NZS UEK FC

Historia: Zespół powołany na potrzeby FLS przed sezonem Wiosna 2016. Po półrocznej przerwie NZS wrócił do rozgrywek przed sezonem Wiosna 2019

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi C1 (Wiosna 2017), 2. miejsce w Lidze D1 (Wiosna 2022), 2 miejsce w Lidze E (Zima 2021/22)

Koszulki: niebieskie

Dodatkowe informacje: Zespół powstał z inicjatywy studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie a większość graczy to osoby działające w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów UEK. Kilku zawodników ma doświadczenie w krakowskich rozgrywkach piłkarskich m.in. w FLS a także Akademickim Związku Sportowym Uniwersytetu Ekonomicznego.  

Liderzy zespołu: Tomasz Dzierżewicz, Paweł Dybczak, Jan Maślanka

Kapitan: Marcin Sarapata  

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
13 13 3 9 1 -40 10

Aktualna forma

DomWyjazdDomWyjazdDom
LLLDW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
18-05-2018 Big Time KrakówDom
24-05-2018 PrawdzikiWyjazd
29-05-2018 ComarchDom
07-06-2018 Curva da Morte FCWyjazd
21-06-2018 Porta KrakówDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
20-03-2018 Zakręcony RogalWyjazd
10-05-2018 Porta KrakówDom
Nazwa Rozegrane mecze
10 8 7 2 0 0 6
5 0 0 0 0 0 9
2 0 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
13 5 2 0 1 0 0
6 0 1 0 0 0 6
7 1 1 0 0 0 0
6 2 2 0 0 0 0
9 0 0 1 0 0 37
9 4 1 1 0 0 0
6 0 1 0 0 0 0
7 1 0 0 0 0 2
5 2 0 0 1 0 0
7 1 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 3 4 0 0 0 0
4 0 0 0 0 0 0
5 0 0 0 0 0 0
7 7 3 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 14
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Hitachi Energy 6 2 2 2 23-26
Big Time Kraków 6 2 1 3 15-15
KS Augustyn 5 2 1 2 17-19
UBS Kraków 5 4 1 0 17-6
PAMedica 4 1 0 3 9-17
Vittoria Kraków 4 3 1 0 15-12
Black Label 3 3 0 0 17-7
Sensusmed Rolmet KW 3 3 0 0 29-8
Black Team 3 2 1 0 29-6
Nafta Kraków Retro 3 2 0 1 8-3
Szopeni Futbolu 3 1 0 2 8-18
Wolni Strzelcy 3 0 1 2 7-12
Anonymous 3 1 0 2 13-14
Albatros 3 0 0 3 5-10
Frytki Belgijskie w Krk. 3 2 0 1 13-12
Nowa Elektro Squad 2 1 0 1 6-10
Rekonwalescenci Skawina 2 0 0 2 11-14
Rodzina Królewska 2 1 0 1 4-12
Wściekłe Psy 2 0 1 1 4-7
Ready4s 2 0 1 1 4-5
Wonderkids 2 0 0 2 2-11
Perła Kraków 2 1 0 1 6-6
TS Logitech 2 1 0 1 3-1
ADGO 2 0 1 1 5-8
4senal 2 0 0 2 5-11
Rafis B 2 0 0 2 4-9
Socios Wisła 2 1 0 1 14-9
Aptiv 2 0 2 0 6-6
Kraków Wild Dogs 2 2 0 0 16-1
Contact Sales 2 1 0 1 20-8
