Płaszów - Serwis Bank

Historia: Przed przystąpieniem do FLS Płaszów występował w lidze RedBox. Najpierw drużyna zajęła 2 miejsce w grupie B II ligi ustępując jedynie zespołowi Cygi-Bud, w kolejnym sezonie już w I lidze Płaszów wygrał tylko 3 spotkania i zajął miejsce w dolnej części tabeli. Po rocznej przerwie w występach, wiosną 2012 drużyna przystąpiła do Futbolowej Ligi Szóstek.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze B2 (Wiosna 2020, Jesień 2020), 3. miejsce w Lidze B/C (Zima 2019/20), 2. miejsce w Lidze C1 (Jesień 2019), 3. miejsce w Lidze C1 (Jesień 2014, Wiosna 2017), 3. miejsce w Lidze C2 (Zima 2018/2019), 2. miejsce w Lidze D2 (Wiosna 2019)

Koszulki: Niebieskie

Dodatkowe informacje: Pomiędzy sezonem Wiosna 2012 i Jesień 2012 w drużynie doszło do kilku poważnych zmian kadrowych, co jednak nie miało wpływu na wyniki osiągane przez drużynę. Wiosną 2017, po wywalczeniu brązowego medalu w Lidze C1, zespół wycofał się z rozgrywek, jednak rozbrat z Futbolową Ligą Szóstek nie trwał długo i Płaszów wrócił do grania w sezonie Jesień 2018.

