Black Label

Historia: Black Label to powołany do życia przed sezonem Jesień 2018 projekt autorstwa Wojciecha Szymańskiego. Zespół powstał w oparciu o kilku zawodników znanych z wcześniejszych występów w Black Teamie oraz w Czyżynach. Liderem drużyny, a zarazem jej grającym trenerem, ma być posiadający spore FLSowe doświadczenie Bartłomiej Szewc.  

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze E (Zima 2019/2020)

Koszulki: czarne

Dodatkowe informacje: 

Liderzy zespołu: Patryk Micyk, Bartłomiej Szewc, Dariusz Tarnopolski

Kapitan: Wojciech Szymański

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
13 4 0 4 0 -18 0

Aktualna forma

DomWyjazdDomDom
LLLL?

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
16-04-2021 21:55 GeodzikiDom
20-04-2021 21:25 AKS KabaretWyjazd
30-04-2021 21:55 BKS TeamDom
04-05-2021 22:20 NEMBUD BDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
06-05-2021 19:35 Zapomniane TalentyWyjazd
12-05-2021 21:00 Zabankuj.plDom
FC STILLBarWyjazd
ŚledzikiDom
Revo Drink TeamWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
3 2 0 0 0 0
4 0 0 0 0 28
1 0 0 0 0 0
3 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0
2 0 1 0 0 0
1 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
3 1 1 0 0 0
4 0 0 0 0 0
1 0 0 0 1 0
2 1 0 0 0 0
2 0 3 0 0 0
0 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
4 3 2 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Vittoria Kraków 5 4 0 1 27-15
TS Logitech 3 1 0 2 4-11
Rekonwalescenci Skawina 3 1 0 2 7-12
Perła Kraków 2 0 0 2 2-17
AKS Kabaret 2 0 0 2 3-12
Ready4s 2 0 0 2 4-10
Aptiv2 2 0 1 1 7-9
Eagles FC 2 1 0 1 6-9
Szopeni Futbolu 2 1 0 1 8-8
Geodziki 2 0 0 2 6-12
BKS Team 2 1 0 1 6-13
Wadowscy 2 0 0 2 2-6
NZS UEK FC 2 0 0 2 5-10
Silicon Creations 2 1 0 1 10-6
OSK Adrenalina 2 0 0 2 6-11
Eagles Football Club 1 0 0 1 1-3
Zmarnowane Talenty 1 0 0 1 3-6
GEO-ZENIT 1 0 0 1 3-11
BTCH 1 0 0 1 3-5
NiechSięBoio! 1 0 1 0 4-4
Nic się nie stało 1 0 0 1 1-5
Gamma 1 0 0 1 2-9
Boga Jonito 1 1 0 0 5-3
Tylko piękne się liczą 1 0 0 1 2-5
KTS nad Wilgą 1 0 0 1 0-5
AZS Kozacy Bohuna 1 0 0 1 2-10
Revo Drink Team 1 0 0 1 0-7
Nuova Forza 1 0 0 1 2-3
Za Słabi na B klasę 1 0 0 1 4-9
Red Bulls 1 0 0 1 2-6
Chłopaki z Baraków 1 0 1 0 3-3
C-Bulls 1 0 0 1 1-3
Powrót Żywych Trupów 1 1 0 0 7-4
Coca Juniors 1 0 0 1 3-8
Albatros 1 1 0 0 6-4
Kameb 1 0 1 0 4-4
Stare Wilki 1 1 0 0 10-2
KS Klub Sportowy 1 0 0 1 2-7
Stefanini 1 1 0 0 17-1
Wakanda FC 1 0 0 1 2-4
Wściekłe Psy 1 1 0 0 8-1
Jager-Masters 1 1 0 0 4-0
Banda Pycholi 1 0 0 1 1-6
Zmarnowane Talenty Prokocimia 1 0 0 1 1-3
Płaszów - Serwis Bank 1 0 0 1 2-11
UBS Kraków 1 0 0 1 2-4
Nowa Elektro Squad 1 1 0 0 4-2
Apollo 30 1 0 0 1 2-6
Rodzina Królewska 1 0 0 1 1-10
Alliance 1 0 0 1 0-11
KS Augustyn 1 0 0 1 1-11
Big Time Kraków 1 0 0 1 1-12
ANTyloopy 1 1 0 0 3-2
FC Admind 1 1 0 0 4-2
Wzmocnieni FC 1 0 0 1 0-3
NEMBUD B 1 0 0 1 5-7