Wodociągi Miasta Krakowa

Nazwa skrócona:
Wodociagi
Skrót:
WMK

Historia: Drużyna powstała przed sezonem Wiosna 2018 nie mając wcześniej doświadczenia w rozgrywkach, jednak część graczy występowała już wcześniej w FLS.

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze B1 (Wiosna 2019), Mistrz Ligi C2 (Jesień 2018), Mistrz Ligi D4 (Wiosna 2018)

Koszulki: Białe z niebieskimi wstawkami

Informacje dodatkowe: Drużyna MPWiK Kraków powstała w skutek rozmów kilku znajomych grających do tej pory w FLSie w różnych drużynach, z kierownictwem przedsiębiorstwa MPWiK, gdzie zatrudniona jest część zawodników. Obecnie zespół ten występuje pod nazwą Wodociągi Miasta Krakowa.

Liderzy zespołu: Grzegorz Grzesiak, Sebastian Stachel

Kapitan: Grzegorz Grzesiak

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
14 0 0 0 0 0 -5

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
19-08-2019 21:30 PiraciDom
02-09-2019 21:00 Cybermachina G. PubDom
23-09-2019 21:00 Aqua SoilWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
GSBK 3 3 0 0 37-8
Fuzja AZ 2 2 0 0 11-3
Ostatni Bastion 2 2 0 0 27-2
Bambaryły 2 2 0 0 13-4
Black Team 2 2 0 0 17-1
Janusze Futbolu 2 2 0 0 36-1
Coca Juniors 2 2 0 0 31-9
Radka 2 0 1 1 3-4
KPPN 2 1 0 1 11-7
Home Broker 1 1 0 0 12-2
Pink Bowling 1 1 0 0 28-2
Apteka Słoneczna 1 1 0 0 5-3
KOBY 1 0 0 1 4-6
Maximus Kraków 1 0 0 1 5-6
Amber 1 0 0 1 3-4
CA Sharks 1 1 0 0 5-3
TEB Edukacja/GDA B 1 1 0 0 14-6
FC Kalinex 1 1 0 0 11-7
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 5-2
NEMBUD 1 0 0 1 4-7
AS Maestro 1 1 0 0 7-2
Korkociagi.com 1 0 1 0 2-2
Black Hawks 1 1 0 0 7-5
Omega 1 1 0 0 9-4
Comarch 1 1 0 0 11-2
Comfort Tours Cracow 1 0 0 1 3-9
GDA Investment 1 0 0 1 5-6
Jala Dreips 1 1 0 0 10-2
Żubry 1 0 0 1 5-9
KS Augustyn 1 1 0 0 11-3
AZS UEK 1 1 0 0 9-3
Zabankuj.pl 1 1 0 0 8-4
CCKS Chłopy 1 1 0 0 10-6
Soley 1 1 0 0 16-8
Shamrock 1 1 0 0 16-5
C.F. VilaNova 1 1 0 0 7-2
Ławka Rezerwowych 1 1 0 0 9-3
eLCe 1 1 0 0 16-4
Czyżyny 1 1 0 0 5-2
Stomatologia Stupka 1 0 0 1 3-5
TEB Edukacja/GDA Investment 1 0 0 1 6-7
Rafis 1 1 0 0 9-7
Piomet AMR Campania 1 0 0 1 6-12