Liderzy zespołu:
Dominik Duda, Rafał Lenda, Marek Nowakowski

Kapitan: Marek Nowakowski

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
3 12 8 4 0 14 24

Aktualna forma

WyjazdDomDomWyjazdWyjazd
WWWLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
10-07-2020 20:50 Bishaka KurdwanówWyjazd
14-07-2020 20:30 KamebDom
21-07-2020 20:30 AS MaestroDom
24-07-2020 20:50 RadkaWyjazd
29-07-2020 20:00 Black HawksWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
1 1 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
12 0 2 0 1 0 47
1 4 1 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
5 2 0 0 0 0 0
11 1 5 0 2 0 0
7 11 9 3 0 0 0
8 9 4 1 1 0 0
2 0 0 0 0 0 0
0 1 0 0 0 0 0
8 3 2 0 2 1 0
12 22 11 3 0 0 0
11 1 4 0 1 0 0
3 1 1 0 0 0 0
11 5 4 0 3 0 0
0 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
FC Kalinex 10 6 2 2 39-22
Weldbud 5 0 0 5 16-38
Korkociagi.com 5 2 1 2 17-19
Pink Bowling 4 1 2 1 15-18
Vittoria Kraków 4 3 0 1 14-10
Piomet AMR Campania 4 1 0 3 10-18
Bruta 4 2 0 2 16-11
FC Po 40-tce 3 0 2 1 7-11
PGD Grupa 3 2 1 0 7-3
Fronton 3 2 1 0 15-3
Albatros 3 2 0 1 11-7
Pizzeria Football 3 0 1 2 4-8
Motul Kraków 3 1 1 1 10-10
Zabankuj.pl 3 2 0 1 15-12
Salva 3 0 1 2 4-11
Aptiv 3 0 1 2 8-11
Opatkovianka 3 2 0 1 13-6
NueVos DesperaDos 3 1 1 1 11-9
C.F. VilaNova 3 0 1 2 9-17
Nie ma Lipy 3 1 1 1 12-13
Dream Crushers 3 2 0 1 14-16
Electrix 3 0 0 3 5-15
Bishaka Kurdwanów 3 2 0 1 13-10
Oświecenia Team 2 0 1 1 6-8
Jolly Roger 2 1 1 0 6-2
Krakoska Piłka 2 1 0 1 10-6
KPPN 2 1 0 1 4-2
SOLIDEXPERT 2 2 0 0 12-5
Brotha Collective 2 2 0 0 6-2
Się Wymyśli Potem 2 2 0 0 14-8
Alliance 2 2 0 0 10-3
Słoneczne GEO 2 0 0 2 4-12
NZS UEK FC 2 1 1 0 8-5
Rekonwalescenci Skawina 2 2 0 0 11-4
Aqua Soil 2 0 1 1 6-7
Piraci 2 0 0 2 7-13
Meteor Kraków 2 0 0 2 7-12
GDA Investment 2 1 0 1 5-5
Apollo 30 2 1 0 1 12-9
KS Augustyn 2 1 1 0 9-5
Szkolni Nawijacze 2 2 0 0 11-3
Bud-rol 2 2 0 0 10-3
FC Butchers 2 1 1 0 9-7
Rodzina Królewska 2 1 0 1 7-5
Black Hawks 2 2 0 0 18-7
ZIP Skład 2 2 0 0 9-4
BAnerka 2 1 0 1 10-7
AS Maestro 2 1 1 0 4-2
Amadeus 2 2 0 0 15-5
Kameb 2 2 0 0 14-7
FC Dłubnia 2 2 0 0 12-3
FC Podchmieleni 2 2 0 0 16-8
PAMedica 2 1 0 1 4-7
Cookies Kraków 2 1 0 1 6-5
KSEERO pl Lokomotiv 2 0 0 2 5-10
Polska Myśl Szkolen. 2 2 0 0 13-5
Niezniszczalni 2 1 0 1 5-6
TEB Edukacja/GDA Investment 2 0 0 2 5-23
Sępy 2011 Kraków 2 0 0 2 6-9
APLA 2 1 0 1 5-7
Gladiatorzy 2 0 0 2 2-14
Czyżyny 2 0 1 1 5-6
Inter Kraków 2 1 0 1 6-6
Omega 1 1 0 0 6-3
Grupa Partner 1 1 0 0 9-1
Groove Street 1 1 0 0 7-5
FC Meczdej 1 1 0 0 9-2
Dragoons FC 1 1 0 0 14-1
Shamrock 1 1 0 0 6-4
Wonderkids 1 1 0 0 4-1
Radka 1 0 0 1 2-5
Big Time Kraków 1 0 0 1 3-4
Wzmocnieni FC 1 1 0 0 7-1
Tubylcy 1 0 0 1 2-4
Tatarskie Imperium 1 1 0 0 7-5
CA Sharks 1 1 0 0 5-2
Wakanda FC 1 0 1 0 4-4
Szopeni Futbolu 1 0 1 0 4-4
Prawdziki 1 1 0 0 3-2
Jager-Masters 1 1 0 0 9-1
Banda Pycholi 1 1 0 0 5-2
Hutniczek 1 1 0 0 4-0
Dziki Wschód 1 1 0 0 5-0
Virtus Logistics 1 1 0 0 8-3
Błękitna Wataha 1 1 0 0 2-1
Grande Bande 1 1 0 0 10-1
FC Lasowice 1 0 0 1 3-6
Błękitna Siermięga 1 0 0 1 5-6
Nowa Elektro Squad 1 1 0 0 8-5
Black Label 1 1 0 0 11-2
OSK Adrenalina 1 1 0 0 5-1
Elita-Bud 1 0 0 1 2-4
Hitachi ABB 1 1 0 0 5-0
Ekipa Wino 1 0 0 1 3-6
Kotarba24.pl 1 0 0 1 4-7
Mef Team 1 0 0 1 2-5
Klepa Team 1 0 0 1 1-6
Deniko Drink Team 1 0 0 1 0-10
Szesnastka 1 0 0 1 2-3
ASOCIAR.PL 1 0 0 1 2-6
Aerodynamika Nocnika 1 0 0 1 0-14
Amber 1 0 0 1 0-8
Korupcja 1 1 0 0 5-1
Melange Football Team 1 1 0 0 4-2
La Furia Roja 1 0 1 0 1-1
Brygada Kryzys 1 0 1 0 3-3
Żymła Siermięga 1 0 0 1 0-5
R 22 1 1 0 0 11-4
Bez Zdziwień Salwator 1 1 0 0 8-1
Koledzy z Roboty 1 1 0 0 4-3
Skawmar-Gr. Partner 1 1 0 0 6-3
IZIS 1 1 0 0 6-2
Paraolimpijczycy 1 1 0 0 5-0
Drużyna z Łapanki 1 1 0 0 5-0
Rafis 1 0 0 1 5-6
Słoneczny Patrol 1 0 0 1 4-5
XXXIV 1 0 0 1 0-8
Spartan 1 1 0 0 3-2
FC Po Staremu 1 1 0 0 2-1
Max Apartments 1 0 1 0 7-7
Tygrysy Bronxu 1 1 0 0 5-0
JogaBonito 1 1 0 0 3-2
AS Romy 1 0 0 1 5-7
Sport Consulting Group 1 1 0 0 4-2
OREO 1 1 0 0 8-2
Olsza Team 1 1 0 0 4-2
Kraków Knights 1 0 0 1 0-2
Stomatologia Stupka 1 0 0 1 3-10
EmiTel 1 0 0 1 0-5
DK Logistics 1 1 0 0 6-2
AP Sportivo 1 1 0 0 7-2
Amber Gol B 1 1 0 0 4-3
SEAT Euro Motor 1 1 0 0 10-1
VILO F.C. 1 1 0 0 4-1
Cybermachina G. Pub 1 0 0 1 1-8
Doitbetter.pl 1 0 0 1 0-8
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 1-7
MassATTACK 1 0 0 1 1-3
FC po Nalewce 1 0 0 1 3-16
PHU Olipra 1 0 0 1 0-5
Aktywizacja Kraków 1 0 0 1 1-2
Stal Nowa Huta 1 1 0 0 8-4