CCKS Chłopy

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Jesień 2015 przez grupę dobrych znajomych.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze B1 (Wiosna 2022)

Koszulki: Granatowe

Informacje dodatkowe: Zawodnicy poznali się podczas studiów i z biegiem czasu grając amatorsko na orlikach postanowili podnieść poprzeczkę poziom wyżej. Nazwa drużyny odzwierciedla przyjazny oraz bezstresowy stosunek zawodników do samych siebie i piwa.  Drużyna miała wcześniej pewien epizod w rozgrywkach Playareny, lecz niewielki. Chłopy zawsze mogą liczyć na wsparcie fanów, którzy licznie obserwują wszystkie ich mecze.

Liderzy zespołu: Mateusz Kępa, Michał Nowek, Jarosław Stępień

Kapitan: Tomasz Marczak

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
8 13 6 6 1 -10 19

Aktualna forma

WyjazdWyjazdDomWyjazdDom
LLLWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
23-05-2018 Black HawksWyjazd
25-05-2018 Bad BoysWyjazd
04-06-2018 eLCeDom
11-06-2018 FC Po StaremuWyjazd
20-06-2018 ŻubryDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
19-03-2018 Bad BoysWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
7 0 0 0 0 0 20
3 0 1 0 0 0 0
13 4 9 2 0 0 0
6 2 3 0 0 0 0
12 4 4 0 1 0 0
5 0 0 0 0 0 34
12 3 4 0 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
12 9 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 1
5 2 3 1 0 0 0
10 11 4 2 1 0 0
3 0 1 0 0 0 0
11 6 3 1 1 0 0
11 0 4 0 0 0 0
13 4 1 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Bianconeri 6 2 0 4 22-39
Boske Jaglacci 5 1 1 3 18-22
Black Hawks 4 2 0 2 15-12
Złote Chłopaki 4 0 1 3 12-22
Piomet 4 2 0 2 25-20
Notoryczni Debiutanci 4 1 0 3 9-14
Jala Dreips 4 2 1 1 17-14
FC Kalinex 3 2 0 1 13-12
SkillsMed Bezpieczniki 3 1 0 2 7-8
4senal 3 1 0 2 12-17
DC House Solutions 3 2 0 1 14-12
Hitachi Energy 3 3 0 0 14-9
AS Maestro 3 2 0 1 13-12
RedFox 3 1 0 2 11-10
Amadeus 3 2 0 1 11-8
BiegunSport 3 2 0 1 11-15
Czyżyny 3 2 0 1 21-13
Rafis B 3 1 0 2 13-14
Inter Kraków 3 2 0 1 13-8
Wolni Strzelcy 2 1 0 1 13-6
KS Augustyn 2 0 1 1 5-7
SOLIDEXPERT 2 1 0 1 11-5
Wonderkids 2 1 0 1 10-7
Tubylcy 2 1 0 1 7-7
KPPN 2 0 0 2 6-8
Shamrock 2 1 0 1 11-8
Ławka Rezerwowych 2 1 0 1 7-5
C.F. VilaNova 2 0 0 2 3-12
Armagedon - Jotel Bau 2 1 0 1 6-11
eLCe 2 0 0 2 2-11
Kraków Knights 2 2 0 0 13-4
Victoria 2 1 0 1 7-14
Contel Team 2 2 0 0 16-4
Gulden Draak 2 1 0 1 9-8
SklepOpon.com 2 1 0 1 9-19
Żubry 2 1 0 1 4-6
Kameb/Pelicans 2 2 0 0 10-0
Porta Kraków 2 0 2 0 3-3
Czarny Lotos 2 0 0 2 5-11
Heineken HGSS 2 0 0 2 5-10
CA Sharks 2 1 1 0 11-10
GS Aleco 2 0 1 1 6-9
APLA 2 1 0 1 7-3
Kaprin Kraków 2 1 0 1 7-6
Oświecenia Team 2 2 0 0 10-4
Walkover 1 0 0 1 3-5
Geodziki 1 1 0 0 3-1
Browary Hills 32040 1 0 0 1 1-3
Holba 1 0 0 1 1-8
FC Pelikany 1 1 0 0 6-5
KS Klub Sportowy 1 0 0 1 1-5
NEMBUD 1 1 0 0 11-4
Albatros 1 1 0 0 9-5
Alliance 1 1 0 0 5-4
Nothing Toulouse 1 0 0 1 6-8
Stal Nowa Huta 1 1 0 0 6-3
Red Bulls 1 1 0 0 8-5
Cairo-Honda 1 0 0 1 3-13
Amber 1 0 0 1 5-7
NZS UEK FC 1 1 0 0 10-3
FC Meczdej 1 0 0 1 0-8
Anonymous 1 0 1 0 5-5
95 Tez Marcina Lutra 1 0 0 1 3-9
Despero 1 0 0 1 0-15
Krakoska Piłka 1 1 0 0 4-3
Big Time Kraków 1 0 0 1 3-6
Kraków Airport 1 0 0 1 4-8
Rodzina Królewska 1 1 0 0 5-4
Nosacze 1 1 0 0 7-4
Bad Boys 1 0 0 1 1-15
Prawdziki 1 0 0 1 0-8
Football Heaven Bar 1 0 1 0 2-2
Carpe Diem Sport 1 0 1 0 3-3
Los Blancos 1 1 0 0 6-5
BAnerka 1 0 0 1 1-8
Pink Bowling 1 0 0 1 1-2
Katedra CMUJ 1 1 0 0 3-2
DHL 1 0 0 1 4-9
Format 1 1 0 0 4-3
Cisco 1 0 0 1 2-7
AGMA 1 0 0 1 1-2
TSA Jugowice 1 0 0 1 2-5
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 3-10
NueVos DesperaDos 1 1 0 0 3-1
M&M 1 1 0 0 3-2
Nic się nie stało 1 1 0 0 5-0
ISTV Sport 1 0 0 1 1-2
Los Pivones C.F. 1 0 0 1 2-3
Max Apartments 1 0 1 0 4-4
TeamTechnik 1 1 0 0 13-1
DK Logistics 1 0 0 1 2-8
Brainly 1 1 0 0 9-2
Haftkomp 1 0 0 1 3-7
EmiTel 1 0 0 1 2-5
Gramy Swoje 1 0 0 1 3-6
Janusze Futbolu 1 1 0 0 18-0
AZS UEK 1 0 0 1 3-10
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 0 1 6-10
GSBK 1 1 0 0 4-2
Soley 1 1 0 0 4-1
Radka 1 0 0 1 4-5
FC Po Staremu 1 1 0 0 9-0
ZK Bruk 1 0 1 0 4-4
Asy NH 1 0 0 1 1-6
Olsza Team 1 1 0 0 4-3
Orzeł' 12 1 1 0 0 11-0
OREO 1 1 0 0 3-1
UBS Kraków 1 1 0 0 5-2
TS Logitech 1 1 0 0 4-2
Grand Parade 1 1 0 0 3-1
OlszaII 1 0 0 1 3-6
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 0-3
Sensible Soccer 1 1 0 0 9-1
Chłopcy do Bicia 1 1 0 0 8-4
Krupiński Pompy 1 0 0 1 1-4
Comarch 1 1 0 0 8-0
FC Revolution 1 0 0 1 1-4
Rafis 1 0 0 1 5-6