Black Label

Historia: Black Label to powołany do życia przed sezonem Jesień 2018 projekt autorstwa Wojciecha Szymańskiego. Zespół powstał w oparciu o kilku zawodników znanych z wcześniejszych występów w Black Teamie oraz w Czyżynach. Liderem drużyny, a zarazem jej grającym trenerem, ma być posiadający spore FLSowe doświadczenie Bartłomiej Szewc.  

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze E (Zima 2019/2020)

Koszulki: czarne

Dodatkowe informacje: 

Liderzy zespołu: Patryk Micyk, Bartłomiej Szewc, Dariusz Tarnopolski

Kapitan: Wojciech Szymański

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
5 11 5 3 3 3 18

Aktualna forma

DomWyjazdDomWyjazdDom
DWDWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
25-05-2021 19:35 ŚledzikiDom
01-06-2021 22:20 Revo Drink TeamWyjazd
08-06-2021 19:35 Heineken HGSSDom
11-06-2021 19:00 Borek F.C.Wyjazd
30-06-2021 21:25 InternaziomaleDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
04-05-2021 22:20 NEMBUD BDom
Nazwa Rozegrane mecze
4 5 2 0 2 0
5 1 1 0 0 0
9 0 1 0 0 43
1 0 0 0 0 0
9 6 2 0 0 0
0 0 0 0 0 0
5 1 2 0 0 0
10 7 8 1 0 0
1 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
4 0 1 0 0 0
10 16 8 5 0 0
6 2 0 0 0 4
1 0 0 0 1 0
8 8 4 1 0 0
3 1 2 0 0 0
1 0 0 0 0 0
2 0 1 0 1 0
3 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
11 4 6 0 0 2
0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Vittoria Kraków 6 4 0 2 29-23
TS Logitech 3 1 0 2 4-11
Rekonwalescenci Skawina 3 1 0 2 7-12
NZS UEK FC 3 0 0 3 7-17
Big Time Kraków 3 0 0 3 7-23
Wadowscy 3 0 0 3 5-14
BKS Team 3 1 0 2 9-20
Silicon Creations 3 1 0 2 14-12
Geodziki 2 0 0 2 6-12
Eagles FC 2 1 0 1 6-9
Revo Drink Team 2 1 0 1 7-9
UBS Kraków 2 1 0 1 11-8
Ready4s 2 0 0 2 4-10
Perła Kraków 2 0 0 2 2-17
Aptiv2 2 0 1 1 7-9
AKS Kabaret 2 0 0 2 3-12
Zabankuj.pl 2 1 0 1 7-7
Szopeni Futbolu 2 1 0 1 8-8
Powrót Żywych Trupów 2 2 0 0 9-5
Kraków Wild Dogs 2 1 0 1 7-5
OSK Adrenalina 2 0 0 2 6-11
Nie ma Lipy 1 0 0 1 1-10
Zapomniane Talenty 1 0 1 0 2-2
Intense Football Team 1 0 0 1 1-8
FC STILLBar 1 1 0 0 9-4
Śledziki 1 0 1 0 4-4
Heineken HGSS 1 0 1 0 4-4
Borek F.C. 1 1 0 0 7-4
Hitachi Energy 1 0 0 1 2-7
Kamienne Wnętrza 1 0 0 1 3-11
Galactik Football 1 0 0 1 5-12
Nazwa Robocza 1 0 0 1 3-9
Same DNA 1 0 0 1 2-5
Black Hawks 1 0 0 1 4-14
DTN Boars 1 0 0 1 2-4
H&S Team 1 1 0 0 3-2
Wooden Boys 1 0 0 1 2-8
Armagedon - Jotel Bau 1 0 0 1 3-13
Stara Gwardia 1 0 0 1 3-4
Janusze Futbolu 1 0 0 1 1-8
Okręgowa Rada Adwokacka 1 0 0 1 1-3
Contact Sales 1 0 0 1 6-11
Spasione Koty 1 0 0 1 2-12
Guerriers 1 0 0 1 4-12
KRK Lions 1 1 0 0 6-5
GEO-ZENIT 1 0 0 1 3-11
Socios Wisła 1 0 0 1 1-6
Ultracompetitivi 1 0 0 1 3-7
Tiki-Taka Kraków 1 1 0 0 21-4
Pycho Kraków 1 1 0 0 5-0
Nafta Kraków Retro 1 0 0 1 0-7
Internaziomale 1 1 0 0 8-5
Tylko piękne się liczą 1 0 0 1 2-5
NiechSięBoio! 1 0 1 0 4-4
Banda Pycholi 1 0 0 1 1-6
Rodzina Królewska 1 0 0 1 1-10
Apollo 30 1 0 0 1 2-6
Nowa Elektro Squad 1 1 0 0 4-2
Płaszów - Serwis Bank 1 0 0 1 2-11
Albatros 1 1 0 0 6-4
Zmarnowane Talenty Prokocimia 1 0 0 1 1-3
Jager-Masters 1 1 0 0 4-0
KS Augustyn 1 0 0 1 1-11
Wściekłe Psy 1 1 0 0 8-1
Wakanda FC 1 0 0 1 2-4
Stefanini 1 1 0 0 17-1
KS Klub Sportowy 1 0 0 1 2-7
Stare Wilki 1 1 0 0 10-2
Kameb/Pelicans 1 0 1 0 4-4
Alliance 1 0 0 1 0-11
ANTyloopy 1 1 0 0 3-2
Nic się nie stało 1 0 0 1 1-5
Eagles Football Club 1 0 0 1 1-3
Boga Jonito 1 1 0 0 5-3
KTS nad Wilgą 1 0 0 1 0-5
AZS Kozacy Bohuna 1 0 0 1 2-10
Za Słabi na B klasę 1 0 0 1 4-9
Red Bulls 1 0 0 1 2-6
Chłopaki z Baraków 1 0 1 0 3-3
FC Admind 1 1 0 0 4-2
Wzmocnieni FC 1 0 0 1 0-3
Nuova Forza 1 0 0 1 2-3
Gamma 1 0 0 1 2-9
BTCH 1 0 0 1 3-5
Zmarnowane Talenty 1 0 0 1 3-6
C-Bulls 1 0 0 1 1-3
Coca Juniors 1 0 0 1 3-8
Achti 1 0 0 1 3-12