Płaszów - Serwis Bank

Historia: Przed przystąpieniem do FLS Płaszów występował w lidze RedBox. Najpierw drużyna zajęła 2 miejsce w grupie B II ligi ustępując jedynie zespołowi Cygi-Bud, w kolejnym sezonie już w I lidze Płaszów wygrał tylko 3 spotkania i zajął miejsce w dolnej części tabeli. Po rocznej przerwie w występach, wiosną 2012 drużyna przystąpiła do Futbolowej Ligi Szóstek.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze B2 (Wiosna 2020, Jesień 2020), 3. miejsce w Lidze B/C (Zima 2019/20), 2. miejsce w Lidze C1 (Jesień 2019), 3. miejsce w Lidze C1 (Jesień 2014, Wiosna 2017), 3. miejsce w Lidze C2 (Zima 2018/2019), 2. miejsce w Lidze D2 (Wiosna 2019), 2. miejsce w Lidze B1 (Wiosna 2021)

Koszulki: Niebieskie

Dodatkowe informacje: Pomiędzy sezonem Wiosna 2012 i Jesień 2012 w drużynie doszło do kilku poważnych zmian kadrowych, co jednak nie miało wpływu na wyniki osiągane przez drużynę. Wiosną 2017, po wywalczeniu brązowego medalu w Lidze C1, zespół wycofał się z rozgrywek, jednak rozbrat z Futbolową Ligą Szóstek nie trwał długo i Płaszów wrócił do grania w sezonie Jesień 2018.

