Browary Hills 32040

Nazwa skrócona:
Browary H.
Skrót:
BRH

Historia: Zespół powstał przed sezonem Wiosna 2018 w oparciu o zawodników występujących wcześniej w ekipie Adgosklep.pl

Osiągnięcia w FLS: 3 miejsce w Lidze B1 (Wiosna 2020), Mistrz Ligi C2 (Wiosna 2019), Mistrz Ligi D2 (Wiosna 2018)

Koszulki: Pomarańczowe

Informacje dodatkowe: Ekipa przyjaciół widywana równie często na orlikach, co w lokalnych piwiarniach.

Liderzy zespołu: Adam Gawlik, Jakub Grudzień, Jonatan Niepogoda

Kapitan: Piotr Lach

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
6 13 6 6 1 -2 19

Aktualna forma

WyjazdWyjazdDomWyjazdDom
WWWWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
23-10-2019 21:00 Piomet AMR CampaniaWyjazd
29-10-2019 21:30 RadkaWyjazd
06-11-2019 20:00 Cemark.plDom
12-11-2019 21:30 AS MaestroWyjazd
19-11-2019 21:55 Korkociagi.comDom
Nazwa Rozegrane mecze
5 4 2 1 0 0 0
11 6 2 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
5 2 3 0 1 0 0
13 5 6 1 1 0 0
13 7 5 0 0 0 0
7 3 1 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 6
2 3 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
3 2 1 0 0 0 0
13 6 9 1 1 0 0
5 12 8 3 0 0 0
10 0 1 1 0 0 33
4 0 1 0 0 0 0
5 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 5
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Prawdziki 4 1 0 3 15-18
Nosacze 2 2 0 0 27-5
FC Kalinex 2 1 0 1 8-7
Cemark.pl 2 1 1 0 11-8
BiegunSport 2 2 0 0 17-4
Porta Kraków 2 1 0 1 9-6
Holba 2 2 0 0 7-3
Krupiński Pompy 2 0 0 2 4-12
Radka 2 1 1 0 5-0
Geodziki 2 1 0 1 6-10
ASTOR 2 1 0 1 10-13
Tubylcy 2 1 0 1 5-6
C.F. VilaNova 2 1 0 1 3-5
7 Up 2 2 0 0 13-2
Home Broker 2 0 2 0 6-6
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 3-4
CA Sharks 1 0 0 1 3-5
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 9-6
AS Maestro 1 1 0 0 4-1
Piomet AMR Campania 1 1 0 0 4-2
Korkociagi.com 1 0 0 1 1-7
KS Klub Sportowy 1 1 0 0 3-2
TEB Edukacja/GDA B 1 1 0 0 3-1
Inter Kraków 1 0 0 1 1-4
Omega 1 1 0 0 7-3
AZS UEK 1 0 0 1 2-6
Czyżyny 1 1 0 0 7-4
Jaglacci Tinderwolves 1 1 0 0 8-5
Fuste Kraków 1 1 0 0 14-3
CCKS Chłopy 1 1 0 0 3-1
Piłkarski Klub Rzeźników 1 1 0 0 4-3
Kraków Knights 1 1 0 0 9-3
Virtus Logistics 1 1 0 0 5-4
CBB 1 1 0 0 20-1
FC Agudas de los Toros 1 1 0 0 7-4
Szopeni Futbolu 1 1 0 0 9-2
TS Logitech 1 1 0 0 15-0
Comarch 1 1 0 0 8-1
Bianconeri 1 1 0 0 7-0
Big Time Kraków 1 1 0 0 12-3
Zakręcony Rogal 1 1 0 0 13-3
Aptiv 1 1 0 0 3-1
ZP Tartak 1 1 0 0 7-4
NEMBUD 1 1 0 0 6-3
Jala Dreips 1 1 0 0 4-0
Victoria 1 1 0 0 7-1
Visko Gdów 1 0 0 1 6-9