Korkociagi.com

Historia: Zespół przystąpił do rozgrywek FLS w sezonie Jesień 2013

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi C1 (Wiosna 2020), 2. miejsce w Lidze C1 (Wiosna 2017)

Koszulki: Czerwone

Najwięksi rywale: Grupa Partner, KPPN

Informacje dodatkowe: Nazwa drużyny pochodzi od nazwy sponsora, czyli firmy korkociagi.com, zajmującej się handlem akcesoriami do win. Wcześniej występowała jako UPM-Kymmene.

Liderzy zespołu: Wojciech Dębowski, Jacek Gabryś, Tomasz Gromadzki, Nazar Mykhailynyn

Kapitan: Jacek Gabryś

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
13 13 4 7 2 -14 13

Aktualna forma

DomWyjazdDomWyjazdWyjazd
LLDLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
03-10-2019 19:40 RadkaDom
08-10-2019 20:35 Cemark.plWyjazd
15-10-2019 19:40 AS MaestroDom
-1:0
05-11-2019 21:30 FC KalinexWyjazd
19-11-2019 21:55 Browary Hills 32040Wyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
3 1 1 0 0 0 1
9 1 4 0 0 0 0
1 0 2 0 0 0 0
2 2 0 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0 0
6 0 0 0 2 0 0
11 5 3 0 0 0 0
6 1 2 0 0 0 3
3 0 1 0 0 0 0
7 0 0 0 0 0 28
3 1 0 0 0 0 0
4 0 0 0 0 0 20
1 0 0 0 0 0 0
1 1 1 0 0 0 0
12 4 7 2 0 0 0
2 3 1 0 0 0 0
6 4 1 1 0 0 0
1 2 0 0 0 0 0
6 0 1 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0
5 6 1 1 0 0 0
8 2 1 0 0 0 0
4 4 1 1 1 0 0
9 4 4 0 0 0 0
11 2 2 0 0 0 6
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
FC Kalinex 7 3 0 4 27-21
Piomet AMR Campania 5 2 0 3 18-23
Płaszów - Serwis Bank 5 2 1 2 19-17
KPPN 4 3 0 1 17-11
Home Broker 4 0 1 3 11-20
SOLIDEXPERT 4 1 2 1 12-14
FC Butchers 4 3 1 0 17-7
Husaria Kraków 4 3 1 0 33-9
Zabankuj.pl 4 2 0 2 20-22
CA Sharks 4 2 0 2 11-11
Oświecenia Team 4 1 1 2 11-13
AS Maestro 4 0 1 3 8-16
Błękitna Siermięga 4 3 0 1 18-17
Spartan 3 2 1 0 12-7
Vittoria Kraków 3 1 1 1 9-11
Grupa Partner 3 2 0 1 13-10
BAnerka 3 0 1 2 7-13
FC Po 40-tce 3 1 0 2 11-9
Amadeus 3 1 0 2 7-13
Tygrysy Bronxu 3 1 0 2 12-18
JogaBonito 3 2 1 0 16-6
Brotha Collective 3 1 0 2 6-12
Bishaka Kurdwanów 3 0 1 2 11-18
Pink Bowling 3 0 0 3 11-20
Wybrzeże Klatki Schodowej 3 2 0 1 23-18
GS Aleco 2 0 1 1 8-16
Olsza Team 2 2 0 0 9-5
CBB 2 1 0 1 4-10
Stal Nowa Huta 2 0 2 0 5-5
BKS Team 2 2 0 0 9-3
Kraków Knights 2 1 0 1 8-8
FC Podchmieleni 2 1 0 1 12-13
Al Capone 2 2 0 0 13-5
NZS UEK FC 2 2 0 0 8-3
FC Dłubnia 2 1 0 1 7-13
Ekipa Wino 2 1 0 1 4-6
C.F. VilaNova 2 1 0 1 10-12
Radka 2 0 0 2 4-8
Black Hawks 2 2 0 0 8-3
TEB Edukacja/GDA B 2 1 0 1 13-8
Amber 2 0 0 2 4-11
Pustynne Lisy 2 1 1 0 12-9
Piraci 2 0 0 2 6-10
KS Augustyn 2 2 0 0 9-5
PGD Grupa 2 0 0 2 1-6
Aptiv 2 0 0 2 5-13
Nie ma Lipy 2 0 0 2 7-12
Jolly Roger 2 0 1 1 3-5
Fronton 2 1 0 1 9-7
Meteor Kraków 2 1 0 1 6-7
Melange Football Team 2 1 0 1 11-6
TSA Jugowice 2 1 0 1 6-8
SkillsMed Bezpieczniki 2 2 0 0 11-7
Salva 2 0 0 2 3-14
ROCH 2 2 0 0 10-1
Czarny Lotos 2 2 0 0 16-2
Baterie Energy Cell 1 0 0 1 3-5
Prawdziki 1 0 0 1 5-7
Omega 1 1 0 0 5-4
Restauracja Magillo 1 0 1 0 3-3
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 1 0 2-2
Jaglacci Tinderwolves 1 0 1 0 6-6
F.C. Scorpions 1 0 0 1 4-5
ASTOR 1 0 0 1 3-9
FC Lasowice 1 1 0 0 6-3
Cemark.pl 1 0 0 1 1-6
Browary Hills 32040 1 1 0 0 7-1
Dziki Wschód 1 1 0 0 7-2
Diabły Tasmańskie 1 1 0 0 4-1
Etanol United 1 0 0 1 3-7
Virtus Logistics 1 1 0 0 12-1
Los Pivones C.F. 1 0 0 1 1-5
Jala Dreips 1 1 0 0 3-2
Bianconeri 1 1 0 0 8-4
Victoria 1 1 0 0 6-1
Rodzina Królewska 1 0 0 1 1-4
Nowa Elektro Squad 1 1 0 0 6-2
FC Meczdej 1 1 0 0 5-4
Kameb 1 0 0 1 4-5
Dream Crushers 1 0 1 0 3-3
Galeco Team 1 0 0 1 6-12
Goodfellas 1 1 0 0 6-0
Delta Dębica 1 0 0 1 4-6
eLCe 1 0 1 0 1-1
GDA Investment 1 0 1 0 3-3
EmiTel 1 0 0 1 2-3
Wielka Szóstka 1 1 0 0 8-2
Schibsted Tech Polska 1 1 0 0 5-2
DK Logistics 1 0 0 1 1-6
Sław-Mont 1 0 0 1 1-6
AdeBajory 1 0 0 1 5-8
SOLART 1 0 1 0 4-4
Gdów United 1 1 0 0 12-3
ISTV Sport 1 1 0 0 3-1
Bambaryły 1 1 0 0 9-3
Trzynastka 1 0 0 1 3-7
AS Romy 1 1 0 0 5-4
Motul Kraków 1 1 0 0 2-1
FC Po Staremu 1 1 0 0 9-2
Sport Consulting Group 1 1 0 0 4-3
OREO 1 1 0 0 3-1
Walkover 1 1 0 0 3-2
APLA 1 0 0 1 2-5
PAMedica 1 1 0 0 9-6
Aktywizacja Kraków 1 0 0 1 4-5
AP Sportivo 1 0 0 1 4-5
Słoneczne GEO 1 0 0 1 1-6
Żymła Siermięga 1 0 0 1 2-7
Polska Myśl Szkolen. 1 0 0 1 2-10
Bruta 1 0 1 0 1-1
ADGO 1 1 0 0 4-2