Nie złożyli broni

Bercal Studio wysoko zawiesiło poprzeczkę faworyzowanej Edukacji. Co prawda początkowo wynik nie wskazywał, że TEB może mieć w tym spotkaniu kłopoty, bo do przerwy prowadził 2:0, a chwilę po wznowieniu gry w drugiej odsłonie było już 3:0. Bercal jednak broni składać nie zamierzał i dzięki dwóm bramkom Kozaka powrócił do gry.

Emocje w końcówce

Edukacja dwa razy wychodziła w drugiej połowie na dwubramkowe prowadzenie, jednak rywali niwelowali różnicę do jednej bramki. Tak było w 48 minucie, kiedy to trafił Suder i Bercal stanął przed szansą doprowadzenia do remisu. W tym celu wycofał bramkarza, jednak mimo przewagi liczebnej w poczynaniach graczy w białych koszulkach zabrakło dokładności i Edukacja dowiozła wygraną do końca. Bercalowi należą się jednak brawa za rozegrania dobrego meczu.

Tak się bawi, tak się bawi - Edukacja!

Wygrana z Bercal Studio oznacza, że TEB Edukacja ponownie wywalczyło mistrzostwo FLS. Nie dziwi więc pomeczowa radość graczy w czerwonych koszulkach, którzy mogli znów polewać się szampanem.