Radka

Nazwa skrócona:
Radka
Skrót:
RAD
Klub:

Historia: Zespół powstał przed sezonem Wiosna 2018 przez zawodników z doświadczeniem w niższych ligach na dużym boisku, a także w FLS.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi B2 (Wiosna 2020), 2. miejsce w Lidze C2 (Jesień 2018), 2. miejsce w Lidze D2 (Wiosna 2018)

Koszulki: Białe

Informacje dodatkowe: Nazwa drużyny nawiązuje do miejsca pochodzenia większości zawodników powyższego teamu, czyli: "do krainy mlekiem i miodem płynącej, miasta wrażeń, seksu i biznesu, nieoficjalnej stolicy Polski – miasta Radymna".

Liderzy zespołu: Maciej Łamasz, Przemysław Podgórski, Paweł Rożak, Tomasz Suchy

Kapitan: Maciej Łamasz

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
12 13 5 7 1 -17 16

Aktualna forma

DomWyjazdDomWyjazdWyjazd
LLLLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
17-10-2019 19:40 PrawdzikiDom
24-10-2019 19:40 AS MaestroWyjazd
29-10-2019 21:30 Browary Hills 32040Dom
05-11-2019 20:05 Wybrzeże Klatki SchodowejWyjazd
14-11-2019 19:40 C.F. VilaNovaWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
6 1 1 0 0 0 0
12 4 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
10 7 4 2 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
11 3 1 0 1 0 0
9 1 0 0 0 0 0
6 0 0 0 0 0 22
0 0 0 0 0 0 0
13 10 12 2 0 0 0
8 0 0 2 0 0 30
2 0 1 0 0 0 0
10 3 2 0 0 0 0
10 1 0 0 0 0 0
10 1 6 0 0 0 0
4 2 0 0 1 0 0
6 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
4 1 0 0 0 0 0
5 1 1 0 0 1 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
ASTOR 3 2 0 1 10-11
FC Kalinex 3 3 0 0 14-8
Piomet AMR Campania 3 2 0 1 13-11
AS Maestro 3 1 0 2 7-8
CA Sharks 2 0 0 2 9-17
Amber 2 0 0 2 4-10
Black Hawks 2 1 1 0 7-6
SOLIDEXPERT 2 2 0 0 9-1
Browary Hills 32040 2 0 1 1 0-5
Home Broker 2 0 1 1 5-6
KPPN 2 1 0 1 12-6
Korkociagi.com 2 2 0 0 8-4
Wodociągi Miasta Krakowa 2 1 1 0 4-3
AZS UEK 2 1 0 1 8-11
Bishaka Kurdwanów 2 1 0 1 3-9
C.F. VilaNova 2 1 0 1 5-9
Dream Crushers 1 0 0 1 3-4
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 4-9
Grupa Partner 1 1 0 0 5-4
Cemark.pl 1 1 0 0 6-4
Prawdziki 1 0 0 1 1-9
BAnerka 1 0 0 1 3-4
Kameb 1 0 1 0 2-2
Amadeus 1 1 0 0 10-7
Płaszów - Serwis Bank 1 1 0 0 5-2
NEMBUD 1 0 0 1 3-8
Asy NH 1 0 0 1 3-5
Visko Gdów 1 0 0 1 2-6
Stomatologia Stupka 1 0 0 1 0-10
CBB 1 1 0 0 11-0
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 2-9
Omega 1 0 0 1 2-9
Geodziki 1 1 0 0 5-4
Piłkarski Klub Rzeźników 1 1 0 0 7-1
Fuste Kraków 1 1 0 0 9-3
FC Agudas de los Toros 1 1 0 0 10-1
7 Up 1 1 0 0 7-2
Szopeni Futbolu 1 1 0 0 10-3
TS Logitech 1 1 0 0 13-1
Kraków Knights 1 1 0 0 7-1
Virtus Logistics 1 1 0 0 3-2
GSBK 1 1 0 0 7-1
Shamrock 1 1 0 0 5-0
CCKS Chłopy 1 1 0 0 5-4
Zabankuj.pl 1 1 0 0 7-5
eLCe 1 1 0 0 9-2
KS Augustyn 1 1 0 0 10-3
Ławka Rezerwowych 1 1 0 0 5-2
Jala Dreips 1 1 0 0 5-2
Soley 1 1 0 0 12-2
Żubry 1 1 0 0 3-1
TEB Edukacja/GDA Investment 1 0 0 1 3-8