Nosacze

Historia: Drużyna powstała z inicjatywy Marcina Cięciela, Kamila Ruchały i Szymona Kubiaka. Nowo powstała drużyna w dużej mierze składać się będzie z zawodników grających wcześniej w Pelikanach.

Osiągnięcia w FLS: brak

Koszulki: Czerwone

Informacje dodatkowe: Drużyna wzięła swoją nazwę od Nosaczy Sundajskich, małp do których podobni są zawodnicy występujący w drużynie.

Liderzy zespołu: Marcin Cięciel, Michał Maciak, Kamil Ruchała

Kapitan: Marcin Cięciel

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
5 13 8 5 0 5 24

Aktualna forma

DomWyjazdWyjazdDomDom
WWWLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
14-05-2018 PrawdzikiDom
22-05-2018 ComarchWyjazd
05-06-2018 FC RevolutionWyjazd
11-06-2018 Boske JaglacciDom
18-06-2018 Curva da Morte FCDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
16-03-2018 Big Time KrakówWyjazd
20-04-2018 Curva da Morte FCDom
25-05-2018 Curva da Morte FCDom
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
11 4 4 1 1 0 0
9 1 5 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0
7 0 3 0 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
11 1 3 0 0 0 0
9 1 0 0 1 0 0
11 0 0 0 0 0 0
12 15 3 2 0 0 0
8 1 1 0 0 0 0
9 5 3 0 0 0 0
11 12 3 1 0 0 0
2 0 0 0 0 0 3
0 0 0 0 0 0 0
11 12 3 2 2 0 0
11 0 5 1 1 0 49
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Prawdziki 3 1 0 2 12-13
Porta Kraków 3 1 0 2 6-9
Browary Hills 32040 2 0 0 2 5-27
Comarch 2 2 0 0 17-9
Big Time Kraków 2 2 0 0 15-2
Zakręcony Rogal 2 1 0 1 11-11
Krupiński Pompy 2 0 0 2 5-12
Boske Jaglacci 2 0 0 2 7-17
Holba 2 1 1 0 9-7
Pakerbox.pl 2 1 0 1 8-9
Jala Dreips 1 0 0 1 1-5
CCKS Chłopy 1 0 0 1 4-7
Bianconeri 1 0 0 1 3-5
ZP Tartak 1 0 0 1 2-7
Tubylcy 1 0 0 1 3-7
Aptiv 1 0 0 1 4-8
FC Kalinex 1 0 0 1 4-14
7 Up 1 1 0 0 5-4
C.F. VilaNova 1 0 0 1 4-8
Victoria 1 0 0 1 4-9
NEMBUD 1 0 0 1 6-11
BiegunSport 1 0 0 1 1-13
Curva da Morte FC 1 1 0 0 5-0
Guerreros Licores 1 0 1 0 8-8
FC Revolution 1 1 0 0 5-1
FC Agudas de los Toros 1 0 0 1 4-5
Pink Bowling 1 0 0 1 3-5
NZS UEK FC 1 1 0 0 5-4
Żymła Siermięga 1 0 0 1 1-8
Black Team 1 1 0 0 12-1
ISTV Sport 1 1 0 0 8-1
Shamrock 1 0 0 1 4-11
Grande Bande 1 0 0 1 5-7
FC Po Staremu 1 0 1 0 4-4
Bad Boys 1 0 0 1 4-7
Hitachi Energy 1 1 0 0 5-4
CBB 1 1 0 0 24-0
Szósty Zmysł 1 1 0 0 10-3
Heineken HGSS 1 1 0 0 5-3
Geodziki 1 0 0 1 0-5