NEMBUD

Historia: Drużyna powstała w 2016 roku, a swoją przygodę rozpoczęła w Biznes Lidze. W premierowym sezonie jako beniaminek rozgrywek zdobyła Mistrzostwo III ligi A wiosna/lato 2016, w drugim sezonie już na wyższym szczeblu zdobyła Wicemistrzostwo II ligi D sezonu jesień/zima 2016/2017, a w kolejnym, trzecim sezonie istnienia drużyna zdobyła Mistrzostwo I ligi A sezonu wiosna/lato 2017. Następnie, jako beniaminek Ekstraklasy Biznes Ligi do czasu wycofania się z rozgrywek NEMBUD zajmował III miejsce w tabeli po 10 kolejkach gier. Drużyna zawsze stara się grać efektownie i przyjemnie dla oka.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze A (Zima 2018/2019), Mistrz Ligi A/B (Zima 2021/22), 2. miejsce w Lidze B2 (Wiosna 2019, Jesień 2021), Mistrz Ligi C3 (Jesień 2018), 2. miejsce w Lidze D2 (Wiosna 2018)

Koszulki: Czerwone, żółte

Informacje dodatkowe: Nazwa zespołu wzięła się od nazwy głównego sponsora.

Liderzy zespołu: Krystian Kubiczek, Michał Tylek, Dominik Gaudyn

Kapitan: Krystian Kubiczek

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
2 13 10 2 1 58 31

Aktualna forma

DomDomWyjazdDomWyjazd
WWWWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
25-05-2018 Calcio & Birra KrakówDom
28-05-2018 Lepianka TroglodytyDom
04-06-2018 VictoriaWyjazd
18-06-2018 SkillsMedDom
21-06-2018 AZS UEKWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
19-03-2018 Istanbul UnitedWyjazd
16-04-2018 AZS UEKDom
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
10 13 11 1 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
13 3 5 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 18 15 1 0 0 0
2 4 1 1 0 0 0
13 0 1 0 0 0 39
8 4 5 0 0 0 0
2 0 1 0 0 0 0
6 1 5 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
7 19 2 2 0 0 0
9 0 1 0 1 0 0
12 21 20 4 0 0 0
11 15 16 2 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Stomatologia Stupka 6 0 0 6 32-63
Asy NH 6 2 0 4 34-55
Czyżyny 5 4 0 1 29-21
Żymła Siermięga 5 1 0 4 18-31
TEB Edukacja/GDA Investment 5 1 0 4 14-34
Krupiński Pompy 5 3 0 2 29-26
Rafis 5 3 0 2 35-45
C.F. VilaNova 5 1 2 2 8-20
Bishaka Kurdwanów 4 2 0 2 20-18
AZS UEK 4 2 1 1 19-15
CA Sharks 4 2 0 2 20-17
Amber 4 3 0 1 24-21
GDA Investment 4 2 0 2 18-20
Pink Bowling 4 2 1 1 16-15
ASTOR 3 1 0 2 15-25
Cybermachina G. Pub 3 2 0 1 21-17
BAnerka 3 0 1 2 10-16
Lepianka Troglodyty 2 1 1 0 12-7
DC House Solutions 2 1 1 0 9-4
Weldbud 2 2 0 0 14-10
Inter Kraków 2 2 0 0 17-2
Amadeus 2 1 1 0 8-6
Visko Gdów 2 2 0 0 20-14
Aqua Soil 2 0 1 1 6-7
Elita-Bud 2 1 0 1 11-14
Victoria 2 2 0 0 17-4
Oświecenia Team 2 1 0 1 9-7
Płaszów - Serwis Bank 2 2 0 0 10-4
Browary Hills 32040 2 1 0 1 5-6
Prawdziki 2 1 0 1 16-10
Comarch 2 2 0 0 19-9
FC Kalinex 2 2 0 0 13-6
SkillsMed 2 1 0 1 8-4
Electricom Engieering Flamingo FT 1 0 1 0 3-3
GEO-ZENIT 1 1 0 0 4-3
4senal 1 1 0 0 5-3
ADGO 1 1 0 0 7-4
Korkociagi.com 1 1 0 0 5-2
BTCH 1 1 0 0 11-6
RedFox 1 0 0 1 3-4
Bianconeri 1 1 0 0 10-5
CCKS Chłopy 1 0 0 1 4-11
Sensible Soccer 1 1 0 0 13-2
Piomet 1 0 1 0 5-5
Złote Chłopaki 1 1 0 0 8-6
Błękitna Wataha 1 1 0 0 8-4
FC Meczdej 1 1 0 0 5-0
Despero 1 1 0 0 4-3
Boske Jaglacci 1 1 0 0 6-4
Wodociągi Miasta Krakowa 1 1 0 0 7-4
Istanbul United 1 1 0 0 12-1
PAMedica 1 1 0 0 10-5
Maximus Kraków 1 0 0 1 3-5
Apteka Słoneczna 1 0 0 1 1-3
Holba 1 1 0 0 11-1
Comfort Tours Cracow 1 1 0 0 5-4
Zakręcony Rogal 1 1 0 0 5-0
7 Up 1 1 0 0 8-4
Grupa Partner 1 1 0 0 7-0
ZP Tartak 1 0 1 0 5-5
Calcio & Birra Kraków 1 1 0 0 8-2
Aptiv 1 1 0 0 9-2
Walkover 1 1 0 0 14-9
Notoryczni Debiutanci 1 1 0 0 13-6
Porta Kraków 1 1 0 0 5-0
Big Time Kraków 1 1 0 0 5-0
Bad Boys 1 1 0 0 16-7
KOBY 1 1 0 0 5-3
Nosacze 1 1 0 0 11-6