Korkociagi.com

Historia: Zespół przystąpił do rozgrywek FLS w sezonie Jesień 2013

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze B (Zima 2020/21) Mistrz Ligi C1 (Wiosna 2020), 2. miejsce w Lidze C1 (Wiosna 2017)

Koszulki: Czerwone

Najwięksi rywale: Grupa Partner, KPPN

Informacje dodatkowe: Nazwa drużyny pochodzi od nazwy sponsora, czyli firmy korkociagi.com, zajmującej się handlem akcesoriami do win. Wcześniej występowała jako UPM-Kymmene.

Liderzy zespołu: Wojciech Dębowski, Jacek Gabryś, Tomasz Gromadzki, Nazar Mykhailynyn

Kapitan: Jacek Gabryś

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
13 13 4 7 2 -14 13

Aktualna forma

DomWyjazdDomWyjazdWyjazd
LLDLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
03-10-2019 19:40 RadkaDom
08-10-2019 20:35 Cemark.plWyjazd
15-10-2019 19:40 AS MaestroDom
-1:0
05-11-2019 21:30 FC KalinexWyjazd
19-11-2019 21:55 Browary Hills 32040Wyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
3 1 1 0 0 0 1
9 1 4 0 0 0 0
1 0 2 0 0 0 0
2 2 0 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0 0
6 0 0 0 2 0 0
11 5 3 0 0 0 0
6 1 2 0 0 0 3
3 0 1 0 0 0 0
7 0 0 0 0 0 28
3 1 0 0 0 0 0
4 0 0 0 0 0 20
1 0 0 0 0 0 0
1 1 1 0 0 0 0
12 4 7 2 0 0 0
2 3 1 0 0 0 0
6 4 1 1 0 0 0
1 2 0 0 0 0 0
6 0 1 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0
5 6 1 1 0 0 0
8 2 1 0 0 0 0
4 4 1 1 1 0 0
9 4 4 0 0 0 0
11 2 2 0 0 0 6
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
FC Kalinex 7 3 0 4 27-21
Płaszów - Serwis Bank 7 3 1 3 24-29
Piomet 5 2 0 3 18-23
KPPN 4 3 0 1 17-11
SOLIDEXPERT 4 1 2 1 12-14
FC Butchers 4 3 1 0 17-7
Oświecenia Team 4 1 1 2 11-13
Home Broker 4 0 1 3 11-20
Zabankuj.pl 4 2 0 2 20-22
AS Maestro 4 0 1 3 8-16
CA Sharks 4 2 0 2 11-11
Husaria Kraków 4 3 1 0 33-9
Błękitna Siermięga 4 3 0 1 18-17
Grupa Partner 3 2 0 1 13-10
Vittoria Kraków 3 1 1 1 9-11
Wybrzeże Klatki Schodowej 3 2 0 1 23-18
FC Po 40-tce 3 1 0 2 11-9
JogaBonito 3 2 1 0 16-6
BAnerka 3 0 1 2 7-13
Amadeus 3 1 0 2 7-13
Spartan 3 2 1 0 12-7
Bishaka Kurdwanów 3 0 1 2 11-18
Pink Bowling 3 0 0 3 11-20
Tygrysy Bronxu 3 1 0 2 12-18
Brotha Collective 3 1 0 2 6-12
TEB Edukacja/GDA B 2 1 0 1 13-8
Stal Nowa Huta 2 0 2 0 5-5
CBB 2 1 0 1 4-10
BKS Team 2 2 0 0 9-3
