SOLIDEXPERT

Historia: Drużyna powstała przed sezonem Jesień 2013, wcześniej zawodnicy Valposiano nie uczestniczyli w tym składzie w podobnych rozgrywkach. Przed sezonem Jesień 2019 doszło do fuzji z ekipą Żubrów, a przed jesienią 2020, zespół zmienił nazwę na SOLIDEXPERT, pochodzącą od sponsora drużyny.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi C1 (Jesień 2015), 3. miejsce w Lidze w B2 (Wiosna 2017), 2. miejsce w Lidze C5 (Jesień 2013)

Koszulki: Zielone

Najwięksi rywale: CA Sharks, Walkover, Weldbud, Radka

Informacje dodatkowe:Drużyna Solidexpert to dwie, kiedyś przeciwne drużyny, które często rywalizowały ze sobą w sparingach przygotowująych do startu w FLS. Dzięki wspolnej grze powstały przyjaźnie i nowa drużyna.

Liderzy zespołu: Marcin Magiera, Mirosław Wnęk, Wojciech Kowalczyk, Damian Lewczyk

Kapitan: Marcin Magiera

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
8 12 4 7 1 -21 13

Aktualna forma

DomWyjazdDomWyjazdDom
LLLWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
10-07-2020 19:55 Rafis BDom
14-07-2020 20:30 Krakoska PiłkaWyjazd
17-07-2020 21:50 WonderkidsDom
20-07-2020 19:00 CCKS ChłopyWyjazd
28-07-2020 20:30 Jaglacci TinderwolvesDom
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
12 0 0 0 1 0 68
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 1 0 0
1 0 2 0 0 0 0
4 1 1 0 0 0 0
6 7 5 0 0 0 0
10 3 1 0 0 0 0
12 11 6 1 0 0 0
3 1 2 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
10 6 6 0 0 0 0
8 12 5 2 0 0 0
3 1 3 0 0 0 0
5 0 1 1 1 0 0
10 2 2 0 2 0 0
9 2 3 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
CA Sharks 7 3 0 4 21-28
Korkociagi.com 4 1 2 1 14-12
Walkover 4 2 1 1 22-19
Omega 4 2 0 2 23-21
Weldbud 4 1 1 2 19-25
FC Kalinex 4 1 0 3 9-26
AS Maestro 4 1 1 2 11-23
Al Capone 3 3 0 0 20-8
Vittoria Kraków 3 1 0 2 9-12
Aptiv 3 1 0 2 8-12
Piomet 3 1 0 2 13-12
Black Hawks 3 2 0 1 13-7
Home Broker 3 2 0 1 10-8
4senal 3 2 0 1 9-14
Notoryczni Debiutanci 3 1 0 2 5-12
PAMedica 3 1 1 1 7-7
XXXIV 3 0 0 3 4-22
Sław-Mont 3 1 1 1 15-16
Hotel Margerita 3 2 1 0 17-7
Rzezimieszki i Łobuzy 3 2 0 1 18-20
KPPN 3 1 0 2 7-12
Fronton 2 2 0 0 12-4
Rafis B 2 0 0 2 6-11
Płaszów - Serwis Bank 2 0 0 2 5-12
CCKS Chłopy 2 1 0 1 5-11
Gdów United 2 1 0 1 13-10
La Furia Roja 2 1 0 1 7-7
VILO F.C. 2 2 0 0 13-7
Wonderkids 2 1 0 1 10-11
Victoria 2 1 0 1 6-8
Jolly Roger 2 2 0 0 14-1
Football Heaven Bar 2 1 0 1 5-10
ISTV Sport 2 2 0 0 10-4
Korupcja 2 1 1 0 12-7
Żymła Siermięga 2 0 0 2 6-9
Salva 2 1 0 1 6-7
Hitachi ABB 2 2 0 0 15-4
Brotha Collective 2 1 0 1 7-6
PGD Grupa 2 2 0 0 9-2
Grupa Partner 2 1 0 1 4-6
Jaglacci Tinderwolves 2 0 0 2 5-10
M&M 2 2 0 0 13-5
Inter Kraków 2 1 0 1 10-4
FC Butchers 2 1 1 0 9-6
UBS Kraków 2 2 0 0 17-7
Ekipa Wino 2 1 0 1 10-6
Royal Ride FC 2 0 0 2 8-12
Oświecenia Team 2 0 0 2 4-23
NueVos DesperaDos 2 2 0 0 9-2
FC Po Staremu 2 2 0 0 14-5
Porta Kraków 2 1 1 0 9-2
Radka 2 0 0 2 1-9
Mek-trans 2 1 0 1 8-7
Husaria Kraków 2 1 0 1 8-4
Mazi Team 2 0 0 2 7-18
Czyżyny 2 1 0 1 7-11
AP Sportivo 2 0 0 2 6-9
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 1-5
Prawdziki 1 0 0 1 1-6
ASTOR 1 0 0 1 3-21
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 2-7
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 0 1 2-5
Browary Hills 32040 1 0 0 1 6-9
Motul Kraków 1 1 0 0 8-0
Cemark.pl 1 0 0 1 3-7
C.F. VilaNova 1 0 0 1 5-9
Złote Chłopaki 1 0 0 1 0-8
Despero 1 0 0 1 2-7
Kraków Airport 1 0 0 1 6-12
Krakoska Piłka 1 0 0 1 8-10
Big Time Kraków 1 0 1 0 3-3
95 Tez Marcina Lutra 1 0 0 1 4-11
Anonymous 1 0 0 1 7-11
Wolni Strzelcy 1 1 0 0 5-4
NZS UEK FC 1 0 1 0 3-3
Bishaka Retro 1 0 0 1 3-4
Amber 1 0 0 1 4-5
Piraci 1 0 0 1 2-4
Amadeus 1 1 0 0 11-3
Gulden Draak 1 0 0 1 1-3
Słoneczne GEO 1 0 0 1 1-7
Delta Squad 1 0 0 1 3-8
Los Pivones C.F. 1 0 1 0 3-3
RKS C.H.U.W.D.U. 1 1 0 0 7-4
Bishaka Kurdwanów 1 0 0 1 2-8
Pizzeria Football 1 0 0 1 2-8
AdeBajory 1 1 0 0 5-0
Amber Gol B 1 1 0 0 5-4
Schibsted Tech Polska 1 0 0 1 3-5
Klepa Team 1 1 0 0 7-2
Spartan 1 0 0 1 2-4
DHL 1 1 0 0 5-0
Polska Myśl Szkolen. 1 1 0 0 6-5
Asy NH 1 0 0 1 3-8
BKS Team 1 1 0 0 5-3
Zabankuj.pl 1 1 0 0 7-1
Cybermachina G. Pub 1 0 0 1 1-7
Aktywizacja Kraków 1 0 1 0 5-5
GDA Investment 1 0 0 1 1-12
Rafis 1 0 0 1 5-14
GEO-ZENIT 1 0 0 1 0-24
TEB Edukacja/GDA Investment 1 0 0 1 3-15
Aqua Soil 1 0 0 1 2-7
Delta Dębica 1 1 0 0 6-5
Comfort Tours Cracow 1 0 0 1 3-8
Sensusmed Rolmet KW 1 0 0 1 4-7
Bad Boys 1 0 0 1 4-8
Stare Wilki 1 1 0 0 2-0