Wymarzone otwarcie

Żymła wykorzystała już pierwszą sytuację wykreowaną pod bramką rywali i po niespełna minucie Siermiężni, za sprawą trafienia wice kapitana – Dominika Labzika, wyszli na prowadzenie. W początkowych fragmentach meczu to właśnie Żymła nadawała ton rywalizacji, czego dowodem dwa kolejne gole i szybkie 3:0. Po trzecim trafieniu w końcu obudzili się zawodnicy Rogala i tak łatwo już nie było.

Nie poddali się bez walki

Zakręcony Rogal ambitnie starał się odrobić straty, dwukrotnie nawet łapał kontakt z Siermiężnymi, ale fatalny w jego wykonaniu początek spotkania w głównej mierze zdecydował o tym, że niespodzianki sprawić się nie udało. Trzecia porażka z rzędu sprawia, że zespół ten nie ma już zbyt dużych szans na najniższy stopień podium.

Żymła mistrz!

Żymle nic już nie odbierze końcowego triumfu w Lidze C3 w sezonie wiosennym. Siermiężni nie mieli sobie równych i pierwsze miejsce zajmą jak najbardziej zasłużenie. Dla Żymły będzie to drugi tytuł mistrzowski w historii jej występów w FLS. Poprzednio Żymła najlepsza okazała się Wiosną 2014 roku w Lidze C1.

VIDEO

http://www.youtube.com/watch?v=dWgtv7J-ZY4

FOTO

Link do galerii zdjęć: https://photos.app.goo.gl/D2W2v3SZ0OoI5R883