Comarch

Historia: Drużyna w rozgrywkach FLS zadebiutowała w sezonie (Jesień 2017). Zespół złożony głównie z pracowników różnych działów firmy.

Osiągnięcia w FLS: brak

Koszulki: Biało-Granatowe

Najwięksi rywale: brak

Informacje dodatkowe: Comarch – firma zajmująca się produkcją i dostarczaniem nowoczesnych systemów informatycznych.

Liderzy zespołu: Wojciech Bartusiak

Kapitan: Wojciech Bartusiak

{module Comarch - tabela wszech czasów}

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
7 13 6 7 0 -15 18

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdDomWyjazd
LLWWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
15-05-2018 Krupiński PompyWyjazd
22-05-2018 NosaczeDom
29-05-2018 NZS UEK FCWyjazd
06-06-2018 Pakerbox.plDom
12-06-2018 Pink BowlingWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
12 28 20 6 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
7 2 2 0 1 0 0
6 3 1 0 0 0 0
5 1 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
11 4 1 0 1 0 0
1 0 1 0 0 0 0
7 0 1 0 0 0 40
8 0 0 0 0 0 48
0 0 0 0 0 0 0
13 16 16 0 0 0 0
6 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
10 10 5 0 0 0 0
9 0 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
12 3 1 0 0 0 0
13 6 2 0 1 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Krupiński Pompy 3 0 0 3 15-35
Pink Bowling 2 2 0 0 12-6
Porta Kraków 2 1 0 1 12-20
FC Revolution 2 1 0 1 13-12
Nosacze 2 0 0 2 9-17
Prawdziki 2 0 0 2 10-21
Big Time Kraków 2 1 0 1 12-12
Zakręcony Rogal 2 1 0 1 4-7
NEMBUD 2 0 0 2 9-19
Holba 1 1 0 0 4-3
7 Up 1 1 0 0 6-4
ZP Tartak 1 0 0 1 2-5
Aptiv 1 0 0 1 0-5
OlszaII 1 0 0 1 5-6
KOBY 1 0 0 1 5-8
GDA Investment 1 0 0 1 3-13
TEB Edukacja/GDA Investment 1 0 0 1 2-16
Rafis 1 0 0 1 6-12
Apteka Słoneczna 1 0 0 1 2-8
Maximus Kraków 1 0 0 1 4-7
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 0 1 2-11
Czyżyny 1 1 0 0 8-5
Comfort Tours Cracow 1 0 0 1 6-13
Stomatologia Stupka 1 0 0 1 5-12
NZS UEK FC 1 1 0 0 9-4
Browary Hills 32040 1 0 0 1 1-8
Sensible Soccer 1 1 0 0 7-1
CCKS Chłopy 1 0 0 1 0-8
Grand Parade 1 1 0 0 3-2
TEB Edukacja/GDA B 1 0 1 0 7-7
Janusze Futbolu 1 0 0 1 2-5
TS Logitech 1 1 0 0 4-2
Orzeł' 12 1 0 0 1 1-8
Chłopcy do Bicia 1 0 0 1 3-8
FC Kalinex 1 0 0 1 2-9
UBS Kraków 1 0 1 0 4-4
Boske Jaglacci 1 0 0 1 4-8
Żymła Siermięga 1 0 0 1 0-10
Curva da Morte FC 1 1 0 0 6-4
OREO 1 1 0 0 4-2
Pakerbox.pl 1 1 0 0 6-1
C.F. VilaNova 1 0 0 1 5-13