TEB Edukacja/GDA Investment

Historia: Zespół TEB Edukacji powstał na bazie grającej kiedyś w Krakowskiej Lidze Futsalu drużyny KS Wolanka. W FLS, który w pewnym momencie stał się jedyną areną zmagań graczy tej drużyny, od sezonu Jesień 2011.

Osiągnięcia w FLS: Mistrzostwo Ligi A (Wiosna 2012, Jesień 2012, Jesień 2013, Wiosna 2014, Jesień 2015, Jesień 2016, Wiosna 2018, Zima 2018/2019, Wiosna 2020), 2 miejsce w Lidze A (Wiosna 2017, Jesień 2017, Jesień 2018), 3 miejsce w Lidze A (Jesień 2013, Jesień 2014, Wiosna 2019, Jesień 2021, Wiosna 2022), Mistrzostwo Ligi B (Jesień 2011), Zdobycie Pucharu Ligi (Zima 2012/13, Zima 2016/2017), 2 miejsce w Pucharze Ligi (Zima 2015/2016)

Koszulki: czerwone

Najwięksi rywale: Rafis, Stomatologia Stupka

Dodatkowe informacje: Nazwa pochodzi od sponsora, czyli szkół policealnych TEB Edukacja. Drużyna od początku istnienia wykazywała się dobrą organizacją gry przenosząc pewne wzorce z futsalu. TEB Edukacja aktywna jest na rynku transferowym i nieraz pozyskiwała zawodników ze znaczącym dorobkiem w FLS.

