Korkociagi.com

Nazwa skrócona:
Korkociagi
Skrót:
KOR

Historia: Zespół przystąpił do rozgrywek FLS w sezonie Jesień 2013

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi C1 (Wiosna 2020), 2. miejsce w Lidze C1 (Wiosna 2017)

Koszulki: Czerwone

Najwięksi rywale: Grupa Partner, KPPN

Informacje dodatkowe: Nazwa drużyny pochodzi od nazwy sponsora, czyli firmy korkociagi.com, zajmującej się handlem akcesoriami do win. Wcześniej występowała jako UPM-Kymmene.

Liderzy zespołu: Wojciech Dębowski, Jacek Gabryś, Tomasz Gromadzki, Nazar Mykhailynyn

Kapitan: Jacek Gabryś

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
5 10 6 3 1 1 19

Aktualna forma

WyjazdWyjazdWyjazdWyjazdDom
WDLWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
15-02-2020 19:15 FC PodchmieleniWyjazd
20-02-2020 20:30 Bishaka KurdwanówWyjazd
26-02-2020 21:15 Bishaka KurdwanówWyjazd
29-02-2020 18:30 Błękitna SiermięgaWyjazd
06-03-2020 19:05 FC PodchmieleniDom
Nazwa Rozegrane mecze
6 2 0 0 0 0 4
12 1 3 0 0 0 0
1 1 1 0 0 0 0
6 1 0 0 0 1 0
11 9 3 0 0 0 0
2 1 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
11 3 1 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
4 0 0 0 0 0 16
4 2 0 0 0 0 0
2 1 2 1 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
6 0 0 0 0 0 23
5 3 3 0 0 0 0
5 1 1 0 0 0 0
13 4 15 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 11
3 3 2 1 0 0 0
8 13 2 4 0 0 0
2 1 0 0 0 0 0
6 2 0 0 0 0 0
5 2 2 0 0 0 0
4 0 2 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
FC Kalinex 5 1 0 4 16-18
KPPN 4 3 0 1 17-11
SOLIDEXPERT 4 1 2 1 12-14
Płaszów - Serwis Bank 4 2 1 1 14-9
Home Broker 4 0 1 3 11-20
Błękitna Siermięga 4 3 0 1 18-17
Piomet AMR Campania 4 2 0 2 16-19
CA Sharks 4 2 0 2 11-11
Zabankuj.pl 4 2 0 2 20-22
Husaria Kraków 4 3 1 0 33-9
FC Butchers 4 3 1 0 17-7
Vittoria Kraków 3 1 1 1 9-11
FC Po 40-tce 3 1 0 2 11-9
Grupa Partner 3 2 0 1 13-10
JogaBonito 3 2 1 0 16-6
Oświecenia Team 3 1 1 1 9-9
Spartan 3 2 1 0 12-7
Amadeus 3 1 0 2 7-13
AS Maestro 3 0 1 2 4-10
Tygrysy Bronxu 3 1 0 2 12-18
Brotha Collective 3 1 0 2 6-12
Wybrzeże Klatki Schodowej 3 2 0 1 23-18
Bishaka Kurdwanów 3 0 1 2 11-18
Olsza Team 2 2 0 0 9-5
FC Podchmieleni 2 1 0 1 12-13
FC Dłubnia 2 1 0 1 7-13
CBB 2 1 0 1 4-10
C.F. VilaNova 2 1 0 1 10-12
BKS Team 2 2 0 0 9-3
Kraków Knights 2 1 0 1 8-8
Al Capone 2 2 0 0 13-5
Piraci 2 0 0 2 6-10
BAnerka 2 0 1 1 6-9
Radka 2 0 0 2 4-8
Pustynne Lisy 2 1 1 0 12-9
NZS UEK FC 2 2 0 0 8-3
Black Hawks 2 2 0 0 8-3
TEB Edukacja/GDA B 2 1 0 1 13-8
Amber 2 0 0 2 4-11
GS Aleco 2 0 1 1 8-16
Nie ma Lipy 2 0 0 2 7-12
Ekipa Wino 2 1 0 1 4-6
KS Augustyn 2 2 0 0 9-5
Aptiv 2 0 0 2 5-13
Fronton 2 1 0 1 9-7
Jolly Roger 2 0 1 1 3-5
SkillsMed Bezpieczniki 2 2 0 0 11-7
Melange Football Team 2 1 0 1 11-6
PGD Grupa 2 0 0 2 1-6
Meteor Kraków 2 1 0 1 6-7
Salva 2 0 0 2 3-14
Czarny Lotos 2 2 0 0 16-2
ROCH 2 2 0 0 10-1
TSA Jugowice 2 1 0 1 6-8
Baterie Energy Cell 1 0 0 1 3-5
Prawdziki 1 0 0 1 5-7
Cyber 1 0 1 0 3-3
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 1 0 2-2
Omega 1 1 0 0 5-4
Restauracja Magillo 1 0 1 0 3-3
Diabły Tasmańskie 1 1 0 0 4-1
Pink Bowling 1 0 0 1 4-6
Jaglacci Tinderwolves 1 0 1 0 6-6
Dziki Wschód 1 1 0 0 7-2
ASTOR 1 0 0 1 3-9
Cemark.pl 1 0 0 1 1-6
Browary Hills 32040 1 1 0 0 7-1
FC Lasowice 1 1 0 0 6-3
Etanol United 1 0 0 1 3-7
Los Pivones C.F. 1 0 0 1 1-5
Virtus Logistics 1 1 0 0 12-1
Stal Nowa Huta 1 0 1 0 2-2
Jala Dreips 1 1 0 0 3-2
Bianconeri 1 1 0 0 8-4
Victoria 1 1 0 0 6-1
Rodzina Królewska 1 0 0 1 1-4
Nowa Elektro Squad 1 1 0 0 6-2
FC Meczdej 1 1 0 0 5-4
Kameb 1 0 0 1 4-5
Galeco Team 1 0 0 1 6-12
Motul Kraków 1 1 0 0 2-1
Delta Dębica 1 0 0 1 4-6
APLA 1 0 0 1 2-5
Bruta 1 0 1 0 1-1
Wielka Szóstka 1 1 0 0 8-2
EmiTel 1 0 0 1 2-3
Gdów United 1 1 0 0 12-3
Schibsted Tech Polska 1 1 0 0 5-2
DK Logistics 1 0 0 1 1-6
Sław-Mont 1 0 0 1 1-6
AdeBajory 1 0 0 1 5-8
SOLART 1 0 1 0 4-4
ISTV Sport 1 1 0 0 3-1
Trzynastka 1 0 0 1 3-7
Bambaryły 1 1 0 0 9-3
eLCe 1 0 1 0 1-1
F.C. Scorpions 1 0 0 1 4-5
AS Romy 1 1 0 0 5-4
FC Po Staremu 1 1 0 0 9-2
Sport Consulting Group 1 1 0 0 4-3
OREO 1 1 0 0 3-1
Walkover 1 1 0 0 3-2
Aktywizacja Kraków 1 0 0 1 4-5
AP Sportivo 1 0 0 1 4-5
PAMedica 1 1 0 0 9-6
Słoneczne GEO 1 0 0 1 1-6
Żymła Siermięga 1 0 0 1 2-7
Polska Myśl Szkolen. 1 0 0 1 2-10
Goodfellas 1 1 0 0 6-0
Dream Crushers 1 0 1 0 3-3