BKS Team

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi E2 (Wiosna 2021)

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
1 11 7 1 3 37 24

Aktualna forma

DomDomDomWyjazdDom
WWWWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
31-05-2021 19:35 ŚledzikiDom
09-06-2021 20:00 AKS KabaretDom
11-06-2021 20:00 Revo Drink TeamDom
28-06-2021 19:00 Heineken HGSSWyjazd
02-07-2021 19:00 FC STILLBarDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
10-05-2021 19:35 NEMBUD BDom
Nazwa Rozegrane mecze
1 1 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0
11 8 7 1 0 0
1 0 0 0 0 0
8 2 3 0 0 0
0 0 0 0 0 0
4 4 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0
7 14 3 3 0 0
9 6 2 0 0 0
3 1 2 0 0 0
10 0 0 1 0 11
4 4 2 0 0 0
0 0 0 0 0 0
9 11 12 3 1 0
9 0 4 0 0 7
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
10 4 7 1 0 0
7 0 3 0 0 0
1 0 0 0 0 0
2 0 1 0 0 0
1 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Zabankuj.pl 3 1 1 1 12-13
TS Logitech 3 1 0 2 8-10
Heineken HGSS 3 2 1 0 13-6
Black Label 3 2 0 1 20-9
CBB 3 1 0 2 15-17
JogaBonito 3 1 0 2 13-18
Perła Kraków 3 3 0 0 14-6
Silicon Creations 3 2 1 0 12-10
Ready4s 3 3 0 0 15-5
AKS Kabaret 3 2 0 1 12-9
Tygrysy Bronxu 2 1 1 0 9-5
Husaria Kraków 2 2 0 0 13-3
Ekipa Wino 2 1 0 1 1-14
Al Capone 2 1 0 1 5-7
Vittoria Kraków 2 0 1 1 4-6
Schibsted Tech Polska 2 2 0 0 11-3
Sław-Mont 2 1 0 1 5-9
Nuova Forza 2 2 0 0 12-8
Revo Drink Team 2 1 0 1 10-7
Geodziki 2 1 1 0 6-4
Śledziki 2 2 0 0 6-1
FC STILLBar 2 2 0 0 17-1
H&S Team 2 1 0 1 8-8
Korkociagi.com 2 0 0 2 3-9
OREO 2 2 0 0 14-5
KS Augustyn 2 1 0 1 6-7
Victoria 2 2 0 0 15-6
Bruta 2 2 0 0 10-3
FC Kalinex 2 0 0 2 7-18
Hitachi ABB 2 2 0 0 19-2
Kaprin Kraków 2 1 0 1 4-4
FC Pelikany 1 0 1 0 4-4
SkillsMed Bezpieczniki 1 1 0 0 3-2
GROM 1 1 0 0 8-4
Amber Gol B 1 1 0 0 2-1
Brainly 1 1 0 0 11-7
Gamma 1 1 0 0 7-4
UPM-Kymmene B 1 1 0 0 4-2
Mek-trans 1 0 0 1 1-7
Tylko piękne się liczą 1 0 0 1 4-6
Menu Catering 1 0 0 1 3-5
UBS Kraków 1 1 0 0 5-0
Nic się nie stało 1 1 0 0 5-3
Krakoska Piłka 1 0 0 1 1-3
KS Batory 1 1 0 0 4-2
Fi Squad 1 0 0 1 4-5
Chłopaki z Baraków 1 0 0 1 0-2
Borek F.C. 1 0 0 1 4-7
Internaziomale 1 0 1 0 4-4
Zapomniane Talenty 1 1 0 0 5-1
Galactik Football 1 1 0 0 7-2
Black Hawks 1 1 0 0 4-2
Big Time Kraków 1 1 0 0 6-3
Wadowscy 1 0 0 1 5-6
ZK Bruk 1 1 0 0 19-2
InPost 1 0 1 0 5-5
FC Mateco Kraków 1 0 0 1 6-7
Olsza Team 1 0 1 0 3-3
Goodfellas 1 1 0 0 5-1
DK Logistics 1 0 0 1 2-4
Niezniszczalni 1 0 0 1 3-6
EmiTel 1 1 0 0 5-4
AP Sportivo 1 0 0 1 2-9
BAnerka 1 1 0 0 2-1
Bambaryły 1 1 0 0 10-0
eLCe 1 1 0 0 5-1
Kraków Knights 1 1 0 0 2-0
La Furia Roja 1 0 0 1 1-3
SOLIDEXPERT 1 0 0 1 3-5
AdeBajory 1 1 0 0 7-3
Frytki Belgijskie w Krk. 1 1 0 0 3-2
AS Maestro 1 0 0 1 3-5
Walkover 1 0 0 1 2-8
Grupa Partner 1 0 0 1 3-6
Aptiv 1 0 0 1 0-8
PAMedica 1 0 0 1 1-6
CA Sharks 1 0 0 1 0-5
Fronton 1 0 0 1 4-7
Shamrock Projekty 1 1 0 0 5-4
GSBK 1 0 1 0 5-5
Stare Wilki 1 0 0 1 2-3
Nie ma Lipy 1 0 0 1 3-5