Statystyki zawodnika

Czas Wydarzenie Ilość
3 Adrian Hulbój
17' 1 Tomasz Marczak
17' 1 Marcin Pazgan
22' 1 Tomasz Marczak
43' 1 Michał Nowek
43' 1 Marcin Pazgan

”Nie mamy piłki”

Takie słowa wypowiedzieli w drugiej części meczu gracze Chłopów. I rzeczywiście mimo dwubramkowego prowadzenia wypracowanego w pierwszej połowie, zawodnicy CCKS mogli mieć prawo do pewnego niepokoju. Często bowiem tracilii piłki, w zagraniach było dużo niedokładności, a Augustyn nie rezygnował z doprowadzenia do remisu. Gdy jednak w 43 minucie Chłopy strzeliły na 3:0 zapewne sądziły, że wygraną mają w kieszeni.

Wyrwali remis

Augustyn pokazał jednak charakter i w przeciągu 4 minut (między 44 a 47) odrobił całość strat. Zawodnicy w fioletowych strojach wyrwali więc rywalom zwycięstwo z rąk i zapewne kończyli ten mecz w nieco lepszych nastrojach. W zespole CCKS panowało rozczarowanie zmarnowaną szansą na triumf i stratą dwóch punktów.

Nie cieszy nikogo

Patrząc na tabelę, to obie drużyny mogą być rozczarowane, że w tym spotkaniu nie udało się sięgnąć po pełną pulę, która poprawiłaby ich ligową sytuację. Chłopy co prawda zajmują 7 lokatę, ale nad znajdującym się w strefie spadkowej… Augustynem mają tylko dwa oczka przewagi. KS z kolei nie wykorzystał okazji na wydostanie się z zagrożonej pozycji.

VIDEO

http://www.youtube.com/watch?v=T_RxvLTun3Q

FOTO

Link do galerii zdjęć: https://photos.app.goo.gl/6zyb1fdikuwPiyXn1