Liderzy zespołu:
Dominik Duda, Rafał Lenda, Marek Nowakowski

Kapitan: Marek Nowakowski

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
5 13 4 8 1 -31 10

Aktualna forma

DomWyjazdWyjazdWyjazdWyjazd
LLLLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
02-06-2022 21:00 Stomatologia StupkaDom
07-06-2022 21:35 Żymła SiermięgaWyjazd
14-06-2022 21:35 CA SharksWyjazd
0:-3
23-06-2022 21:00 NEMBUDWyjazd
28-06-2022 21:00 BAnerkaWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
1 1 2 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 14
10 0 1 1 1 0 52
3 3 0 0 0 0 0
7 6 10 1 0 0 0
12 1 2 0 0 0 0
7 6 4 0 0 0 0
5 5 6 0 0 0 0
5 0 1 0 0 0 0
9 16 9 2 0 0 0
7 0 0 0 0 1 0
9 0 0 0 0 0 0
5 2 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
FC Kalinex 10 6 2 2 39-22
Korkociagi.com 8 4 1 3 33-26
BAnerka 6 3 1 2 33-24
Pink Bowling 5 2 2 1 20-19
C.F. VilaNova 5 2 1 2 17-23
TEB Edukacja/GDA Investment 5 1 0 4 23-46
Weldbud 5 0 0 5 16-38
Piomet 4 1 0 3 10-18
Żymła Siermięga 4 1 0 3 7-18
Stomatologia Stupka 4 0 0 4 9-39
Vittoria Kraków 4 3 0 1 14-10
Bruta 4 2 0 2 16-11
Electrix 3 0 0 3 5-15
Albatros 3 2 0 1 11-7
Czyżyny 3 0 2 1 8-9
Aptiv 3 0 1 2 8-11
Motul Kraków 3 1 1 1 10-10
NueVos DesperaDos 3 1 1 1 11-9
Asy NH 3 1 0 2 19-17
DC House Solutions 3 2 0 1 14-16
Salva 3 0 1 2 4-11
Nie ma Lipy 3 1 1 1 12-13
Prawdziki 3 3 0 0 25-7
FC Po 40-tce 3 0 2 1 7-11
Fronton 3 2 1 0 15-3
Zabankuj.pl 3 2 0 1 15-12
Cybermachina G. Pub 3 0 0 3 12-24
Opatkovianka 3 2 0 1 13-6
Pizzeria Football 3 0 1 2 4-8
Bishaka Kurdwanów 3 2 0 1 13-10
Kameb/Pelicans 3 3 0 0 16-7
PGD Grupa 3 2 1 0 7-3
AS Maestro 3 1 2 0 8-6
CA Sharks 3 2 0 1 8-8
GDA Investment 2 1 0 1 5-5
Szkolni Nawijacze 2 2 0 0 11-3
Piraci 2 0 0 2 7-13
Bud-rol 2 2 0 0 10-3
KS Augustyn 2 1 1 0 9-5
Black Hawks 2 2 0 0 18-7
ADGO 2 1 0 1 6-7
Stal Nowa Huta 2 2 0 0 17-7
Despero 2 0 1 1 5-8
Krupiński Pompy 2 2 0 0 20-5
Amadeus 2 2 0 0 15-5
FC Dłubnia 2 2 0 0 12-3
FC Podchmieleni 2 2 0 0 16-8
Omega 2 2 0 0 11-5
NZS UEK FC 2 1 1 0 8-5
Alliance 2 2 0 0 10-3
Apollo 30 2 1 0 1 12-9
Rekonwalescenci Skawina 2 2 0 0 11-4
Się Wymyśli Potem 2 2 0 0 14-8
Tubylcy 2 0 0 2 3-8
Rodzina Królewska 2 1 0 1 7-5
Krakoska Piłka 2 1 0 1 10-6
Meteor Kraków 2 0 0 2 7-12
NEMBUD 2 0 0 2 4-10
Aqua Soil 2 0 1 1 6-7
KPPN 2 1 0 1 4-2
Niezniszczalni 2 1 0 1 5-6
KSEERO pl Lokomotiv 2 0 0 2 5-10
Cookies Kraków 2 1 0 1 6-5
Słoneczne GEO 2 0 0 2 4-12
Gladiatorzy 2 0 0 2 2-14
Sępy 2011 Kraków 2 0 0 2 6-9
APLA 2 1 0 1 5-7
PAMedica 2 1 0 1 4-7
Polska Myśl Szkolen. 2 2 0 0 13-5
Jolly Roger 2 1 1 0 6-2
FC Butchers 2 1 1 0 9-7
Inter Kraków 2 1 0 1 6-6
SOLIDEXPERT 2 2 0 0 12-5
Oświecenia Team 2 0 1 1 6-8
Brotha Collective 2 2 0 0 6-2
ZIP Skład 2 2 0 0 9-4
Rafis 1 0 0 1 5-6
Cemark.pl 1 1 0 0 7-5
Banda Pycholi 1 1 0 0 5-2
Wakanda FC 1 0 1 0 4-4
Pelicans F.C. 1 1 0 0 8-1
Shamrock 1 1 0 0 6-4
Hitachi Energy 1 1 0 0 5-0
Grande Bande 1 1 0 0 10-1
Elita-Bud 1 0 0 1 2-4
Big Time Kraków 1 0 0 1 3-4
Szopeni Futbolu 1 0 1 0 4-4
BiegunSport 1 1 0 0 5-2
Słoneczny Patrol 1 0 0 1 4-5
OSK Adrenalina 1 1 0 0 5-1
AZS UEK 1 1 0 0 5-0
Virtus Logistics 1 1 0 0 8-3
Mef Team 1 0 0 1 2-5
La Furia Roja 1 0 1 0 1-1
Grupa Partner 1 1 0 0 9-1
Zmarnowane Talenty 1 1 0 0 12-3
Drużyna z Łapanki 1 1 0 0 5-0
Paraolimpijczycy 1 1 0 0 5-0
Browary Hills 32040 1 1 0 0 6-5
IZIS 1 1 0 0 6-2
Skawmar-Gr. Partner 1 1 0 0 6-3
Radka 1 0 0 1 2-5
UBS Kraków 1 1 0 0 4-3
Wolni Strzelcy 1 1 0 0 12-4
Bez Zdziwień Salwator 1 1 0 0 8-1
KS Klub Sportowy 1 1 0 0 5-2
R 22 1 1 0 0 11-4
Brygada Kryzys 1 0 1 0 3-3
Dziki Wschód 1 1 0 0 5-0
FC Lasowice 1 0 0 1 3-6
Błękitna Siermięga 1 0 0 1 5-6
Black Label 1 1 0 0 11-2
Korupcja 1 1 0 0 5-1
Nowa Elektro Squad 1 1 0 0 8-5
VILO F.C. 1 1 0 0 4-1
Deniko Drink Team 1 0 0 1 0-10
EmiTel 1 0 0 1 0-5
Max Apartments 1 0 1 0 7-7
DK Logistics 1 1 0 0 6-2
Klepa Team 1 0 0 1 1-6
XXXIV 1 0 0 1 0-8
SEAT Euro Motor 1 1 0 0 10-1
Ekipa Wino 1 0 0 1 3-6
Kraków Knights 1 0 0 1 0-2
Doitbetter.pl 1 0 0 1 0-8
Spartan 1 1 0 0 3-2
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 1-7
MassATTACK 1 0 0 1 1-3
FC po Nalewce 1 0 0 1 3-16
AP Sportivo 1 1 0 0 7-2
Aktywizacja Kraków 1 0 0 1 1-2
PHU Olipra 1 0 0 1 0-5
Szesnastka 1 0 0 1 2-3
ASOCIAR.PL 1 0 0 1 2-6
Błękitna Wataha 1 1 0 0 2-1
Tatarskie Imperium 1 1 0 0 7-5
Hutniczek 1 1 0 0 4-0
Jager-Masters 1 1 0 0 9-1
Melange Football Team 1 1 0 0 4-2
Groove Street 1 1 0 0 7-5
FC Meczdej 1 1 0 0 9-2
Dragoons FC 1 1 0 0 14-1
Wonderkids 1 1 0 0 4-1
Wzmocnieni FC 1 1 0 0 7-1
Amber 1 0 0 1 0-8
Olsza Team 1 1 0 0 4-2
Aerodynamika Nocnika 1 0 0 1 0-14
Kotarba24.pl 1 0 0 1 4-7
FC Po Staremu 1 1 0 0 2-1
Tygrysy Bronxu 1 1 0 0 5-0
JogaBonito 1 1 0 0 3-2
AS Romy 1 0 0 1 5-7
Sport Consulting Group 1 1 0 0 4-2
OREO 1 1 0 0 8-2
Amber Gol B 1 1 0 0 4-3