BTCH

Historia: Zespół powstał przed sezonem Wiosna 2018 nie mając doświadczenia z innych rozgrywek.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi D2 (Wiosna 2020)

Koszulki: Czarne

Informacje dodatkowe: Pomysł na powstanie drużyny padł podczas wspólnego wyjścia na piwo, a większość zawodników zna się już długie lata.

Liderzy zespołu:  Dariusz Marczuk, Paweł Mirończuk, Konrad Rodzoś

Kapitan: Dariusz Marczuk

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
5 13 5 7 1 -14 16

Aktualna forma

WyjazdWyjazdDomWyjazdDom
LDLWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
22-05-2018 SkillsMedWyjazd
29-05-2018 Calcio & Birra KrakówWyjazd
05-06-2018 Sensible SoccerDom
08-06-2018 Istanbul UnitedWyjazd
18-06-2018 Błękitna WatahaDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
19-03-2018 VictoriaDom
Nazwa Rozegrane mecze
5 0 0 0 0 0 0
7 1 1 0 0 0 0
7 6 5 1 0 0 0
12 0 1 1 0 0 57
6 0 0 0 0 0 0
11 11 5 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0
9 2 1 0 0 0 0
6 0 0 0 1 0 0
9 4 6 0 2 0 0
12 2 1 0 0 0 0
12 7 5 1 0 0 0
12 1 4 0 1 0 0
8 1 4 0 1 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Coca Juniors 9 4 3 2 36-33
KS Augustyn 4 1 0 3 23-25
C-Bulls 3 2 0 1 12-11
UBS Kraków 3 1 1 1 7-5
Perła Kraków 3 1 0 2 20-16
Amadeus 3 1 0 2 18-27
FC Meczdej 3 1 0 2 22-28
ADGO 3 1 0 2 13-19
TS Logitech 3 2 1 0 15-9
Calcio & Birra Kraków 3 1 1 1 11-16
Rodzina Królewska 3 1 1 1 10-14
Sensible Soccer 3 2 0 1 15-10
Electricom Engieering Flamingo FT 3 2 0 1 13-11
Zmarnowane Talenty 3 2 0 1 9-9
ASTORINO 2 1 1 0 5-4
Jala Dreips 2 1 0 1 7-5
Black Hawks 2 1 0 1 8-6
Darmart 2 0 0 2 9-17
Istanbul United 2 1 0 1 6-2
Błękitna Wataha 2 1 0 1 12-8
Pakerbox.pl 2 2 0 0 13-7
Nie ma Lipy 2 1 0 1 7-9
Victoria 2 1 0 1 8-6
Nic się nie stało 2 0 0 2 9-17
Red Bulls 1 0 0 1 3-18
Bianconeri 1 1 0 0 6-5
Black Label 1 1 0 0 5-3
BKS Team 1 1 0 0 5-2
Inter Kraków 1 1 0 0 5-3
FC Kalinex 1 0 0 1 6-9
Nowa Elektro Squad 1 0 0 1 4-6
Pelicans F.C. 1 0 0 1 2-6
Galactik Football 1 0 0 1 7-9
FC Dłubnia 1 1 0 0 5-4
Gramy Swoje 1 1 0 0 5-4
Fi Squad 1 1 0 0 6-3
Nothing Toulouse 1 0 0 1 2-6
Wolni Strzelcy 1 0 0 1 6-8
Wonderkids 1 0 0 1 2-5
GEO-ZENIT 1 0 0 1 1-7
Rekonwalescenci Skawina 1 1 0 0 6-2
SklepOpon.com 1 0 1 0 5-5
AKS Kabaret 1 1 0 0 3-2
Wadowscy 1 1 0 0 5-4
DC House Solutions 1 0 0 1 1-7
AZS UEK 1 0 0 1 1-12
Lepianka Troglodyty 1 1 0 0 4-2
NEMBUD 1 0 0 1 6-11
SkillsMed 1 0 0 1 1-6
BiegunSport 1 0 0 1 3-4
Vittoria Kraków 1 0 0 1 2-5
OREO 1 1 0 0 5-0
Apollo 30 1 0 0 1 2-3
Heineken HGSS 1 1 0 0 7-1
Hitachi Energy 1 1 0 0 4-1
Nieociosani 1 1 0 0 6-1
Armagedon - Jotel Bau 1 0 0 1 4-7
Eagles FC 1 1 0 0 7-5
Shamrock 1 0 0 1 2-3
KS Klub Sportowy 1 0 0 1 2-5
No Name 1 1 0 0 6-2
Asy NH B 1 0 0 1 4-5
Krakoska Piłka 1 0 1 0 5-5
Rafis B 1 0 1 0 3-3
GSBK 1 1 0 0 8-0
Styropian Garlinho 1 0 0 1 3-7
Boske Jaglacci 1 0 0 1 3-14
Kraków Airport 1 0 0 1 1-11
Husaria Kraków 1 0 1 0 2-2
Stal Nowa Huta 1 0 0 1 1-8
Alliance 1 1 0 0 6-5