Śledziki

Historia: Zespół zgłoszony do rozgrywek przed sezonem Jesień 2019.

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze E2 (Wiosna 2021)

Koszulki: -

Informacje dodatkowe: Zespół stanowi grupa znajomych, która ze sobą już od czasów licealnych, albo i jeszcze wcześniejszych. Nazwa pochodzi z kolei od jednego z lokali, w którym spotykają się zawodnicy Śledzików, a cele jakie sobie stawiają to awans i dobra zabawa.

Liderzy zespołu: Według słów kapitana nie pierwszym miejscu jest zespół.

Kapitan: Michał Żurowski

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
6 12 5 5 2 5 17

Aktualna forma

WyjazdDomDomDomWyjazd
LDWWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
17-10-2019 21:30 TS LogitechWyjazd
22-10-2019 19:40 AnonymousDom
04-11-2019 20:35 Perła KrakówDom
13-11-2019 19:10 Jager-MastersDom
18-11-2019 19:10 AVEVAWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
20-11-2019 20:05 ANTyFUTBOLDom
Nazwa Rozegrane mecze
9 4 1 0 0 0 0
9 0 3 0 0 0 0
8 1 0 0 0 0 25
5 2 1 0 0 0 0
5 3 1 0 0 0 0
8 1 1 0 0 0 0
5 1 0 0 0 0 0
8 1 2 0 0 0 0
10 5 3 1 0 0 0
5 2 2 0 0 0 0
5 6 2 1 0 0 0
8 3 4 0 0 0 0
10 6 5 3 0 0 2
7 1 1 0 0 0 7
9 5 2 1 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Fi Squad 4 0 1 3 11-23
Heineken HGSS 4 3 0 1 21-13
AVEVA 3 1 0 2 6-13
Olimpijakos 3 2 0 1 14-11
Menu Catering 3 0 0 3 9-13
Armagedon - Jotel Bau 3 3 0 0 16-3
Geodziki 2 1 0 1 13-15
Janusze Futbolu 2 2 0 0 9-0
OREO 2 1 0 1 5-6
Perła Kraków 2 1 0 1 5-7
No Name 2 1 1 0 8-6
Powrót Żywych Trupów 2 1 0 1 6-5
BKS Team 2 0 0 2 1-6
Synowie Gepetta Stolarz24 2 1 1 0 10-6
PAMedica 2 2 0 0 11-7
TS Logitech 2 0 0 2 3-6
FC STILLBar 2 2 0 0 6-2
AKS Kabaret 1 0 1 0 1-1
Internaziomale 1 1 0 0 2-1
H&S Team 1 0 1 0 2-2
Anonymous 1 0 1 0 2-2
Revo Drink Team 1 0 0 1 1-2
Borek F.C. 1 1 0 0 6-3
Ready4s 1 0 0 1 1-4
Black Label 1 0 1 0 4-4
Zapomniane Talenty 1 1 0 0 6-0
Zabankuj.pl 1 0 0 1 0-2
Virtus Logistics 1 1 0 0 5-0
Dziki Kraków 1 0 0 1 2-4
Eagles Football Club 1 1 0 0 6-2
KS Batory 1 1 0 0 6-0
Nic się nie stało 1 0 0 1 2-7
UBS Kraków 1 0 0 1 2-3
FC Admind 1 0 0 1 1-2
Jager-Masters 1 1 0 0 11-0
Rocket Fuel 1 0 0 1 3-5
Stare Wilki 1 0 0 1 2-5
Eagles FC 1 0 0 1 1-3
PWK 1 0 1 0 2-2
Silicon Creations 1 1 0 0 8-2
FC Luje 1 0 0 1 0-7
Błękitna Wataha 1 0 0 1 2-8
KS Augustyn 1 0 0 1 1-6
Red Bulls 1 0 1 0 2-2
Wściekłe Psy 1 0 0 1 2-7
Nafta Kraków Retro 1 0 0 1 3-4
NiechSięBoio! 1 1 0 0 5-3
Boga Jonito 1 1 0 0 7-1
Za Słabi na B klasę 1 0 1 0 3-3
Krakoska Piłka 1 1 0 0 4-1
Chłopaki z Baraków 1 0 0 1 3-4