KRK Lions 2 0 1 1 4-5
Boske Jaglacci 2 1 0 1 4-5
H&S Team 2 1 1 0 9-2
Sport Consulting Group 2 1 0 1 4-5
Nie ma Lipy 2 2 0 0 9-2
Korkociagi.com 2 0 0 2 3-8
Płaszów - Serwis Bank 2 0 1 1 5-8
AS Maestro 2 1 0 1 9-7
Prawdziki 2 1 0 1 7-8
CCKS Chłopy 1 0 0 1 3-10
Stomatologia Stupka Retro 1 0 0 1 0-9
Krakoska Piłka 1 0 0 1 1-4
Za Słabi na B klasę 1 1 0 0 3-1
Virtus Logistics 1 0 0 1 3-5
Team Spirit 1 0 0 1 1-2
Notoryczni Debiutanci 1 0 0 1 2-4
C-Bulls 1 0 0 1 1-2
FC Lasowice 1 0 0 1 1-5
SOLIDEXPERT 1 0 1 0 3-3
FC Mateco Kraków 1 1 0 0 5-0
Menu Catering 1 1 0 0 8-2
Black Hawks 1 0 0 1 1-4
Bishaka Retro 1 0 0 1 0-10
Electricom Engieering Flamingo FT 1 0 0 1 2-4
Piraci 2.0 1 0 0 1 0-5
FC Meczdej 1 0 0 1 2-14
Chłopaki z Baraków 1 1 0 0 6-1
Ekipa Wino 1 0 0 1 0-5
Caffaro 1 0 0 1 1-4
Guerriers 1 0 0 1 1-3
KLIfornia 1 0 1 0 3-3
AGDmaster.com 1 1 0 0 3-0
Synowie Gepetta Stolarz24 1 1 0 0 8-1
Pycho Kraków 1 1 0 0 5-0
Tiki-Taka Kraków 1 1 0 0 8-1
Ultracompetitivi 1 1 0 0 5-3
Wooden Boys 1 0 1 0 2-2
ROCH 1 0 1 0 4-4
Printbox 1 1 0 0 8-5
95 Tez Marcina Lutra 1 0 0 1 1-8
Holenderska Wielka Drużyna Piłkarska 1 0 1 0 2-2
Format 1 0 0 1 3-6
FC Samaobrona 1 1 0 0 7-6
AKS Kabaret 1 0 0 1 3-7
Janusze Futbolu 1 0 0 1 2-3
ZP Tartak 1 1 0 0 8-2
Powrót Żywych Trupów 1 1 0 0 5-1
Red Bulls 1 0 0 1 0-9
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 2-6
Fi Squad 1 0 0 1 2-8
FC Luje 1 1 0 0 3-1
Carpe Diem Sport 1 0 0 1 3-7
FC Revolution 1 1 0 0 2-1
Amber 1 0 0 1 4-7
Porta Kraków 1 1 0 0 4-3
Curva da Morte FC 1 0 1 0 6-6
Comarch 1 0 0 1 4-9
Walkover 1 0 0 1 3-5
Zakręcony Rogal 1 0 0 1 3-7
Pink Bowling 1 0 0 1 1-10
Pakerbox.pl 1 0 0 1 0-2
Żymła Siermięga 1 0 0 1 0-14
JogaBonito 1 1 0 0 4-0
Nosacze 1 0 0 1 4-5
Krupiński Pompy 1 1 0 0 4-3
CA Sharks 1 0 0 1 0-1
Amadeus 1 0 0 1 1-11
SkillsMed Bezpieczniki 1 0 0 1 0-5
Al Capone 1 0 1 0 3-3
Gramy Swoje 1 0 0 1 0-5
FC Kalinex 1 0 0 1 0-6
Kraków Knights 1 1 0 0 6-1
OSK Adrenalina 1 0 1 0 5-5
Grupa Partner 1 0 1 0 3-3
Olsza Team 1 1 0 0 2-1
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 5-2
Rocket Fuel 1 1 0 0 7-1
PWK 1 1 0 0 3-1
Hutniczek 1 0 1 0 5-5
Aptiv2 1 1 0 0 4-2
ANTyloopy 1 1 0 0 6-3
ISTV Sport 1 1 0 0 10-0
Wzmocnieni FC 1 1 0 0 7-3
Błękitna Siermięga 1 1 0 0 7-3
FC Po Staremu 1 1 0 0 2-0
OREO 1 1 0 0 8-3
Ławka Rezerwowych 1 1 0 0 5-0
Wadowscy 1 0 0 1 0-3
ZSK '97 1 0 0 1 1-2
Tygrysy Bronxu 1 1 0 0 4-2
Alliance 1 0 0 1 3-7
Apollo 30 1 0 0 1 5-13
AS Romy 1 1 0 0 6-1
Złote Chłopaki 1 0 0 1 0-4