KS Augustyn

Historia: Zespół został założony przez grupę przyjaciół w 2011 roku. W FLS od sezonu Jesień 2015.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze D1 (Jesień 2020)

Koszulki: fioletowe

Informacje dodatkowe: Zespół założyła grupą przyjaciół mieszkających razem przy ulicy Augustiańskiej (stąd nazwa), która grywała razem oraz osobno na różnych obiektach i w różnych ligach. Chodziła też na boisko przy ul. Grzegórzeckiej (popularna Margaryna) i pewnego dnia nie udało im się tam zagrać, ponieważ odbywały się baraże do 1 Ligi Podgórskiej. Wtedy padł pomysł by założyć drużynę i przystąpić do ww. ligi. Barwy drużyny i herb wynikają z zamiłowania jednego z zawodników do ligi włoskiej. 

Liderzy zespołu: Jakub Karpiński, Marcin Mazur, Adam Sosnowski

Kapitan: Kamil Samołyk

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
9 13 5 6 2 -2 17

Aktualna forma

WyjazdWyjazdDomWyjazdDom
LWWLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
17-05-2018 ShamrockWyjazd
22-05-2018 Armagedon - Jotel BauWyjazd
29-05-2018 Asy NHDom
05-06-2018 Bad BoysWyjazd
12-06-2018 BiegunSportDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
20-03-2018 ShamrockWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
12 9 9 2 0 0 0
8 5 4 1 0 0 0
12 2 3 0 2 0 7
8 0 5 0 1 0 0
11 18 5 3 0 0 0
1 2 0 0 0 0 0
3 3 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 0 5 0 2 0 0
9 5 3 0 0 1 0
10 0 0 0 0 0 44
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 1 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0
3 1 0 0 0 0 0
10 2 5 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
3 9 2 1 0 0 0
12 0 2 0 1 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Black Hawks 9 3 2 4 30-33
Nie ma Lipy 7 4 0 3 29-26
Szopeni Futbolu 5 2 0 3 21-22
NZS UEK FC 5 2 1 2 19-17
ASTORINO 5 3 1 1 28-23
TS Logitech 4 1 0 3 10-8
ADGO 4 0 1 3 11-22
Vittoria Kraków 4 2 0 2 25-23
BTCH 4 3 0 1 25-23
Perła Kraków 4 2 0 2 21-16
Krakoska Piłka 4 1 2 1 13-16
Tygrysy Bronxu 4 1 1 2 11-15
Amadeus 3 0 2 1 9-12
Albatros 3 0 0 3 5-19
Big Time Kraków 3 2 0 1 14-15
UBS Kraków 3 1 0 2 8-12
JogaBonito 3 1 0 2 18-18
Alliance 3 0 0 3 5-17
Jala Dreips 3 0 0 3 6-14
Ławka Rezerwowych 3 2 0 1 11-10
Olsza Team 3 3 0 0 17-4
Wolni Strzelcy 2 1 0 1 9-10
Wściekłe Psy 2 1 1 0 11-4
Rekonwalescenci Skawina 2 0 1 1 4-7
Kraków Knights 2 1 0 1 11-9
Rodzina Królewska 2 2 0 0 9-7
Prawdziki 2 1 0 1 14-13
Nowa Elektro Squad 2 0 1 1 3-8
PWK 2 2 0 0 6-4
Ostatni Bastion 2 2 0 0 8-6
