Żymła Siermięga

Historia: Zespół utworzony w październiku 2012 z myślą o Krakowskiej Lidze Studentów, która ostatecznie nie wystartowała. Praktycznie wszyscy w drużynie to studenci. Pierwotnie niemal cały skład pochodził ze Śląska Cieszyńskiego, co z czasem się zmieniło, ale zawodnicy z tego regionu nadal stanowią rdzeń zespołu.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi B1 (Jesień 2021), Mistrz Ligi B2 (Wiosna 2019), 2. miejsce w Lidze B1 (Jesień 2014), Mistrz Ligi C1 (Wiosna 2014), Mistrz Ligi C3 (Wiosna 2018), Rekord FLS pod względem czystych kont w sezonie - 7 (Wiosna 2014), Rekord FLS po względem straconych goli - 10 (Wiosna 2014), 3. miejsce w Lidze B1 (Wiosna 2021)

Koszulki: Zielono-czarne

Informacje dodatkowe: Ulubiona taktyka drużyny to katalońskie catennaccio. Żymła jest szkołą gry defensywnej - przychodzący do zespołu napastnicy są stopniowo przekształcani w świetnych obrońców.

Liderzy: Patrick Leftwich, Patryk Marzec

Kapitan: Ariel Labzik, Dominik Labzik

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
1 13 13 0 0 105 39

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdDomWyjazd
WWWWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
15-05-2018 FC RevolutionWyjazd
24-05-2018 Porta KrakówDom
28-05-2018 Boske JaglacciWyjazd
05-06-2018 Zakręcony RogalDom
12-06-2018 Krupiński PompyWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
20-03-2018 Pink BowlingDom
Nazwa Rozegrane mecze
10 1 5 0 0 0 0
6 5 6 0 0 0 0
2 1 1 0 0 0 0
10 10 5 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
10 4 5 0 0 0 0
11 5 14 0 1 0 0
1 1 2 0 0 0 0
5 10 5 1 0 0 0
3 1 1 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 6
0 0 0 0 0 0 0
11 11 13 0 0 0 0
12 17 23 1 0 0 0
11 53 15 10 0 0 0
2 1 2 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
10 0 2 0 0 0 14
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
TEB Edukacja/GDA Investment 10 1 1 8 38-64
Amber 8 4 0 4 37-31
Rafis 7 1 1 5 23-33
CA Sharks 6 5 0 1 29-13
Cybermachina G. Pub 6 2 0 4 16-26
Stomatologia Stupka 6 3 1 2 33-33
Asy NH 6 0 0 6 17-37
Aqua Soil 6 2 0 4 36-31
Oświecenia Team 5 3 1 1 26-14
XXXIV 5 0 0 5 11-24
Omega 5 3 0 2 40-21
NEMBUD 5 4 0 1 31-18
BAnerka 4 3 1 0 25-16
Home Broker 4 1 1 2 23-17
GEO-ZENIT 4 0 0 4 10-31
Płaszów - Serwis Bank 4 3 0 1 18-7
Czyżyny 4 3 1 0 16-7
GDA Investment 4 2 0 2 14-24
Krupiński Pompy 4 4 0 0 28-10
Weldbud 3 2 0 1 23-12
Bishaka Kurdwanów 3 2 1 0 23-8
Etanol United 3 1 1 1 8-6
Prawdziki 3 3 0 0 20-8
Korkociagi.com 3 3 0 0 23-8
Cairo-Honda 3 2 1 0 10-7
AKS Kabaret 3 3 0 0 24-9
FC po Nalewce 2 1 0 1 12-12
C.F. VilaNova 2 1 0 1 8-7
Piomet 2 2 0 0 15-6
Grupa Partner 2 2 0 0 30-4
Bad Boys 2 1 0 1 26-8
Walkover 2 2 0 0 13-6
Amadeus 2 1 1 0 10-5
Stal Nowa Huta 2 1 1 0 10-5
Kameb/Pelicans 2 2 0 0 7-3
ADGO 2 2 0 0 15-4
Cemark.pl 2 2 0 0 11-4
Electricom Engieering Flamingo FT 2 0 0 2 5-12
Pink Bowling 2 2 0 0 11-3
PHU Olipra 2 0 0 2 5-13
Piraci 2 2 0 0 16-3
Motul Kraków 2 2 0 0 11-3
SOLIDEXPERT 2 2 0 0 9-6
Polska Myśl Szkolen. 2 2 0 0 21-0
Porta Kraków 2 1 0 1 17-7
PAMedica 2 1 0 1 17-8
Deniko Drink Team 2 0 0 2 7-13
RKK agropark.com.pl 1 1 0 0 5-2
FC Meczdej 1 1 0 0 10-1
Al Capone 1 1 0 0 5-1
Mazi Team 1 0 0 1 4-7
PGD Grupa 1 1 0 0 4-0
FC Butchers 1 1 0 0 10-1
Brotha Collective 1 1 0 0 9-0
Black Hawks 1 1 0 0 6-2
Gramy Swoje 1 0 0 1 3-6
Notoryczni Debiutanci 1 1 0 0 10-0
4senal 1 1 0 0 5-3
BiegunSport 1 0 1 0 4-4
Inter Kraków 1 1 0 0 12-1
ROCH 1 1 0 0 11-4
Salva 1 1 0 0 2-1
ASTOR 1 0 0 1 2-4
Drewnleś Szóstka V. 1 1 0 0 9-0
FC BONSAI 1 1 0 0 16-1
Pelicans F.C. 1 0 0 1 2-5
Rodzina Królewska 1 1 0 0 7-0
Delta Squad 1 0 1 0 3-3
Tubylcy 1 1 0 0 4-1
Elita-Bud 1 0 0 1 3-5
Boske Jaglacci 1 1 0 0 12-3
Zakręcony Rogal 1 1 0 0 7-4
ASOCIAR.PL 1 1 0 0 2-1
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 2-4
Egalite Bujakowianka 1 0 0 1 0-5
FC Kalinex 1 1 0 0 6-1
Techglass 1 1 0 0 4-3
Delta Dębica 1 1 0 0 5-2
Słoneczne GEO 1 1 0 0 9-0
Bruta 1 1 0 0 10-5
La Furia Roja 1 1 0 0 2-1
NueVos DesperaDos 1 1 0 0 8-2
Trzynastka 1 1 0 0 16-0
Skawmar-Gr. Partner 1 1 0 0 12-1
Jolly Roger 1 1 0 0 16-0
FC Revolution 1 1 0 0 14-0
AP Sportivo 1 1 0 0 3-2
Doitbetter.pl 1 1 0 0 3-1
Fronton 1 1 0 0 7-0
Football Heaven Bar 1 0 0 1 4-5
Big Time Kraków 1 1 0 0 10-2
Nosacze 1 1 0 0 8-1
Spartan 1 1 0 0 9-2
NZS UEK FC 1 1 0 0 14-0
Comarch 1 1 0 0 10-0
KPPN 1 0 1 0 0-0
Pakerbox.pl 1 1 0 0 9-0
Curva da Morte FC 1 1 0 0 13-1
Aptiv 1 0 0 1 3-4