Grupa Partner

Historia: Drużyna została założona przed Pucharem Ligi Zima 2014/15 przez zawodników stanowiących trzon drużyny Skawmaru-Grupa Partner, którą to Grupa Partner zastąpiła przed sezonem Wiosna 2015 w rozgrywkach Ligi B.

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze B1 (Wiosna 2016)

Koszulki: czarno-białe

Najwięksi rywale: Amadeus, CA Sharks, Omega

Informacje dodatkowe: Nazwa zespołu pochodzi od firmy zajmującej się obsługą techniczną wszelkiego rodzaju eventów i wydarzeń artystycznych.

Liderzy zespołu: Jakub Giermek, Krzysztof Giermek, Tomasz Piwowarczyk, Łukasz Liszka

Kapitan: Paweł Sekuła

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
13 12 1 10 1 -38 -2

Aktualna forma

WyjazdWyjazdDomWyjazdDom
LLLLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
13-07-2020 21:00 BAnerkaWyjazd
15-07-2020 20:00 Black HawksWyjazd
20-07-2020 20:00 Piomet AMR CampaniaDom
27-07-2020 20:00 C.F. VilaNovaWyjazd
0:-3
29-07-2020 21:30 AmadeusDom
-3:0
Nazwa Rozegrane mecze
1 0 0 0 0 0 0
4 0 2 0 1 0 0
7 1 0 0 0 0 0
9 7 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
4 1 2 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 0 0 0 0 0 53
5 4 2 0 0 0 0
8 4 5 2 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 5
10 5 2 0 1 0 0
1 0 0 0 0 0 0
8 5 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
4 2 3 0 1 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Amadeus 6 2 0 4 19-30
PAMedica 5 5 0 0 35-15
Czyżyny 4 0 0 4 3-20
BAnerka 4 0 0 4 9-30
Omega 4 2 0 2 18-20
Bishaka Kurdwanów 4 0 1 3 12-25
CA Sharks 4 2 0 2 11-12
Zabankuj.pl 4 1 1 2 18-22
Home Broker 4 1 0 3 11-14
Oświecenia Team 4 1 0 3 19-42
FC Kalinex 3 2 0 1 12-8
Amber 3 0 0 3 6-18
Weldbud 3 1 0 2 12-20
AS Maestro 3 0 0 3 6-12
Cybermachina G. Pub 3 0 1 2 4-16
Ekipa Wino 3 0 1 2 10-17
Piomet AMR Campania 3 0 0 3 12-32
Klepa Team 3 2 0 1 12-5
Walkover 3 0 2 1 15-19
ASOCIAR.PL 3 2 1 0 13-9
Delta Dębica 3 1 0 2 10-13
XXXIV 3 0 0 3 3-22
Korkociagi.com 3 1 0 2 10-13
Notoryczni Debiutanci 2 1 0 1 8-10
GS Aleco 2 2 0 0 12-5
Żymła Siermięga 2 0 0 2 4-30
GDA Investment 2 1 0 1 5-14
Aptiv 2 0 0 2 8-11
Błękitna Siermięga 2 2 0 0 10-4
Ostatni Bastion 2 2 0 0 8-2
Wybrzeże Klatki Schodowej 2 0 0 2 8-16
AP Sportivo 2 1 0 1 14-5
Krupiński Pompy 2 0 1 1 10-16
EmiTel 2 2 0 0 10-3
Dzida w Przód 2 2 0 0 10-6
Vertical Studio 2 1 0 1 20-10
Piraci 2 1 1 0 9-7
SOLIDEXPERT 2 1 0 1 6-4
Sęk Team 2 1 0 1 13-5
M&M 2 1 0 1 12-4
Pustynne Lisy 2 0 0 2 7-12
Al Capone 2 1 0 1 6-15
Kameb 2 0 1 1 8-9
KS Augustyn 2 2 0 0 6-2
Rocket Fuel 1 1 0 0 8-4
FC Po 40-tce 1 0 0 1 4-7
Galeco Team 1 0 0 1 3-8
Pink Bowling 1 0 0 1 2-6
Jaglacci Tinderwolves 1 1 0 0 4-2
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 3-5
NEMBUD 1 0 0 1 0-7
AZS UEK 1 0 0 1 3-7
Tubylcy 1 0 0 1 0-3
Black Hawks 1 0 0 1 3-8
Radka 1 0 0 1 4-5
Płaszów - Serwis Bank 1 0 0 1 1-9
C.F. VilaNova 1 0 0 1 0-5
Inter Kraków 1 1 0 0 5-4
Smakosze Kraków 1 1 0 0 5-4
SkillsMed Bezpieczniki 1 0 0 1 2-9
Vittoria Kraków 1 1 0 0 11-5
Rzezimieszki i Łobuzy 1 1 0 0 10-4
Nie ma Lipy 1 1 0 0 5-2
SOLART 1 1 0 0 6-3
AKS Kabaret 1 0 1 0 5-5
VILO F.C. 1 1 0 0 11-5
Mek-trans 1 1 0 0 5-0
Gdów United 1 0 0 1 4-6
Salva 1 1 0 0 3-1
La Furia Roja 1 1 0 0 6-2
DHL 1 1 0 0 6-5
Doitbetter.pl 1 1 0 0 4-1
NZS UEK FC 1 0 1 0 3-3
Rafis 1 0 0 1 3-5
Aqua Soil 1 0 0 1 4-7
TEB Edukacja/GDA Investment 1 0 0 1 2-9
APLA 1 1 0 0 4-3
EQT 1 1 0 0 9-7
GDW-LIF 1 1 0 0 6-3
FC Lasowice 1 1 0 0 3-1
Stomatologia Stupka 1 0 0 1 2-5
Sław-Mont 1 0 0 1 3-5
BKS Team 1 1 0 0 6-3
Victoria 1 1 0 0 7-1
Dream Crushers 1 1 0 0 6-3