Heineken HGSS

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Jesień 2014.

Osiągnięcia w FLS: brak

Koszulki: biało-zielona szachownica

Informacje dodatkowe: Dobra atmosfery, bez względu na osiągane wyniki, jest na pierwszym miejscu.

Lider zespołu: Gabriel Badowski, Grzegorz Janus, Marco Antonie Llorente Rubio

Kapitan: Marco Antonio Llorente Rubio

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
7 11 4 5 2 -16 14

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdWyjazdDom
WWDLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
28-05-2021 21:00 Borek F.C.Wyjazd
31-05-2021 21:25 AKS KabaretDom
08-06-2021 19:35 Black LabelWyjazd
18-06-2021 20:00 InternaziomaleWyjazd
28-06-2021 19:00 BKS TeamDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
18-05-2021 22:20 NEMBUD BDom
Nazwa Rozegrane mecze
9 4 3 0 0 0
8 5 1 0 1 0
0 0 0 0 0 0
7 2 4 0 0 0
3 0 1 0 0 20
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
8 9 4 1 0 0
2 0 0 0 0 9
0 0 0 0 0 0
6 2 3 0 0 0
0 0 0 0 0 0
5 6 2 2 0 0
7 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
9 0 3 0 0 0
6 2 4 1 0 0
0 0 0 0 0 0
5 0 2 0 0 12
1 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
6 3 1 1 0 4
0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
OREO 5 4 1 0 25-15
UBS Kraków 4 0 0 4 10-32
Hitachi ABB 3 1 0 2 8-14
Nie ma Lipy 3 0 0 3 5-18
BKS Team 3 0 1 2 6-13
Notoryczni Debiutanci 3 0 0 3 13-26
Powrót Żywych Trupów 3 1 0 2 12-13
Janusze Futbolu 3 1 1 1 6-7
Victoria 3 0 0 3 8-23
Nic się nie stało 3 1 0 2 8-16
Śledziki 3 1 0 2 10-16
Vittoria Kraków 3 1 0 2 9-16
Guerreros Licores 2 1 0 1 10-7
APLA 2 1 0 1 8-4
Fi Squad 2 0 0 2 7-10
ISTV Sport 2 2 0 0 11-5
GS Aleco 2 0 0 2 9-14
Rafis B 2 0 1 1 6-10
Błękitna Wataha 2 1 0 1 6-7
SkillsMed Bezpieczniki 2 0 0 2 3-8
FC Agudas de los Toros 2 1 1 0 13-12
Czarny Lotos 2 1 0 1 7-7
Kaprin Kraków 2 0 0 2 5-12
CBB 2 2 0 0 14-1
Amadeus 2 0 1 1 4-13
CCKS Chłopy 2 2 0 0 10-5
FC STILLBar 2 2 0 0 13-3
Grande Bande 2 1 0 1 6-18
Błękitna Siermięga 2 1 1 0 11-6
Frytki Belgijskie w Krk. 2 0 0 2 7-11
La Furia Roja 2 0 0 2 5-10
Black Team 2 1 0 1 5-4
Pakerbox.pl 2 0 0 2 6-11
JogaBonito 2 1 0 1 13-13
AGMA 2 1 0 1 7-6
Fronton 2 2 0 0 10-5
AP Sportivo 2 1 0 1 6-5
InPost 2 1 0 1 6-7
Niezniszczalni 2 0 1 1 10-13
Hutniczek 2 1 0 1 10-11
Wzmocnieni FC 2 0 0 2 5-9
Husaria Kraków 1 0 0 1 2-4
Electricom Engieering Flamingo FT 1 0 0 1 0-3
Sensible Soccer 1 0 0 1 1-2
Restauracja V8 1 1 0 0 7-5
Despero 1 0 0 1 1-11
BTCH 1 0 0 1 1-7
Coca Juniors 1 0 0 1 5-6
BiegunSport 1 0 0 1 1-2
FC Admind 1 1 0 0 4-2
Hotel Margerita 1 1 0 0 4-0
Budintech 1 1 0 0 13-2
Menu Catering 1 0 0 1 1-5
AKS Kabaret 1 1 0 0 2-1
Borek F.C. 1 1 0 0 4-3
Internaziomale 1 0 0 1 5-9
Revo Drink Team 1 1 0 0 5-4
Geodziki 1 0 0 1 4-5
Zabankuj.pl 1 0 0 1 2-9
Zapomniane Talenty 1 0 1 0 2-2
H&S Team 1 1 0 0 8-6
KS Augustyn 1 0 0 1 2-6
Perła Kraków 1 0 0 1 0-8
TS Logitech 1 0 0 1 2-10
Familia de Papel 1 1 0 0 10-5
Ready4s 1 0 1 0 1-1
KS Batory 1 0 0 1 4-7
Krakoska Piłka 1 0 1 0 3-3
Za Słabi na B klasę 1 1 0 0 8-1
Armagedon - Jotel Bau 1 0 0 1 3-5
Nieociosani 1 0 0 1 5-9
Boga Jonito 1 0 0 1 3-5
NiechSięBoio! 1 1 0 0 4-2
Nafta Kraków Retro 1 0 0 1 3-4
No Name 1 1 0 0 8-2
Apollo 30 1 0 0 1 7-9
Nosacze 1 0 0 1 3-5
PAMedica 1 0 0 1 4-14
Rocket Fuel 1 0 0 1 4-6
Gulden Draak 1 0 0 1 4-12
Kraków Knights 1 1 0 0 4-3
Football Heaven Bar 1 0 0 1 2-7
TSA Jugowice 1 0 0 1 2-7
Bruta 1 1 0 0 3-1
FC Kalinex 1 0 0 1 5-7
VILO F.C. 1 1 0 0 5-2
PGD Grupa 1 0 0 1 2-5
Sensusmed Rolmet KW 1 1 0 0 9-2
NueVos DesperaDos 1 1 0 0 5-3
Pink Bowling 1 0 0 1 3-12
Bez Zdziwień Salwator 1 0 0 1 5-9
FC Po 40-tce 1 0 0 1 1-5
Schibsted Tech Polska 1 0 1 0 3-3
Hellada 1 1 0 0 9-6
Leroy Merlin Bonarka 1 1 0 0 8-5
FC Samaobrona 1 1 0 0 8-2
UPM-Kymmene B 1 1 0 0 11-1
Ekipa Wino 1 0 0 1 4-5
M&M 1 0 1 0 3-3
Contel Team 1 0 0 1 2-9
Inter Kraków 1 0 0 1 0-6
FC Po Staremu 1 1 0 0 4-2
Deep Blue 1 0 0 1 3-10
Chłopcy do Bicia 1 0 0 1 2-6
Albatros 1 0 0 1 2-6
ADGO 1 0 0 1 3-14
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 3-12
BAnerka 1 0 0 1 1-7
Bad Boys 1 0 0 1 5-15
Szósty Zmysł 1 1 0 0 7-3
Na Zero z Przodu 1 1 0 0 5-0
DHL 1 0 0 1 3-9
Shamrock 1 0 0 1 5-7
Home Broker B 1 0 0 1 7-11
JMG Futbol Team 1 0 0 1 2-17
Comfort Tours Cracow 1 0 0 1 3-5
ZP Tartak 1 0 0 1 3-6
Gracie o Gacie 1 0 0 1 2-8
FC Pelikany 1 0 0 1 6-7
Format 1 0 0 1 3-10
Cisco 1 0 0 1 1-7
Black Label 1 0 1 0 4-4