Grupa Partner 2 0 0 2 2-6
Złote Chłopaki 2 0 0 2 7-15
Anonymous 2 0 1 1 6-10
eLCe 2 0 0 2 2-20
FC Po Staremu 2 0 1 1 6-7
Żubry 2 0 1 1 7-12
CCKS Chłopy 2 1 1 0 7-5
Wonderkids 2 0 1 1 5-9
Wadowscy 2 1 0 1 8-5
Vertical Studio 2 1 0 1 12-7
Shamrock 2 0 0 2 7-13
OREO 2 0 0 2 8-11
GSBK 2 2 0 0 16-5
Sław-Mont 2 0 0 2 4-17
Goodfellas 2 0 1 1 8-9
Coca Juniors 2 2 0 0 15-10
FC Mateco Kraków 2 1 0 1 8-8
Korkociagi.com 2 0 0 2 5-9
BKS Team 2 1 0 1 7-6
AS Romy 2 1 0 1 8-9
Płaszów - Serwis Bank 2 0 1 1 5-9
Śledziki 2 2 0 0 13-1
SklepOpon.com 1 0 0 1 1-5
Dziki Kraków 1 0 0 1 4-8
Shamrock Projekty 1 1 0 0 6-5
Niewstrzeleni z formą 1 1 0 0 5-1
Dzida w Przód 1 0 0 1 1-7
Geodziki 1 1 0 0 4-3
KS Klub Sportowy 1 1 0 0 7-4
Black Label 1 1 0 0 11-1
Apollo 30 1 0 1 0 3-3
OSK Adrenalina 1 1 0 0 5-0
Red Bulls 1 0 0 1 4-13
KS Batory 1 1 0 0 5-2
Hutniczek 1 1 0 0 2-1
Fi Squad 1 1 0 0 6-5
Błękitna Siermięga 1 0 1 0 4-4
Nic się nie stało 1 0 0 1 3-5
Electricom Engieering Flamingo FT 1 0 0 1 4-6
FC Meczdej 1 0 0 1 4-13
AZS Kozacy Bohuna 1 0 1 0 2-2
PAMedica 1 1 0 0 3-2
H&S Team 1 0 0 1 0-1
Heineken HGSS 1 1 0 0 6-2
Ready4s 1 0 1 0 2-2
FC STILLBar 1 1 0 0 10-1
Menu Catering 1 1 0 0 6-5
FC Luje 1 0 0 1 3-4
GEO-ZENIT 1 0 0 1 4-5
AGMA 1 0 1 0 1-1
Victoria 1 1 0 0 5-1
EmiTel 1 0 0 1 0-4
FC Pelikany 1 1 0 0 7-0
Na Zero z Przodu 1 1 0 0 7-1
Deportivo La Speluna 1 1 0 0 7-0
Pustynne Lisy 1 1 0 0 13-3
DK Logistics 1 0 0 1 1-7
Bruta 1 0 0 1 2-5
Schibsted Tech Polska 1 1 0 0 6-3
Husaria Kraków 1 0 0 1 2-7
CBB 1 0 0 1 2-5
YOHO Cats 1 1 0 0 9-4
AdeBajory 1 0 0 1 2-4
FC Samaobrona 1 1 0 0 6-2
UPM Griffins 1 1 0 0 9-6
AD-KAM Instalacje 1 1 0 0 5-3
GS Aleco 1 0 0 1 5-7
Football Heaven Bar 1 0 0 1 2-10
Nie do mnie! 1 1 0 0 7-4
Sensusmed Rolmet KW 1 1 0 0 13-0
Brotha Collective 1 0 1 0 4-4
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 3-7
ZK Bruk 1 1 0 0 13-2
Levada 1 1 0 0 8-3
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 9-2
Gramy Swoje 1 0 1 0 3-3
KPPN 1 0 0 1 5-8
AZS UEK 1 0 0 1 2-12
Soley 1 1 0 0 3-2
Radka 1 0 0 1 3-10
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 0 1 3-11
BiegunSport 1 0 0 1 4-7
Bad Boys 1 0 0 1 7-15
Asy NH 1 1 0 0 6-1
Volveremos 1 1 0 0 10-3
7 Up 1 1 0 0 8-3
TEB Edukacja/GDA Investment 1 1 0 0 5-0
Boske Jaglacci 1 0 0 1 3-8
Home Broker B 1 0 0 1 5-6
Rafis B 1 1 0 0 7-6
Omega 1 0 0 1 2-11
ZP Tartak 1 0 1 0 7-7
JMG Futbol Team 1 0 0 1 2-13
Sport Consulting Group 1 0 0 1 3-5
Janusze Futbolu 1 1 0 0 17-1
Stare Wilki 1 1 0 0 8-2