Liderzy zespołu: Grzegorz Bizoń, Jakub Sieprawski, Tomasz Kawa

Kapitan: Radosław Targosz

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
1 13 12 1 0 60 36

Aktualna forma

DomDomWyjazdDomDom
WWWWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
15-05-2018 Pizzeria FootballDom
22-05-2018 GEO-ZENITDom
05-06-2018 XXXIVWyjazd
14-06-2018 Aqua SoilDom
18-06-2018 Stomatologia StupkaDom
Nazwa Rozegrane mecze
10 23 6 1 0 0 0
10 4 9 0 0 0 0
13 18 22 3 0 0 0
7 11 9 3 0 0 0
10 9 7 1 0 0 0
8 9 3 0 0 0 0
3 3 2 0 2 0 0
7 2 7 0 0 0 0
4 9 6 1 0 0 0
5 3 8 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
3 7 3 0 0 0 0
7 0 0 0 0 0 21
11 0 0 0 0 0 24
2 5 1 2 0 0 0
3 0 1 0 0 0 0
1 0 1 0 0 0 0
1 1 1 0 0 0 0
11 0 5 0 1 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Rafis 20 8 5 7 99-80
Stomatologia Stupka 16 6 3 7 66-74
Cybermachina G. Pub 16 10 3 3 69-52
Amber 13 11 0 2 96-48
Asy NH 11 4 3 4 40-41
GDA Investment 10 6 1 3 59-40
PAMedica 10 5 2 3 49-47
GEO-ZENIT 10 6 1 3 47-40
XXXIV 10 8 1 1 64-34
Czyżyny 10 9 1 0 70-20
CA Sharks 9 7 0 2 52-27
Aqua Soil 9 7 1 1 56-36
Piomet 8 7 1 0 56-27
Żymła Siermięga 8 6 1 1 46-33
Egalite Bujakowianka 7 7 0 0 53-22
Piraci 7 7 0 0 58-20
Klepa Team 6 4 2 0 38-15
Oświecenia Team 6 3 1 2 40-24
Delta Dębica 6 4 1 1 29-19
NEMBUD 5 4 0 1 34-14
Płaszów - Serwis Bank 5 4 0 1 46-23
BAnerka 4 3 1 0 23-14
Home Broker 4 2 2 0 33-12
Gladiatorzy 4 4 0 0 26-6
Cracovia 4 4 0 0 37-9
Bishaka Kurdwanów 4 4 0 0 35-16
C.F. VilaNova 4 4 0 0 25-12
DTW-Galacticos 4 3 0 1 18-9
Dzida w Przód 4 2 2 0 20-12
Voigt Medica 3 2 0 1 15-13
Vittoria Kraków 3 3 0 0 18-9
Football Heaven Bar 3 3 0 0 27-10
Amadeus 3 1 1 1 17-16
AZS UEK 3 3 0 0 16-3
Pink Bowling 3 3 0 0 24-10
Cemark.pl 2 2 0 0 21-11
KPPN 2 2 0 0 14-4
PHU Olipra 2 1 0 1 7-8
Despero 2 2 0 0 14-8
FC po Nalewce 2 1 0 1 12-6
Janusze Futbolu 2 2 0 0 32-5
ASTOR 2 2 0 0 27-10
Bezimienni 2 2 0 0 20-4
Bad Boys 2 1 0 1 9-7
AS Maestro 2 2 0 0 20-5
Aptiv 2 2 0 0 22-2
Sław-Mont 2 2 0 0 27-8
FC Lasowice 2 2 0 0 12-5
Przyszlim kopnąć 2 0 0 2 7-20
Comfort Tours Cracow 2 2 0 0 25-9
Etanol United 2 1 0 1 10-7
Bez Zdziwień Salwator 2 2 0 0 28-0
Feraina 2 2 0 0 22-6
La Furia Roja 2 2 0 0 17-4
NueVos DesperaDos 2 2 0 0 13-6
Techglass 2 2 0 0 13-2
AP Sportivo 2 1 0 1 15-11
Rocket Fuel 2 2 0 0 23-5
Bud-rol 2 2 0 0 14-6
Latin Kings 2 2 0 0 11-2
Deniko Drink Team 2 1 0 1 10-8
Electrix 2 2 0 0 18-10
Red Devils 1 1 0 0 10-4
Sępy 2011 Kraków 1 1 0 0 11-2
Feniks 1 1 0 0 13-4
Maximus Kraków 1 1 0 0 10-2
Wodociągi Miasta Krakowa 1 1 0 0 7-6
Comarch 1 1 0 0 16-2
Copacabana 1 1 0 0 12-4
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 1 0 0 15-4
Apteka Słoneczna 1 1 0 0 5-0
KOBY 1 1 0 0 8-4
Spartan 1 1 0 0 13-5
Mazi Team 1 1 0 0 9-3
Elita-Bud 1 1 0 0 6-3
Krupiński Pompy 1 1 0 0 15-1
Młodzi Geodeci 1 1 0 0 10-3
Weldbud 1 1 0 0 14-5
Visko Gdów 1 1 0 0 5-3
Jolly Roger 1 1 0 0 19-0
Sensusmed Rolmet KW 1 1 0 0 9-4
RKK agropark.com.pl 1 1 0 0 6-2
Pizzeria Football 1 1 0 0 13-3
Doitbetter.pl 1 1 0 0 5-2
ASOCIAR.PL 1 0 0 1 1-3
Słoneczne GEO 1 1 0 0 5-2
Harnaś 1 1 0 0 14-0
Szesnastka 1 1 0 0 14-2
AKS Kabaret 1 1 0 0 11-3
Szkolni Nawijacze 1 1 0 0 5-0
Victoria II 1 1 0 0 3-1
Cracovia Pasy 1 1 0 0 25-2
Cygi-Bud 1 0 1 0 3-3
Omega 1 1 0 0 11-4
TEB Edukacja/GDA B 1 1 0 0 5-3
Trzynastka 1 1 0 0 8-0
Grupa Partner 1 1 0 0 9-2
Victoria 1 1 0 0 5-1
UBS Kraków 1 1 0 0 11-3
Delta Squad 1 1 0 0 6-2
Skawmar-Gr. Partner 1 0 1 0 5-5
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 15-3
Melange Football Team 1 1 0 0 15-2
Nie ma Lipy 1 1 0 0 5-0
KS Augustyn 1 0 0 1 0-5