Radka

Nazwa skrócona:
Radka
Skrót:
RAD
Klub:

Historia: Zespół powstał przed sezonem Wiosna 2018 przez zawodników z doświadczeniem w niższych ligach na dużym boisku, a także w FLS.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi B2 (Wiosna 2020), 2. miejsce w Lidze C2 (Jesień 2018), 2. miejsce w Lidze D2 (Wiosna 2018)

Koszulki: Białe

Informacje dodatkowe: Nazwa drużyny nawiązuje do miejsca pochodzenia większości zawodników powyższego teamu, czyli: "do krainy mlekiem i miodem płynącej, miasta wrażeń, seksu i biznesu, nieoficjalnej stolicy Polski – miasta Radymna".

Liderzy zespołu: Maciej Łamasz, Przemysław Podgórski, Paweł Rożak, Tomasz Suchy

Kapitan: Maciej Łamasz

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
1 12 9 2 1 12 28

Aktualna forma

WyjazdWyjazdDomDomWyjazd
WWWLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
08-07-2020 20:35 Grupa PartnerWyjazd
13-07-2020 19:40 FC KalinexWyjazd
24-07-2020 20:50 Płaszów - Serwis BankDom
29-07-2020 21:30 Dream CrushersDom
05-08-2020 21:00 Bishaka KurdwanówWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
1 0 0 0 0 0 0
3 1 0 0 0 0 0
5 0 2 0 0 0 0
10 20 5 7 1 0 0
2 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
7 1 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
8 0 0 1 0 0 22
11 6 3 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 14
12 3 6 1 0 0 0
1 2 0 0 0 0 0
11 1 1 0 0 0 0
11 4 6 0 1 0 0
8 2 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0
2 1 0 0 0 0 4
12 11 6 1 1 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
AS Maestro 3 1 0 2 7-8
FC Kalinex 3 3 0 0 14-8
Piomet AMR Campania 3 2 0 1 13-11
SOLIDEXPERT 2 2 0 0 9-1
ASTOR 2 2 0 0 10-6
Browary Hills 32040 2 0 1 1 0-5
Black Hawks 2 1 1 0 7-6
KPPN 2 1 0 1 12-6
CA Sharks 2 0 0 2 9-17
Home Broker 2 0 1 1 5-6
C.F. VilaNova 2 1 0 1 5-9
Wodociągi Miasta Krakowa 2 1 1 0 4-3
Korkociagi.com 2 2 0 0 8-4
Amber 1 0 0 1 3-4
CBB 1 1 0 0 11-0
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 2-9
Cemark.pl 1 1 0 0 6-4
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 4-9
Dream Crushers 1 0 0 1 3-4
Grupa Partner 1 1 0 0 5-4
BAnerka 1 0 0 1 3-4
Kameb 1 0 1 0 2-2
Bishaka Kurdwanów 1 1 0 0 2-1
Amadeus 1 1 0 0 10-7
Prawdziki 1 0 0 1 1-9
Żubry 1 1 0 0 3-1
Omega 1 0 0 1 2-9
Geodziki 1 1 0 0 5-4
Piłkarski Klub Rzeźników 1 1 0 0 7-1
Fuste Kraków 1 1 0 0 9-3
FC Agudas de los Toros 1 1 0 0 10-1
7 Up 1 1 0 0 7-2
Szopeni Futbolu 1 1 0 0 10-3
TS Logitech 1 1 0 0 13-1
Kraków Knights 1 1 0 0 7-1
Virtus Logistics 1 1 0 0 3-2
GSBK 1 1 0 0 7-1
Shamrock 1 1 0 0 5-0
CCKS Chłopy 1 1 0 0 5-4
Zabankuj.pl 1 1 0 0 7-5
AZS UEK 1 1 0 0 7-2
eLCe 1 1 0 0 9-2
KS Augustyn 1 1 0 0 10-3
Ławka Rezerwowych 1 1 0 0 5-2
Jala Dreips 1 1 0 0 5-2
Soley 1 1 0 0 12-2
Płaszów - Serwis Bank 1 1 0 0 5-2