Home Broker

Nazwa skrócona:
Home B.
Skrót:
HOM

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Wiosna 2014.

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze B1 (Wiosna 2015), Mistrz Ligi C2 (Jesień 2014).

Koszulki: Niebieskie z granatowymi rękawami

Najwięksi rywale: Oświecenia Team  

Informacje dodatkowe: Nazwa drużyny pochodzi od firmy Home Broker działającej na rynku nieruchomości.

Liderzy zespołu: Piotr Kajda, Marcin Łącz, Jan Bogucki

Kapitan: Jakub Dobosz

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
11 13 5 4 4 10 16

Aktualna forma

DomWyjazdWyjazdDomWyjazd
DDWLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
15-10-2019 21:30 Browary Hills 32040Dom
21-10-2019 19:40 FC KalinexWyjazd
24-10-2019 21:30 Wybrzeże Klatki SchodowejWyjazd
06-11-2019 21:00 Piomet AMR CampaniaDom
14-11-2019 21:30 PrawdzikiWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
6 0 4 0 0 0 0
8 1 2 0 0 0 0
6 3 1 0 0 0 0
8 1 3 0 0 0 0
10 19 6 2 0 0 0
2 0 0 0 0 0 12
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
3 0 0 0 1 0 0
5 0 1 0 0 0 0
8 1 7 0 0 0 0
9 0 0 0 0 0 30
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 5 7 1 0 0 0
10 13 6 2 0 1 0
8 9 8 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Piomet AMR Campania 6 2 0 4 32-46
Oświecenia Team 6 4 0 2 43-33
Amber 5 2 0 3 22-43
Żymła Siermięga 4 2 1 1 17-23
Korkociagi.com 4 3 1 0 20-11
Omega 4 3 0 1 18-14
Grupa Partner 4 3 0 1 14-11
Rafis 4 0 0 4 13-35
TEB Edukacja/GDA Investment 4 0 2 2 12-33
XXXIV 4 0 0 4 4-38
Prawdziki 3 2 0 1 14-8
TEB Edukacja/GDA B 3 1 0 2 14-31
Cemark.pl 3 0 0 3 6-25
FC po Nalewce 3 2 0 1 14-12
Piraci 3 1 0 2 7-19
GEO-ZENIT 3 0 0 3 10-30
Czyżyny 3 1 0 2 12-10
Aqua Soil 3 1 0 2 21-31
PHU Olipra 3 0 1 2 11-26
Wybrzeże Klatki Schodowej 3 2 0 1 21-18
Pustynne Lisy 2 2 0 0 12-7
Bishaka Kurdwanów 2 0 0 2 10-20
Delta Dębica 2 2 0 0 13-7
Cybermachina G. Pub 2 0 0 2 3-12
GS Aleco 2 1 0 1 7-12
GDA Investment 2 0 0 2 7-13
FC Kalinex 2 0 1 1 8-12
AKS Kabaret 2 2 0 0 21-7
CA Sharks 2 0 0 2 5-15
AS Maestro 2 0 0 2 2-8
Inter Kraków 2 0 2 0 8-8
Rzezimieszki i Łobuzy 2 2 0 0 20-6
FC Po 40-tce 2 2 0 0 17-8
Słoneczne GEO 2 1 1 0 9-6
AP Sportivo 2 2 0 0 19-7
Szkolni Nawijacze 2 0 1 1 2-6
KS Klub Sportowy 2 1 1 0 12-10
Tubylcy 2 1 0 1 9-5
Browary Hills 32040 2 0 2 0 6-6
BiegunSport 2 1 0 1 14-10
Błękitna Siermięga 2 1 0 1 9-10
Klepa Team 2 1 0 1 9-10
SOLIDEXPERT 2 1 0 1 7-8
Radka 2 1 1 0 6-5
Zabankuj.pl 2 2 0 0 15-10
Visko Gdów 1 0 0 1 2-6
Weldbud 1 0 0 1 5-7
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 0 1 2-12
Despero 1 0 0 1 2-13
ASTOR 1 0 1 0 5-5
C.F. VilaNova 1 1 0 0 5-0
Jaglacci Tinderwolves 1 1 0 0 4-3
AZS UEK 1 0 0 1 2-5
Galeco Team 1 0 0 1 4-10
Pink Bowling 1 0 0 1 6-8
Black Hawks 1 1 0 0 3-2
KPPN 1 1 0 0 4-2
BAnerka 1 1 0 0 6-5
Hotel Margerita 1 1 0 0 9-3
Football Heaven Bar 1 0 0 1 0-5
Rocket Fuel 1 1 0 0 5-2
Koledzy z Roboty 1 0 0 1 3-9
Bez Zdziwień Salwator 1 1 0 0 10-7
Frytki Belgijskie w Krk. 1 0 1 0 5-5
AGMA 1 0 0 1 5-8
b3k 1 0 0 1 4-6
Drink Team B 1 1 0 0 6-5
M&M 1 1 0 0 6-4
La Furia Roja 1 1 0 0 4-2
Sensusmed Rolmet KW 1 1 0 0 11-1
Delta Squad 1 1 0 0 6-3
SeeKrakow 1 1 0 0 8-3
Leanpassion 1 1 0 0 7-3
Victoria 1 1 0 0 11-1
Stomatologia Stupka 1 0 0 1 5-8
Szybcy i Wściekli 1 0 0 1 4-5
PAMedica 1 0 0 1 1-15
Deniko Drink Team 1 0 0 1 2-21
Sęk Team 1 1 0 0 9-2
Dzida w Przód 1 1 0 0 4-2
EmiTel 1 1 0 0 5-3
Nie ma Lipy 1 1 0 0 10-3
ASOCIAR.PL 1 1 0 0 10-6
SOLART 1 0 0 1 5-7
Fair Play 1 1 0 0 9-3
Etanol United 1 1 0 0 6-4
Doitbetter.pl 1 1 0 0 5-4
Krupiński Pompy 1 0 0 1 2-7