10-07-2020 20:50
Tydzień 8

Dobre widowisko zostało sprezentowane widzom zgromadzonym na Astor Arenie przez Bishakę Kurdwanów oraz Płaszów - Serwis Bank. Spotkanie od początku stało na bardzo wysokim poziomie piłkarskim oraz ani na moment nie spadło tempo zawodów. Mimo iż pierwszą bramkę zdobyła drużyna Płaszowa, to lepiej w spotkanie weszła Bishaka. Po pełnej walki pierwszej połowie gracze Bishaki schodzili na przerwę przy prowadząc 4:2. W drugiej połowie więcej szczęścia miał Płaszów - Serwis Bank, który zdołał strzelić 3 bramki i wyjść na prowadzenie. Szalona końcówka czekała jeszcze widzów, gdyż w ostatniej minucie ekipa z Kurdwanowa zdołała wyrównać wynik spotkania po trafieniu Macieja Wcisły. Niespełna minutę później zawodnicy Płaszowa przechylili szalę zwycięstwa w swoją stronę i po dalekim podaniu Sebastian Stachel strzelił zwycięską bramkę i dał swojej drużynie upragnione zwycięstwo. Dużo szczęścia w ekipie Płaszów - Serwis Bank, ale i ogromna wola walki.