KS Augustyn 2 2 0 0 9-5
Kraków Knights 2 1 0 1 8-8
Al Capone 2 2 0 0 13-5
ADGO 2 1 1 0 7-5
Despero 2 0 0 2 2-10
Ekipa Wino 2 1 0 1 4-6
FC Podchmieleni 2 1 0 1 12-13
NZS UEK FC 2 2 0 0 8-3
Black Hawks 2 2 0 0 8-3
Amber 2 0 0 2 4-11
Browary Hills 32040 2 2 0 0 12-5
C.F. VilaNova 2 1 0 1 10-12
Pustynne Lisy 2 1 1 0 12-9
Piraci 2 0 0 2 6-10
Prawdziki 2 1 0 1 9-10
Radka 2 0 0 2 4-8
GS Aleco 2 0 1 1 8-16
FC Dłubnia 2 1 0 1 7-13
Olsza Team 2 2 0 0 9-5
Jolly Roger 2 0 1 1 3-5
Salva 2 0 0 2 3-14
Czarny Lotos 2 2 0 0 16-2
TSA Jugowice 2 1 0 1 6-8
ROCH 2 2 0 0 10-1
Aptiv 2 0 0 2 5-13
SkillsMed Bezpieczniki 2 2 0 0 11-7
Fronton 2 1 0 1 9-7
Melange Football Team 2 1 0 1 11-6
Nie ma Lipy 2 0 0 2 7-12
Meteor Kraków 2 1 0 1 6-7
PGD Grupa 2 0 0 2 1-6
ASTOR 1 0 0 1 3-9
Restauracja Magillo 1 0 1 0 3-3
F.C. Scorpions 1 0 0 1 4-5
Dziki Wschód 1 1 0 0 7-2
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 1 0 2-2
FC Lasowice 1 1 0 0 6-3
Omega 1 1 0 0 5-4
Cemark.pl 1 0 0 1 1-6
EmiTel 1 0 0 1 2-3
Baterie Energy Cell 1 0 0 1 3-5
DC House Solution 1 0 1 0 3-3
Zmarnowane Talenty 1 1 0 0 5-0
Wolni Strzelcy 1 0 0 1 3-7
Czyżyny 1 0 0 1 3-6
Los Pivones C.F. 1 0 0 1 1-5
Etanol United 1 0 0 1 3-7
Krupiński Pompy 1 0 0 1 4-8
Kameb 1 0 0 1 4-5
Virtus Logistics 1 1 0 0 12-1
FC Meczdej 1 1 0 0 5-4
Nowa Elektro Squad 1 1 0 0 6-2
Rodzina Królewska 1 0 0 1 1-4
Victoria 1 1 0 0 6-1
Bianconeri 1 1 0 0 8-4
Jala Dreips 1 1 0 0 3-2
Diabły Tasmańskie 1 1 0 0 4-1
Galeco Team 1 0 0 1 6-12
Jaglacci Tinderwolves 1 0 1 0 6-6
FC Po Staremu 1 1 0 0 9-2
Schibsted Tech Polska 1 1 0 0 5-2
DK Logistics 1 0 0 1 1-6
Goodfellas 1 1 0 0 6-0
Sław-Mont 1 0 0 1 1-6
AdeBajory 1 0 0 1 5-8
GDA Investment 1 0 1 0 3-3
Wielka Szóstka 1 1 0 0 8-2
SOLART 1 0 1 0 4-4
Bambaryły 1 1 0 0 9-3
Gdów United 1 1 0 0 12-3
eLCe 1 0 1 0 1-1
AS Romy 1 1 0 0 5-4
Sport Consulting Group 1 1 0 0 4-3
Motul Kraków 1 1 0 0 2-1
OREO 1 1 0 0 3-1
Walkover 1 1 0 0 3-2
ISTV Sport 1 1 0 0 3-1
Trzynastka 1 0 0 1 3-7
PAMedica 1 1 0 0 9-6
APLA 1 0 0 1 2-5
Aktywizacja Kraków 1 0 0 1 4-5
AP Sportivo 1 0 0 1 4-5
Słoneczne GEO 1 0 0 1 1-6
Żymła Siermięga 1 0 0 1 2-7
Delta Dębica 1 0 0 1 4-6
Polska Myśl Szkolen. 1 0 0 1 2-10
Bruta 1 0 1 0 1-1
KS Klub Sportowy 1 1 0 0 13-5