
Delta Dębica 2 2 0 0 27-9
Leanpassion 2 2 0 0 7-5
b3k 2 2 0 0 18-8
Na Zero z Przodu 2 1 1 0 14-4
FC Po 40-tce 2 2 0 0 17-1
EmiTel 2 1 0 1 14-11
Bażanty 2 1 0 1 10-9
FC Butchers 2 2 0 0 17-5
Jolly Roger 2 2 0 0 8-4
C.F. VilaNova 2 0 1 1 6-7
SeeKrakow 2 2 0 0 38-6
Pizzeria Football 2 2 0 0 25-5
Deniko Drink Team 2 1 1 0 9-7
CA Sharks 2 2 0 0 14-9
Korkociagi.com 2 1 0 1 9-9
Vittoria Kraków 2 2 0 0 14-4
ADGO 2 2 0 0 19-12
Despero 1 1 0 0 7-4
Hitachi Energy 1 1 0 0 6-3
Nie ma Lipy 1 1 0 0 6-2
Team Spirit 1 1 0 0 3-2
Wadowscy 1 1 0 0 9-4
NEMBUD 1 0 0 1 3-4
UBS Kraków 1 1 0 0 10-7
Albatros 1 1 0 0 5-4
Intense Football Team 1 1 0 0 18-2
Browary Hills 32040 1 1 0 0 8-1
Big Time Kraków 1 1 0 0 12-3
BTCH 1 1 0 0 7-1
PWK 1 1 0 0 5-4
TS Logitech 1 0 1 0 5-5
C-Bulls 1 1 0 0 10-4
Omega 1 1 0 0 13-8
Caffaro 1 1 0 0 10-5
KS Augustyn 1 1 0 0 5-4
FC Meczdej 1 1 0 0 21-8
Ready4s 1 0 0 1 4-5
FC Lasowice 1 1 0 0 9-1
Galactik Football 1 1 0 0 12-4
TEB Edukacja/GDA B 1 1 0 0 9-2
MassATTACK 1 0 0 1 4-5
Fronton 1 1 0 0 10-0
Vertical Studio 1 1 0 0 13-6
Darmat 1 0 1 0 4-4
Bruta 1 0 0 1 3-7
Skawmar-Gr. Partner 1 1 0 0 7-4
NueVos DesperaDos 1 1 0 0 7-0
FC Kalinex 1 1 0 0 10-3
ASOCIAR.PL 1 1 0 0 10-0
DTW-Galacticos 1 1 0 0 6-3
Dzida w Przód 1 1 0 0 10-1
Voigt Medica 1 1 0 0 2-1
Klepa Team 1 1 0 0 12-3
PAMedica 1 1 0 0 8-1
KTS nad Wilgą 1 1 0 0 15-3
AKS Kabaret 1 1 0 0 5-0
Słoneczne GEO 1 1 0 0 7-2
Victoria 1 1 0 0 15-4
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 24-0
Sensusmed Rolmet KW 1 1 0 0 12-0
Comfort Tours Cracow 1 1 0 0 16-5
AS Maestro 1 1 0 0 11-4
Cemark.pl 1 1 0 0 11-4
Eagles Football Club 1 1 0 0 13-4
AZS Kozacy Bohuna 1 1 0 0 6-5
Za Słabi na B klasę 1 1 0 0 8-3
Boga Jonito 1 1 0 0 8-3
Black Label 1 1 0 0 11-3
Boske Jaglacci 1 1 0 0 14-6