Chcieli się odegrać

Dość niespodziewany remis z Lepianką Troglodyty najwyraźniej zadziałał motywująco na graczy NEMBUDu, którzy od pierwszego gwizdka dosłonie rzucili się na przeciwników. Ich ataki cechowała duża intensywność oraz pomysłowość, ale zaskakująco długo nie przynosiły one spodziewanego efektu. Worek z bramkami rozwiązał w 8. minucie Przemysław Senderski, który tym razem był nieco w cieniu i dał postrzelać innym.

Bezradni

Zawodnicy Sensible Soccer nie pograli sobie za bardzo w tym spotkaniu. Rzadko byli w posiadaniu piłki i tylko sporadycznie udawało im się przekraczać linię środkową boiska. Nieco lepiej było pod tym względem w drugiej części gry, ale raz, że NEMBUD był już na wysokim prowadzeniu, a dwa, wydatnie w akcjach rywali pomagali defensorzy, którzy po zmianie stron byli wyraźnie rozkojarzeni. Na niewiele się to jednak wszystko zdało, ponieważ Sensible stać było jedynie na dwa trafienia przy aż trzynastu bramkach NEMBUDu.

Falstart

Sensible Soccer nie zalicza najlepszego wejścia w sezon. Zespół ten w trzech pierwszych meczach schodził z boiska na tarczy i obecnie jest “czerwoną latarnią” Ligi D3. Nieco na pocieszenie dla graczy tej ekipy można dodać, że mieli bardzo ciężki terminarz w pierwszych tygodniach, a porażki ponieśli z ekipami, które w komplecie zajmują aktualnie miejsca na podium.

VIDEO

http://www.youtube.com/watch?v=DZtzFOuUhUg 

FOTO

Link do galerii zdjęć: https://photos.app.goo.gl/WspViV91vOddPKRB3